Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kadın Mantığını Anlamak - (Bunu Okuyun Üşenmeden)

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
504
Tepki puanı
1,254
Puanları
160
Bugün “kadın mantığı” hakkında konuşmak istiyorum. Başından söyleyeyim – KADIN MANTIĞI MANTIKLI DEĞİLDİR. GRÖNLAND’in (GreenLand yani Yeşil Toprak) yeşil değil buz olması gibi.

Şimdi, eğer gerçekten derine, evrimsel seviyelere, inerseniz, aslında kadınların nasıl düşündüğünün bir mantığı VAR ama bugünün toplumunda kadınların neye (cinsel) çekim HİSSETTİĞİ tamamen metruk ve artık mantıklı değil.

Dürüst olmak gerekirse, cinsel çekim iki cinsiyet için de zaten mantıklı bir şey değil, kadın ya da erkek farketmez.

Ama erkekler için cinsel çekim basit – güzel bir kadın gör, cinsel çekim hisset.

Ama kadınlar için olay biraz daha KARMAŞIK. Kadının size duyduğu çekim temel olarak sizin DAVRANIŞLARINIZA bağlı.

Ve bu davranışların neler olduğunu mantıkla bulmanız da neredeyse imkansız!

Gördüğünüz gibi erkeklerin kadınlar hakkındaki fikirleri tamamen yanlış.

Mesela erkek şöyle düşünür : “Hey, bu kadın güzel. Eğer ona yürür ve özel olduğunu hissettirecek şekilde davranırsam, ona iltifat edersem, bunu takdir eder ve belki benimle çıkar. Sonuçta, istediği herhangi bir erkeği seçebilir, kendisine EN İYİ ŞEKİLDE davranan, en İYİ/KİBAR erkeği istemez mi?”

Ya da şöyle bir başka örnek :

Kız arkadaşınla kavga ettin. O da en az senin kadar suçlu ama tamamen senin suçlu olduğunu söylüyor. Onu seviyorsunve bu nedenle onu sinirlendirmemek ve böylece seni sevmeye devam etmesini sağlamak için alttan alıyorsun. Sonuçta onu kızdırıp başka bir adamın kollatına itmek istemiyorsun. “Büyüklük” sende kalsın diyorsun, onu arıyorsun ve özür diliyor, ona onu sevdiğini ve onun mutlu olmasını istediğini söylüyorsun.

Bunu takdir etmeli değil mi? Seninle beraber olmak istemeli, zira sen ona özel hissettiriyorsun ve bu da onu biliyor, değil mi?

DEĞİL.

Siz erkek olduğunuzdan böyle düşünüyorsunuz. Kadınların düşünce yapısı böyle işlemez. Kadınlar erkeklerden farklı şekilde düşündükleri için de kadınların erkek mantığı ile hareket ettiğini düşünmek ÇOK KÖTÜ bir hata.

Kadınlar yukarıda anlattığımız davranışlardan TİKSİNİRLER. Yanlış anlamayın bu, kadınlar kendilerine kötü davranılmasını isterler demek değildir
öyle bir şey de istemezler – ama kadınlar “İYİ” çocuklara karşı SIFIR arzu duyarlar. “İYİ” kelimesini tırnak içine aldım zira bu bağlamda “İYİ” aslında “UYSAL” / “İTAATKAR” demektir.

Bir kadın bu tür teslimiyetçi davranışlar için erkeğe minnettar OLMAYACAKTIR. Aslına bakarsanız bu tür davranışlar yüzünden size *ok gibi davranacaktır. Neden, neden, neden, diye soruyorsunuz değil mi?

Kadınlar “iyi”/”efendi” (uysal/itaatkar) erkeklerin ÇARESİZ olduklarını düşünürler. “İYİ” davranışları MUHTAÇLIK ve zayıflık olarak algılarlar. Bu özellikle erkeğin kadınla ilk tanıştığı zamanlarda geçerlidir. Daha sonraki dönemlerde, bir kez muhtaç biri olmadığınız ispatlandıktan sonra, sık sık “kibarlık” gösterebilirsiniz.

Bir kadın bir erkek eğer gerçekten cinsel olarak bir değere sahipse, eğer arzulanan bir erkek ise, böyle “iyi” davranmayacaktır – asla bu şekilde teslimiyetçi olmayacaktır. Birazdan açıklayacağım gibi itaatkar ve teslimiyetçi olmak MASKÜLEN değildir. Bir erkeğin hem maskülen hem de uysal / itaatkar olması mümkün değildir.

Sizin “iyi” çocukluğunuza hatunun tepkisi çoğunlukla “eğer seksi bir erkek olsa idi, asla böyle efendi çocuk olmazdı” olacaktır. Mantıklı mı? Tabii ki hayır.

Ama bir düşünün :

Bir milyon yıl önce, hayat ACIMASIZ dı. İNSANIN YAŞAMI her gün sabit tehdit altında idi.

Hayatta kalmak için büyük mücadele gerekiyordu – yemek için avlanmak, vahşi hayvanlara karşı korunmak, diğer erkeklerle yiyecek ve cinsel ilişki için sürekli mücadele altında olmak. Oyun oynamak gibi lüks için fazlaca yer yoktu. Böyle bir ortamda bir erkeğin SERT olması gerekli idi.

Bugünkü toplumda ekonomik yapı değişti ve erkekler artık hayatta kalmak için avlanmak zorunda değiller. Erkeklerin sürekli çelik gibi sinirlere sahip olması ve bir saldırı için her an tetikte olması da gerekmiyor. Ama bu insanlık tarihinde görece yeni bir ortam. Kadınların cinsel dürtülerinin değişen durumu yakalaması biraz zaman alacak (en az birkaç bin yıl).Gördüğünüz gibi, tarih boyunca “sert” erkeklere ve “kötü” çocuklara bağlanan kadınlar hem kendilerinin hem de çocuklarının hayatta kalması için büyük avantaj sağladılar. Aslına bakılırsa bu kadınlar DNA’larını geleceğe aktararak “ölümsüzlük” kazandılar.

