Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Jack Sparrowun Günlüğü

Azerbaijan NFP:)

Yeni Fapstronot
Selamunaleykum
Bu benim forumda ilk mesajim 6 yillik agir bir bagimliyim 3 senedir neverfapten haberdarim ve bununla ugrasiyorum hayatim rezil durumda 3. Kez sinava hazirlaniyorum ama artik tahkim ettim kalemimi biledim ve son savasa hazirim

Bu sayfadaki tum gunlukleri okudum ve herkes yarim yamalak birakmis benim gunlugumu takip edeceklere sunu soyliyim kesin bir sekilde bunu soyluyorum tekte halledicem bunu goreceksiniz fazla lafi uzatmadan neler yapacagimi anlatim

GÜNLÜKTE YAPACAKLARIM

Öncelikle ben monk modda sürecime başlayacam ama bunu ortalama bir seviyeden başlatıp her hafta 1 alışkanlık ekleyerek 14 haftada 14 alışkanlıkla 1. Aşamayı tamamlayacam yani 3 aylık kısmi 3 ay doldu bitti yok surec tamamlandiktan sonra gelisimimi buradan devam ettirecem ama biz once ilk asamaya odaklanalim

Bu seneki hedeflerim
yks ilk 20 bine girmek
Yag oranim cok fazla minumuma indirmek
Kamburum cok fazla vucut durusumu duzeltip fit bir duruma gelmek

1.hafta yapacaklarım
22.00- 05.00 uyuma alışkanlığı
Şeker ve paketli gıda bırakılacak
Telefon sadece ders için kullanılacak
Müzik hiç bir sekilde dinlenilmeyecek
Sabah kalkınca diş fırçalanacak
8 saat ders çalışılacak

Bunların ustune ilerde her hafta 1aliskanlik eklenerek decam edecek busefer hallediyorum bunu ispatlayacam hedefim yksde ilk 20bine girmek ve sinava kadar bu tempom devam edecek surekli gelisimim surecek prime donemime geri donecem ve bunu bu gunluktekiler gorecek ve herkese fitil olacak yakinda gorusuruz her gun takip etmeyi unutmayin gelisimimiz daim olsun
Başarılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6