Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İzlediğim En İyi Motivasyon Videosu ?

Tempest

Anka

"Yüreğiniz var mı ?"
"Başarılı olmak, yürek ister."

"Her kazanan hissetti;
kaybetmenin dürtüsünü ."

Bu iki video her düştüğümde beni kendime getirmeye yardımcı oluyor.
Size de katkısını olacağını düşünüyorum .İyi seyirler .

ganbol

Venüs Yolcusu

"Yüreğiniz var mı ?"

"Her kazanan hissetti;
kaybetmenin dürtüsünü ."

motivasyon diye birşey yoktur. Senin için bir video bırakıyorum izle lütfen yoldaş
.
.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Motivasyon gelip geçicidir kısa vadede işe yarar ama uzun vadede gerekli kararlılığı disiplini göstermeniz lazım motivasyonlu bu şekilde işe başlamayın duygularınızı bi kenara bırakıp rasyonel harakete geçmeniz lazım Mesela sabah 6 da kalkmanız gerekiyor alarmı kurdunuz ama sabah oldu duygularınız der ki yatak sıcacık kim kalkıcakta soğuk duş alıcak ders çalışıcak işte o anda harakete geçmek kalkıp yapmanız gerekeni yapmak size her geçen gün irade ve disiplin kazandırır

BloodRien

Yoda

"Yüreğiniz var mı ?"

"Her kazanan hissetti;
kaybetmenin dürtüsünü ."

Motivasyon anlık uçucu bir gaz . Öz irade ile devam ettirmen gerek .
Motivasyon duygusaldır
Öz irade kendi benliğindir
Senin yaptığın gibide olabilir arada izlemekten pek sorun olmaz .

Tempest

Anka
Motivasyon gelip geçicidir kısa vadede işe yarar ama uzun vadede gerekli kararlılığı disiplini göstermeniz lazım motivasyonlu bu şekilde işe başlamayın duygularınızı bi kenara bırakıp rasyonel harakete geçmeniz lazım Mesela sabah 6 da kalkmanız gerekiyor alarmı kurdunuz ama sabah oldu duygularınız der ki yatak sıcacık kim kalkıcakta soğuk duş alıcak ders çalışıcak işte o anda harakete geçmek kalkıp yapmanız gerekeni yapmak size her geçen gün irade ve disiplin kazandırır
Motivasyon tabiki şart değil .Burda bu videoları atma nedenim motivasyon videosu olmasından çok videodaki adamın söylediği cümleler beni etkilemişti en çok etkileyen cümleleri de alıntı olarak paylaştım .
Onun dışında duygularla değil rasyonel yaklaşılmalı demişsin ,katılıyorum fakat insan ne yaparsa yapsın duygularını kullanır . Duygusuzluk bile bir duygudur . Rasyonel yaklaşmak için bi disiplin ve öz iraden olması gerekiyor ama bu disiplin ve öz irade dediğimiz şeyler öyle bir anda olmuyor .
Bunu kazanmak zaten başlı başına başarı .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6