Sert erkeklerin çocukları da sert hayatta kalma özellikleri edindiler ve bir kalıtım zinciri ile bugüne ulaştılar. Sert erkeklere değil de “iyi” erkeklere bağlanan kadınlar ise babaları gibi zayıf erkek çocuklar yaptılar ve hayatta kalamadılar. Bu da “iyi” erkeklere çekim duyan kadınların NESLİNİ TÜKETTİ. Evet, dünyada “iyi” çocuklara çekim duyan kadın kalmadı.

Bu sizin itin teki olmanız anlamına mı geliyor? Hayır.

Kesinlikle hayır.

İtin teki olmak KESİNLİKLE en YÜKSEK cinsel arzu nesnesi olmak değildir zira bu da bir miktar kendine güvensizlik gösterir.

Ama erkeklerin milyonlarca yıldır HAYATTA KALMALARINI sağlayan karakter özelliklerini göstermeniz ÇOK ÖNEMLİDİR.

Bu, bilinçaltı seviyesinde çalışır. Çok ilkel ama çok GÜÇLÜ bir seviyede.

Duygusal olarak zayıfın hayatta kalması ve başarıya ulaşması zordur. Benim inancıma göre kadınlar tarih boyunca duygusal olarak güçlü erkeklere arzu duyarak onların yanında hayatta kalma şanslarını arttırdılar … kendi çocukları ve onların çocukları için …

Duygusal gücün hayatta başarı için zekadan daha önemli olduğunu Daniel Goleman Duygusal Zeka kitabında yazmıştır.

Bunun anlamı, aç ve muhtaç davranan, yeni tanıştığı kızı sürekli arayan, ona nasıl ihtiyacı olduğunu sürekli gösteren, kısacası *aşaklarını hatuna teslim eden erkekler kadına ZAYIF görünürler.

ZAYIF, MASKÜLEN değildir. Kadınlar açısından erkeğin DUYGUSAL olarak güçsüz olması onun cazibesini tuzla buz eden bir şeydir. Bunu ÇİRKİN olmak gibi düşünün. Zayıf ya da güçlü olmak derken DUYGUSAL güçten bahsediyorum. Duygusal güç, fiziksel güçten önemlidir. Bu arada kıskançlık ve kıskançlık göstermek zayıflık işaretidir zira eğer arzu edilir biri olduğunuzu BİLİYORSANIZ, kıskançlık hissetmezsiniz.

Kadının sizi kıskandırmaya çalıştığı zamanların çoğunda amacı sadece sizin tepki gösterip göstermeyeceğinizdir. Siz ona muhtaç mısınız ve bu nedenle onu kıskanacak mısınız görmek istediği için yapar. Eğer kıskanırsanız ne olur? Kadın kontrolün kendinde olduğunu düşünür, SİZDE değil. Ve kadın KONTROLÜN erkekte olmasını ister.

Kıskançlık duymadığınızda, kadın kontrolün SİZDE olduğunu düşünür (DUYGUSAL GÜÇ) ve size karşı çekim duyar.

Pek tabii ki bir kadın sizinle sürekli oyunlar oynuyorsa, mesele sizi sürekli kıskandırmaya çalışıyor ise, onu TERK edin ve size ertesi hafta, gün, saat geri koşmasını gülerek izleyin.

Kıskançlık konusu kendi başına yazı gerektiren bir konu ve bunu kitabımda ayrıntılı işledim. Ama şimdilik kıskançlığın genellikle sizin onu ne kadar önemsediğinizi görmek için sizi TEST etmek isteyen kadın tarafından provoke edildiğini unutmayın. Eğer testi geçemezseniz ve kendine güvensizlik ile öfkelenirseniz hatun sizin ona çok ihtiyaç duyduğunuzu düşünecektir.
Bu da tabii ki onun size olan arzusunun ZAYIFLAYACAĞI anlamına gelir.

Bu size mantıklı geliyor mu? Yüzeysel olarak hayır : bir kadın sizin umurunda olup olmadığını anlamak için sizi neden kıskançlık ile öfkelendirmeye çalışsın ki?

Zira kadının kafasında, düşünce dizgesi şöyle işler :

" Eğer bir erkeğin muhtaç hissedecek kadar umrunda isem, o erkek duygusal olarak zayıf bir erkektir. Ve duygusal olarak zayıf adamlar, hayatın tehlikelerine meydan okuyabilecek erkek adam değillerdir."

Şunu hatırlamanızı istiyorum :

Milyonlarca yılın geride kalmış olmasına rağmen hala tarih öncesi çağların dnasını taşıyoruz. Hala çok çok uzun zaman önce çekici bulmanın mantıklı olduğu şeyleri çekici buluyoruz.


Peki tamam, bu durumda her şey çok basit olmalı, değil mi? Sadece MASKÜLEN olduğuna emin ol yeter, değil mi?

Cool ol, girişimci ol ve dominant ol, değil mi?

Aslına bakarsanız olay bundan biraz daha fazla karmaşık. Açıklayayım:

KADINLAR SİZİ SÜREKLİ TEST EDECEKLER AMA AYNI ZAMANDA GÜNÜMÜZ TOPLUMUNDA SÜREKLİ ÇELİŞKİ İÇİNDE OLACAKLAR .

