Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Just Wait Till Next Year

Nes

Yeni Üye
1.gündeyim daha önceki haftalarda ise ortalama 10 günde 1 relapse oluyordum ve döngü haline gelmiş gibiydi, o yüzden bu döngüyü kırmak istiyorum.
Ve böylece, yeni bir günlük açmaya karar verdim bu sefer daha iyi bir süreklilik göstermek istiyorum kendi gelişmem için. Seneye bu zamanlar, nerde ve nasıl olacağımı çok merak ediyorum ve bundan daha iyi bir halde olacağımı düşünüyorum.

Nes

Yeni Üye
Ben günlerimi daha iyi bi hale getirmeye çalıştıkça sanki bi tarafım beni hep geride tutmak için olaylar,düşünceler,davranışlar üretiyor .O anda hangisi daha uygunsa tuzak planlayıp duruyor. Nofapin,kişisel gelişimin en zor yanı bence zihnimizle verdiğimiz savaş. Bazen kendi hakkımda olan düşüncelerin doğru olup olmadığını bile bilmiyorum, işlerimi erteledikten hemen sonrasında bahane ettiğim ya da kendi hakkımda endişe ettiğim her sey bir anda uçup gidince, kendimi kandırdığımı fark ediyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6