Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İzmir Ve Çevresinde Yatılı Yks Yaz Kampı

devrimciyeniçeri

Venüs Yolcusu
Merhaba arkadaşlar, Ali Nesin'in Matematik Köyü tarzında ancak TYT ve AYT'ye odaklı ve sadece erkek olan bir gençlik-yaz kampı var mı bildiğiniz? Özel veya devletin. İzmir'e yakın. Çok ihtiyaç var önümüzdeki değil sonraki yıl olacak sınava kardeşimin hazırlanması için. Şimdiden teşekkürler.

Düzenleme: Arkadaşlar kamp deyince ben zaten yatılı çalışma kastedilir diye düşündüğümden belirtmemiştim. Yatılı kamp arıyoruz. Adminler Yatılı kamp olarak değiştirirse memnun olurum.

Son düzenleme:

Sarkå

Ay Yolcusu
Radikalin tyt yaz kampı başlıyor 1 ayda tyt nin %70 oranında çözebilecek dereceye gelmeyi hedefliyor (fiyatı gecen sene 2000tl idi yani öyle hatırlıyorum) birde radikalin mat kampı var 1 hafta otelde toplam 5000 soru ve konu anlatımı oda 2000 diye biliyordum ama değişmiştir diye düşünüyorum gidicekse tyt kampını öneririm ve mümkünse çankaya şubesine gitsin (vip olana değil normaline) çünkü orası tüm radikallerin merkez şubesi baya iyi hocalar var

devrimciyeniçeri

Venüs Yolcusu
Çok teşekkürler. Bu arada İzmir dışı da olabilir bildiğiniz diğerleri de varsa (İstanbul hariç) paylaşırsanız memnun olurum arkadaşlar.

Sarkå

Ay Yolcusu
radikalin ucretsiz tyt tanıtım dersleri de var bu arada 1 ay sürüyo oda ücretli olan 2ay da olabilir gecen sene gittim de tam hatırlamıyorum

devrimciyeniçeri

Venüs Yolcusu
Nesin Matematik Köyü 19 Haziran 1 Temmuz arası TYT mat kampı yapıyormuş ama bana biraz tuzlu geldi. O fiyata birkaç ay tüm dersler olsa güzel olurdu ama sanırım yok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6