TOPLUM KADINLARIN KAFASINI YIKIYOR VE ONLARI ASLINDA “İYİ” ÇOCUKLARI İSTEDİKLERİNE İNANDIRMAYA ÇALIŞIYOR. Kadınlar “iyi” çocukları pek arzu etmeseler bile.

Bunun sonucunda da kadınlar sizi her türlü taktik ile ASLINDA SÜPER İYİ bir çocuk istediklerine inandırmaya çalışıyorlar.

Evet.

Utandırma taktikleri, korkutma taktikleri, gerekirse şantaj yapacaklar hatta sizi buna inandırmak için size İYİ bile davranacaklardır.

Ama buna kanıp İYİ ÇOCUK olur olmaz başınıza ne gelecek, tahmin edin?

Doğru tahmin ettiniz. *ıçarsınız.Sizin daha fazla İYİ olmanızı talep eder. Örneğin sizden daha fazla lütuf, yardım vs … isterken siz çabayı arttırdıkça giderek teşekkür azalır.

Bu döngü, hatun sizi terk edene kadar devam eder!

Bu dediklerimi onaylayanlar, yorumlara yazsınlar. Dünya üzerinde yaşayan ne kadar erkeğe yardım edebilirsem o kadar iyi. Sizin onaylarınız daha fazla erkeğin bu gerçeği görmesini sağlayacak.

Dürüst olmak gerekirse ben bu işlere girdiğimde, ne olursa olsun hiçbir gerçeği SAKLAMAMAYA and içtim.

Bu arada, bu yazdıklarıma öfkelenen kadınlar genellikle bahsettiğim şeylerin CANLI KANITLARIDIRLAR. Başka deyişle bir kötü çocuğa kafayı vermiş ve bu arada da bir iyi çocukla takılıp onu yolan hatunlardır.

Bu yazılanları onaylayan hatunlar da genellikle güzel, zeki, espri anlayışı gelişmiş ve bağımsız kadınlardır. Bu kadınlar davranışları ile tamamen MASKÜLEN erkekleri çok severler.

Bir kadın çekici ve kendine güvenen bir kadınsa, FEMİNEN hissetmek için duygusal olarak GÜÇLÜ bir erkeğe ihtiyaç duyar.

Başka deyişle, SEKSİ kadınlar ERKEK gibi davranmaktan utanmayan ERKEK ADAM isterler. SEKSİ kadınlar dominant (dominant diyorum, despot demiyorum) ve her yaptığı şeyde kadın onayı aramayan erkeklere bayılırlar.

Peki seksi kadınlar böyle erkeklerden hoşlanıyorlarsa, neden bazen o erkeklerin “İYİ” davranması için baskı yapıyorlar? Zira eğer adam gerçekten ERKEK ise, bu saçmalık olan baskıya itaat etmeyecektir! Burada hile, bu isteği COOL, SAKİNCE ve ASLA duygusal tepki vermeyerek reddetmektir. Bu da birçok erkeğin beceremediği kısımdır.

Bir erkek olarak, mantık çerçevesinde hareket eden bir varlık olarak, size yakın birinin sizi gerçekten erkek misiniz diye TEST ETTİĞİNE inanmak zordur. Ama gerçekte olan budur. Ve bunun için kadınları suçlayamazsınız. Bu, erkeklerinin DUYGUSAL olarak güçlü olduğunu bilmek, onların erkeklerine çekim hissetmelerinin tek yoludur. Kadının yüzünü göremediğinizi ama onunla çıktığınızı düşünün.

Hatun gerçekten güzel mi değil mi bulmak için her şeyi yapardınız! Bunu anlamak için bir sürü yöntem geliştirirdiniz … Kızın suratını görmüş birini bulmaya çalışırdınız, veya kız suratını göstermezse oradan ayrılacağınız tehditi savururdunuz, vs.

Kadınlar da aynı şeyi yapıyorlar ama terk farkı anlamaya çalıştıkları şey sizin DUYGUSAL OLARAK DURDURULAMAZ biri olup olmadığınızdır.Kadınların testlerini başarılı olarak geçmenin en iyi yollarından biri de espridir.

Örneğin, yeni kız arkadaşınıza gayet uygun davrandığınızı, "iyi çocuk" olarak düşünelim. Ve birkaç hafta sonra hatun siz ona bir şeyler almıyorsunuz ya da onu yeterince aramıyorsunuz ya da ona onu sevdiğinizi günde 10 kere söylemiyorsunuz diye şikayet etmeye başlasın. Size söylediğim, eğer bu isteklere boyun eğerseniz kadının size olan ilgisinin azalacağıdır.

Bir kadınla çıktığınızda, arzunun nasıl tetiklendiğini bilmeniz lazım. 7 aylık kız arkadaşınıza onu sevdiğinizi söyleyin tabii ama yeni çıkmaya başladığınız bir kıza “seni seviyorum” diyemezsiniz, hele de GÜNDE 3 KERE.

Ve pek tabii ki, eğer bir kadın size iyi davranmıyor ise, buna tepkiniz muhtaç bir erkeğe dönüşüp ona sürekli “SENİ SEVİYORUM” demeye başlamayın! Aslına bakarsanız eğer hatun size kötü davranıyor ise, o size 3 kere “seni seviyorum” diyor ise siz ona bir kere “seni seviyorum” deyin. Size olan çekimi artacaktır.

Hatun aşırı derecede kendine güvensiz değil ise, eksta “İYİ” çocukluğunuz, sizin onun isteklerine boyun eğmeniz, hatun tarafından sizi tamamen kontrol etmek için kullanılacaktır.

Ve bu olduğunda, hatunun size “güle güle” sinin eli kulağındadır.

Bunun yerine ona “demek seni telefonla arayış şeklimi değiştirmek istiyorsun? Tamam, o zaman sana Nancy demeye de başlayayım mı?” Eğer tepki verirse “Tamam tamam, Angela diyeceğim” deyin.

Bunu devam ettirin ve hatun olayı anlayacaktır (istediğiniz espiriyi kullanmakta özgürsünüz, prensibi anlayın yeter).

Ama eğer sinirlenirseniz, hatun gerçekten önemli bir açık yakaladığını düşünür ve siz de yanlış bir şeyler olduğu fikrini güçlendirirsiniz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Black Rose

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
798
Tepki puanı
2,205
Puanları
160
Yazıdaki düşünce yapısına karşı eleştiri yapacak, yanlış yanlarını belirtecek (karşı cinse kötü davranma, tamamen duygusuz olmak?! vs.) olanlar elbette haklı olarak olacaktır. Ancak genel yapısına baktığımızda gerçekten birçok kadının özlerinde bunun olduğuna ben de inanıyorum.

Bu yazının sadece olumlu taraflarını, genel mesajını alın. Tamamıyla reddetmeyin veya tamamıyla böyle benimsemeyin. Redpill 'i bu bakış açısıyla anlamalıyız zaten diye düşünüyorum.
 

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
504
Tepki puanı
1,254
Puanları
160
Kadınlar sizin sandığınız gibi iyilik melekleri değil malesef bunu ben demiyorum evrimsel süreçteki kadın doğasını Anlatan Rollo tomassi Richard cooper Dr redpillde anlatıyor yazının olumsuz tarafı yok gerçekler acıdır mantıksız yanıda yok Bir sürü insan bu gerçekleri içselleştirerek Kadınlarla ilişkilerinde başarılı oluyor seçim sizin Ya bunu Kabul edersiniz ya da mavi hap hayalleriyle hayalinizdeki ruh aşkınızı aramaya devam edersiniz gerçi 30 yaş kadınları güvence sağlamak için ilişki yaşarsınız ama Zindan eder hayatınızı Hele kadın Borderlineyse aman Aman Kırmızı Hap Zorunluluk Günümüzdeki aşk maşk Dizileri feminizimle Bunları anlamak zor geliyor ama sizi sırf siz olduğunuz için seven Annelerimizden başkası olmucak öbür türlü hayatınıza giren kadin sizden faydalanmak için giricek hayatiniza ( Alfa Özelliğiniz olabilir statünüz paranız Yakışıklılığınız ) Redpilli ancak Gerçek yonüyle bu anlattiklarımı Kafanıza kazıya kazıya benimseyin olumsuz tarafı yok bunun
 

SDG

Uranüs Yolcusu
Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
253
Tepki puanı
431
Puanları
111
Yazıda çok kesin ifadeler var. Bütün kadınlar bunu isterler, şöyle davranırlarsa inkar etseler bile bunu kast ediyorlardır vb.
Dostum anket mi yaptınız tüm kadınlarla ya da erkeklerle. "İyi" davranan tüm erkeklerin ilişkilerini mi incelediniz, öznel ifadelerin tartışılmayacak kadar kesin bir gerçek gibi sunulması beni biraz irite etti.
Kadınların hepsini bir kalıba koyup meseleyi kestirip atmak ister gibi bi hal var.

Ha bazı ifadelerin hayattaki karşılıklarını zihnimde görmedim değil ama bir denklemde işe yarayan x değerinin diğer denklemlerde de çözüme ulaştıracağı önkabulu yazının gerçekçiliğini benim gözümde çok düşürdü.

Sonuç olarak ellerine sağlık farklı bir bakış açısı görmüş oldum
 

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
504
Tepki puanı
1,254
Puanları
160
Yazıda çok kesin ifadeler var. Bütün kadınlar bunu isterler, şöyle davranırlarsa inkar etseler bile bunu kast ediyorlardır vb.
Dostum anket mi yaptınız tüm kadınlarla ya da erkeklerle. "İyi" davranan tüm erkeklerin ilişkilerini mi incelediniz, öznel ifadelerin tartışılmayacak kadar kesin bir gerçek gibi sunulması beni biraz irite etti.
Kadınların hepsini bir kalıba koyup meseleyi kestirip atmak ister gibi bi hal var.

Ha bazı ifadelerin hayattaki karşılıklarını zihnimde görmedim değil ama bir denklemde işe yarayan x değerinin diğer denklemlerde de çözüme ulaştıracağı önkabulu yazının gerçekçiliğini benim gözümde çok düşürdü.

Sonuç olarak ellerine sağlık farklı bir bakış açısı görmüş oldum
Bu Kadın Doğası Bunu bazı kadınlarda itiraf ediyorlar seminerler bile veriyorlar Bazılarıda linçlenmemek için inkar ediyor Feminist akımına ayak uydurmak için Erkeğin milyonlarca yıllardır düşünce yapısı ve Kadınin Milyonlarca yildir hayatta kalmak için düşünce yapısı bu hocam Kadın Serseri sevmem der ama içgüsü serseri erkek ister çünkü daha fazla güvende korumada hisseder Tıpkı 60 yaşindakı adamın 20 yaşındaki kızla cinsel ilişki yaşamam demesi gibi
 

SDG

Uranüs Yolcusu
Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
253
Tepki puanı
431
Puanları
111
Rollo tomassi Richard cooper
Dostum Rollo tomassi hakkında sadece red pill ile alakalı şeyler çıkıyor, Richard copper ile alakalı ise ekonomi adına akademik olarak kendini geliştiren biri olduğu dışında bir şey bulamadım. Adamın ekonomi bilgisine diyeceğim yok ama kadın erkek ilişkileri hakkında bu iki kişinin dediklerini bilimsel temelli kabul edemeyeceğim, uzmanlık alanları bu konular gözükmüyor. Şahsi tecrübelerine saygı duyarım ama beni etkilemedi bu iki isim.
 

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
504
Tepki puanı
1,254
Puanları
160
Dostum Rollo tomassi hakkında sadece red pill ile alakalı şeyler çıkıyor, Richard copper ile alakalı ise ekonomi adına akademik olarak kendini geliştiren biri olduğu dışında bir şey bulamadım. Adamın ekonomi bilgisine diyeceğim yok ama kadın erkek ilişkileri hakkında bu iki kişinin dediklerini bilimsel temelli kabul edemeyeceğim, uzmanlık alanları bu konular gözükmüyor. Şahsi tecrübelerine saygı duyarım ama beni etkilemedi bu iki isim.
Bilimsel olarak kabul etmiceksen tutan yok seni dostum o 2 isimde Ağababaları bu kırmızı Hap Mevzularının milyonlarca insanlara konferanslar Etkinlikler Videolar yaparak insanlarin Hayatını değiştiren isimler seni etkileyip etkilememesi umrumda değil Ben burda anlamak İsteyen Kadın Erkek doğasını tanimak isteyen insanlara yardımcı oluyorum beğenmeyen mavi hap hayallerine devam etsin
 

SDG

Uranüs Yolcusu
Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
253
Tepki puanı
431
Puanları
111
Bu Kadın Doğası Bunu bazı kadınlarda itiraf ediyorlar seminerler bile veriyorlar Bazılarıda linçlenmemek için inkar ediyor Feminist akımına ayak uydurmak için Erkeğin milyonlarca yıllardır düşünce yapısı ve Kadınin Milyonlarca yildir hayatta kalmak için düşünce yapısı bu hocam
Dostum kadınlar seni destekler yönde fikirlere sahip olabilirler elbette. Herkes her şeyi savunabilir. Ama takdir edersin ki o kadın o seminerde kendi adına konuşuyor tüm kadınlar adına değil.
"İnkar edenler" şeklindeki yaklaşımına katılmıyorum. Çünkü inkar etme fiili için ortada bir "hakikat/gerçek" olmalı. Hakikat nedir ne değildir, gerçeğe nasıl ulaşılır ... Her şey biyoloji midir? Salt taş devrinden gelen genetik kodlarımızla 2021 e gelecek kadar değişmez canlılar mıyız gerçekten. Asırlar ilişki dinamiklerini değiştiremeyecek kadar etkisiz mi?
 

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
504
Tepki puanı
1,254
Puanları
160
Dostum kadınlar seni destekler yönde fikirlere sahip olabilirler elbette. Herkes her şeyi savunabilir. Ama takdir edersin ki o kadın o seminerde kendi adına konuşuyor tüm kadınlar adına değil.
"İnkar edenler" şeklindeki yaklaşımına katılmıyorum. Çünkü inkar etme fiili için ortada bir "hakikat/gerçek" olmalı. Hakikat nedir ne değildir, gerçeğe nasıl ulaşılır ... Her şey biyoloji midir? Salt taş devrinden gelen genetik kodlarımızla 2021 e gelecek kadar değişmez canlılar mıyız gerçekten. Asırlar ilişki dinamiklerini değiştiremeyecek kadar etkisiz mi?
Ben sana dahada cevap vermiycem gittikçe saçmalıyorsun dediğin bile anlaşılmıyor sen mavi hapla iltifatlar sevgi dolu sözcüklerinle aşk şiirlerinle hatunlarla ilişki yaşamaya devam et belki sert darbe yiyip İçsellestirirsin gelip redpilli Ayrıca seminerdeki kadın Kadin doğasının içgüdüsünu anlatıyor kendi adina konuşmuyor kolay gelsin hocam
 

SDG

Uranüs Yolcusu
Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
253
Tepki puanı
431
Puanları
111
Bilimsel olarak kabul etmiceksen tutan yok seni dostum o 2 isimde Ağababaları bu kırmızı Hap Mevzularının milyonlarca insanlara konferanslar Etkinlikler Videolar yaparak insanlarin Hayatını değiştiren isimler seni etkileyip etkilememesi umrumda değil Ben burda anlamak İsteyen Kadın Erkek doğasını tanimak isteyen insanlara yardımcı oluyorum beğenmeyen mavi hap hayallerine devam etsin
Dostum ben de diyorum ki bir insanın konferans vermesi, tanınması, insanların onu desteklemesi konunun uzmanı olduklarına delil değildir. Ki zaten iki adamın da ilişkiler, nöroloji, psikoloji, psikiyatri gibi alanlarda ihtisasları görünmüyor. Ortaya bir felsefe atmış olabilirler ve bu "denklem" bazı insanların hayatında "x" değerini sağlamış olabilir.
Burada da sen bazı insanlara bu vesileyle kendi denklemlerindeki x değerlerini buldurabilirsin, yardımcı olabilirsin elbette.

Ama ilişkilerdeki kat'i ve sarsılmaz doğru bu red pill felsefesidir dersen inandırıcılığın zedeleniyor.
 

SDG

Uranüs Yolcusu
Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
253
Tepki puanı
431
Puanları
111
Ben sana dahada cevap vermiycem gittikçe saçmalıyorsun dediğin bile anlaşılmıyor sen mavi hapla iltifatlar sevgi dolu sözcüklerinle aşk şiirlerinle hatunlarla ilişki yaşamaya devam et belki sert darbe yiyip İçsellestirirsin gelip redpilli Ayrıca seminerdeki kadın Kadin doğasının içgüdüsünu anlatıyor kendi adina konuşmuyor kolay gelsin hocam
Neyse artık. Saçmalamadım da aslında sadece varsayımlarındaki boşluklara değinmek istediydim, ağır geldi anlatımım sanırım. Kolay gelsin hayatta başarılar
 

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
504
Tepki puanı
1,254
Puanları
160
Dostum ben de diyorum ki bir insanın konferans vermesi, tanınması, insanların onu desteklemesi konunun uzmanı olduklarına delil değildir. Ki zaten iki adamın da ilişkiler, nöroloji, psikoloji, psikiyatri gibi alanlarda ihtisasları görünmüyor. Ortaya bir felsefe atmış olabilirler ve bu "denklem" bazı insanların hayatında "x" değerini sağlamış olabilir.
Burada da sen bazı insanlara bu vesileyle kendi denklemlerindeki x değerlerini buldurabilirsin, yardımcı olabilirsin elbette.

Ama ilişkilerdeki kat'i ve sarsılmaz doğru bu red pill felsefesidir dersen inandırıcılığın zedeleniyor.
İnanan kendi faydasına oluyor Bir çok erkeğin hayati değişiyor Kadın doğasıni Anladıkca evet İlişkilerdeki Sarsılmaz tek doğru redpill felsefesidir Benim Konu olarak anlattıklarimda kadın Doğasıdır yazdıklarına gülerek cevap veriyorum Bunları içselleştiren kendi faydasina olur istesem atmazdim buraya inanmak istemeyeni tutan yok ben paylaşır geçerim faydalancak olanda faydalanır ilişki dinamiğini anlar milyonlarca yıldır ve hala sürmekte olan kadın ve erkek içgüdülerini anlatıyoruz burda ama sen mavi hap hayallerinde kalmışsın sert gelmiş yazdiklarım duygusal gücün baya düşük birisin şu yazdıklarından onu anladım.
 
Son düzenleme:

SDG

Uranüs Yolcusu
Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
253
Tepki puanı
431
Puanları
111
İnanan kendi faydasına oluyor Bir çok erkeğin hayati değişiyor Kadın doğasıni Anladıkca evet İlişkilerdeki Sarsılmaz tek doğru redpill felsefesidir Benim Konu olarak anlattıklarimda kadın Doğasıdır yazdıklarına gülerek cevap veriyorum Bunları içselleştiren kendi faydasina olur istesem atmazdim buraya inanmak istemeyeni tutan yok ben paylaşır geçerim faydalancak olanda faydalanır ilişki dinamiğini anlar milyonlarca yıldır ve hala sürmekte olan kadın ve erkek içgüdülerini anlatıyoruz burda ama sen mavi hap hayallerinde kalmışsın sert gelmiş yazdiklarım duygusal gücün baya düşük birisin şu yazdıklarından onu anladım.
Eh olsun varsın duygusal gücümüz düşük olsun ? en azından karşı tarafın argümanını muhakeme ile çürütemediği zaman alay ve küçümseme ile karşılık vermeye çalışanlardan değiliz ?
 

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
504
Tepki puanı
1,254
Puanları
160
Eh olsun varsın duygusal gücümüz düşük olsun ? en azından karşı tarafın argümanını muhakeme ile çürütemediği zaman alay ve küçümseme ile karşılık vermeye çalışanlardan değiliz ?
Arkadaşım ben sana argüman sundum Herşeyi yazıyla anlattım sana zaman ayırıp cevap bile yazdım sen anlamak istemiyorsun beni bağlar mı bağlamaz sen devam et nasil düşünmek istiyorsan öyle düşün ben gerçekleri anlatıyorum argümanda sundum sen kabul etmiyorsun hiçbirşeyi oda senin bileceğin iş :))
 

Skull

Venüs Yolcusu
Katılım
8 Eyl 2021
Mesajlar
62
Tepki puanı
109
Puanları
39
Bugün “kadın mantığı” hakkında konuşmak istiyorum. Başından söyleyeyim – KADIN MANTIĞI MANTIKLI DEĞİLDİR. GRÖNLAND’in (GreenLand yani Yeşil Toprak) yeşil değil buz olması gibi.

Şimdi, eğer gerçekten derine, evrimsel seviyelere, inerseniz, aslında kadınların nasıl düşündüğünün bir mantığı VAR ama bugünün toplumunda kadınların neye (cinsel) çekim HİSSETTİĞİ tamamen metruk ve artık mantıklı değil.

Dürüst olmak gerekirse, cinsel çekim iki cinsiyet için de zaten mantıklı bir şey değil, kadın ya da erkek farketmez.

Ama erkekler için cinsel çekim basit – güzel bir kadın gör, cinsel çekim hisset.

Ama kadınlar için olay biraz daha KARMAŞIK. Kadının size duyduğu çekim temel olarak sizin DAVRANIŞLARINIZA bağlı.

Ve bu davranışların neler olduğunu mantıkla bulmanız da neredeyse imkansız!

Gördüğünüz gibi erkeklerin kadınlar hakkındaki fikirleri tamamen yanlış.

Mesela erkek şöyle düşünür : “Hey, bu kadın güzel. Eğer ona yürür ve özel olduğunu hissettirecek şekilde davranırsam, ona iltifat edersem, bunu takdir eder ve belki benimle çıkar. Sonuçta, istediği herhangi bir erkeği seçebilir, kendisine EN İYİ ŞEKİLDE davranan, en İYİ/KİBAR erkeği istemez mi?”

Ya da şöyle bir başka örnek :

Kız arkadaşınla kavga ettin. O da en az senin kadar suçlu ama tamamen senin suçlu olduğunu söylüyor. Onu seviyorsunve bu nedenle onu sinirlendirmemek ve böylece seni sevmeye devam etmesini sağlamak için alttan alıyorsun. Sonuçta onu kızdırıp başka bir adamın kollatına itmek istemiyorsun. “Büyüklük” sende kalsın diyorsun, onu arıyorsun ve özür diliyor, ona onu sevdiğini ve onun mutlu olmasını istediğini söylüyorsun.

Bunu takdir etmeli değil mi? Seninle beraber olmak istemeli, zira sen ona özel hissettiriyorsun ve bu da onu biliyor, değil mi?

DEĞİL.

Siz erkek olduğunuzdan böyle düşünüyorsunuz. Kadınların düşünce yapısı böyle işlemez. Kadınlar erkeklerden farklı şekilde düşündükleri için de kadınların erkek mantığı ile hareket ettiğini düşünmek ÇOK KÖTÜ bir hata.

Kadınlar yukarıda anlattığımız davranışlardan TİKSİNİRLER. Yanlış anlamayın bu, kadınlar kendilerine kötü davranılmasını isterler demek değildir
öyle bir şey de istemezler – ama kadınlar “İYİ” çocuklara karşı SIFIR arzu duyarlar. “İYİ” kelimesini tırnak içine aldım zira bu bağlamda “İYİ” aslında “UYSAL” / “İTAATKAR” demektir.

Bir kadın bu tür teslimiyetçi davranışlar için erkeğe minnettar OLMAYACAKTIR. Aslına bakarsanız bu tür davranışlar yüzünden size *ok gibi davranacaktır. Neden, neden, neden, diye soruyorsunuz değil mi?

Kadınlar “iyi”/”efendi” (uysal/itaatkar) erkeklerin ÇARESİZ olduklarını düşünürler. “İYİ” davranışları MUHTAÇLIK ve zayıflık olarak algılarlar. Bu özellikle erkeğin kadınla ilk tanıştığı zamanlarda geçerlidir. Daha sonraki dönemlerde, bir kez muhtaç biri olmadığınız ispatlandıktan sonra, sık sık “kibarlık” gösterebilirsiniz.

Bir kadın bir erkek eğer gerçekten cinsel olarak bir değere sahipse, eğer arzulanan bir erkek ise, böyle “iyi” davranmayacaktır – asla bu şekilde teslimiyetçi olmayacaktır. Birazdan açıklayacağım gibi itaatkar ve teslimiyetçi olmak MASKÜLEN değildir. Bir erkeğin hem maskülen hem de uysal / itaatkar olması mümkün değildir.

Sizin “iyi” çocukluğunuza hatunun tepkisi çoğunlukla “eğer seksi bir erkek olsa idi, asla böyle efendi çocuk olmazdı” olacaktır. Mantıklı mı? Tabii ki hayır.

Ama bir düşünün :

Bir milyon yıl önce, hayat ACIMASIZ dı. İNSANIN YAŞAMI her gün sabit tehdit altında idi.

Hayatta kalmak için büyük mücadele gerekiyordu – yemek için avlanmak, vahşi hayvanlara karşı korunmak, diğer erkeklerle yiyecek ve cinsel ilişki için sürekli mücadele altında olmak. Oyun oynamak gibi lüks için fazlaca yer yoktu. Böyle bir ortamda bir erkeğin SERT olması gerekli idi.

Bugünkü toplumda ekonomik yapı değişti ve erkekler artık hayatta kalmak için avlanmak zorunda değiller. Erkeklerin sürekli çelik gibi sinirlere sahip olması ve bir saldırı için her an tetikte olması da gerekmiyor. Ama bu insanlık tarihinde görece yeni bir ortam. Kadınların cinsel dürtülerinin değişen durumu yakalaması biraz zaman alacak (en az birkaç bin yıl).Gördüğünüz gibi, tarih boyunca “sert” erkeklere ve “kötü” çocuklara bağlanan kadınlar hem kendilerinin hem de çocuklarının hayatta kalması için büyük avantaj sağladılar. Aslına bakılırsa bu kadınlar DNA’larını geleceğe aktararak “ölümsüzlük” kazandılar.

Sert erkeklerin çocukları da sert hayatta kalma özellikleri edindiler ve bir kalıtım zinciri ile bugüne ulaştılar. Sert erkeklere değil de “iyi” erkeklere bağlanan kadınlar ise babaları gibi zayıf erkek çocuklar yaptılar ve hayatta kalamadılar. Bu da “iyi” erkeklere çekim duyan kadınların NESLİNİ TÜKETTİ. Evet, dünyada “iyi” çocuklara çekim duyan kadın kalmadı.

Bu sizin itin teki olmanız anlamına mı geliyor? Hayır.

Kesinlikle hayır.

İtin teki olmak KESİNLİKLE en YÜKSEK cinsel arzu nesnesi olmak değildir zira bu da bir miktar kendine güvensizlik gösterir.

Ama erkeklerin milyonlarca yıldır HAYATTA KALMALARINI sağlayan karakter özelliklerini göstermeniz ÇOK ÖNEMLİDİR.

Bu, bilinçaltı seviyesinde çalışır. Çok ilkel ama çok GÜÇLÜ bir seviyede.

Duygusal olarak zayıfın hayatta kalması ve başarıya ulaşması zordur. Benim inancıma göre kadınlar tarih boyunca duygusal olarak güçlü erkeklere arzu duyarak onların yanında hayatta kalma şanslarını arttırdılar … kendi çocukları ve onların çocukları için …

Duygusal gücün hayatta başarı için zekadan daha önemli olduğunu Daniel Goleman Duygusal Zeka kitabında yazmıştır.

Bunun anlamı, aç ve muhtaç davranan, yeni tanıştığı kızı sürekli arayan, ona nasıl ihtiyacı olduğunu sürekli gösteren, kısacası *aşaklarını hatuna teslim eden erkekler kadına ZAYIF görünürler.

ZAYIF, MASKÜLEN değildir. Kadınlar açısından erkeğin DUYGUSAL olarak güçsüz olması onun cazibesini tuzla buz eden bir şeydir. Bunu ÇİRKİN olmak gibi düşünün. Zayıf ya da güçlü olmak derken DUYGUSAL güçten bahsediyorum. Duygusal güç, fiziksel güçten önemlidir. Bu arada kıskançlık ve kıskançlık göstermek zayıflık işaretidir zira eğer arzu edilir biri olduğunuzu BİLİYORSANIZ, kıskançlık hissetmezsiniz.

Kadının sizi kıskandırmaya çalıştığı zamanların çoğunda amacı sadece sizin tepki gösterip göstermeyeceğinizdir. Siz ona muhtaç mısınız ve bu nedenle onu kıskanacak mısınız görmek istediği için yapar. Eğer kıskanırsanız ne olur? Kadın kontrolün kendinde olduğunu düşünür, SİZDE değil. Ve kadın KONTROLÜN erkekte olmasını ister.

Kıskançlık duymadığınızda, kadın kontrolün SİZDE olduğunu düşünür (DUYGUSAL GÜÇ) ve size karşı çekim duyar.

Pek tabii ki bir kadın sizinle sürekli oyunlar oynuyorsa, mesele sizi sürekli kıskandırmaya çalışıyor ise, onu TERK edin ve size ertesi hafta, gün, saat geri koşmasını gülerek izleyin.

Kıskançlık konusu kendi başına yazı gerektiren bir konu ve bunu kitabımda ayrıntılı işledim. Ama şimdilik kıskançlığın genellikle sizin onu ne kadar önemsediğinizi görmek için sizi TEST etmek isteyen kadın tarafından provoke edildiğini unutmayın. Eğer testi geçemezseniz ve kendine güvensizlik ile öfkelenirseniz hatun sizin ona çok ihtiyaç duyduğunuzu düşünecektir.
Bu da tabii ki onun size olan arzusunun ZAYIFLAYACAĞI anlamına gelir.

Bu size mantıklı geliyor mu? Yüzeysel olarak hayır : bir kadın sizin umurunda olup olmadığını anlamak için sizi neden kıskançlık ile öfkelendirmeye çalışsın ki?

Zira kadının kafasında, düşünce dizgesi şöyle işler :

" Eğer bir erkeğin muhtaç hissedecek kadar umrunda isem, o erkek duygusal olarak zayıf bir erkektir. Ve duygusal olarak zayıf adamlar, hayatın tehlikelerine meydan okuyabilecek erkek adam değillerdir."

Şunu hatırlamanızı istiyorum :

Milyonlarca yılın geride kalmış olmasına rağmen hala tarih öncesi çağların dnasını taşıyoruz. Hala çok çok uzun zaman önce çekici bulmanın mantıklı olduğu şeyleri çekici buluyoruz.


Peki tamam, bu durumda her şey çok basit olmalı, değil mi? Sadece MASKÜLEN olduğuna emin ol yeter, değil mi?

Cool ol, girişimci ol ve dominant ol, değil mi?

Aslına bakarsanız olay bundan biraz daha fazla karmaşık. Açıklayayım:

KADINLAR SİZİ SÜREKLİ TEST EDECEKLER AMA AYNI ZAMANDA GÜNÜMÜZ TOPLUMUNDA SÜREKLİ ÇELİŞKİ İÇİNDE OLACAKLAR .

TOPLUM KADINLARIN KAFASINI YIKIYOR VE ONLARI ASLINDA “İYİ” ÇOCUKLARI İSTEDİKLERİNE İNANDIRMAYA ÇALIŞIYOR. Kadınlar “iyi” çocukları pek arzu etmeseler bile.

Bunun sonucunda da kadınlar sizi her türlü taktik ile ASLINDA SÜPER İYİ bir çocuk istediklerine inandırmaya çalışıyorlar.

Evet.

Utandırma taktikleri, korkutma taktikleri, gerekirse şantaj yapacaklar hatta sizi buna inandırmak için size İYİ bile davranacaklardır.

Ama buna kanıp İYİ ÇOCUK olur olmaz başınıza ne gelecek, tahmin edin?

Doğru tahmin ettiniz. *ıçarsınız.Sizin daha fazla İYİ olmanızı talep eder. Örneğin sizden daha fazla lütuf, yardım vs … isterken siz çabayı arttırdıkça giderek teşekkür azalır.

Bu döngü, hatun sizi terk edene kadar devam eder!

Bu dediklerimi onaylayanlar, yorumlara yazsınlar. Dünya üzerinde yaşayan ne kadar erkeğe yardım edebilirsem o kadar iyi. Sizin onaylarınız daha fazla erkeğin bu gerçeği görmesini sağlayacak.

Dürüst olmak gerekirse ben bu işlere girdiğimde, ne olursa olsun hiçbir gerçeği SAKLAMAMAYA and içtim.

Bu arada, bu yazdıklarıma öfkelenen kadınlar genellikle bahsettiğim şeylerin CANLI KANITLARIDIRLAR. Başka deyişle bir kötü çocuğa kafayı vermiş ve bu arada da bir iyi çocukla takılıp onu yolan hatunlardır.

Bu yazılanları onaylayan hatunlar da genellikle güzel, zeki, espri anlayışı gelişmiş ve bağımsız kadınlardır. Bu kadınlar davranışları ile tamamen MASKÜLEN erkekleri çok severler.

Bir kadın çekici ve kendine güvenen bir kadınsa, FEMİNEN hissetmek için duygusal olarak GÜÇLÜ bir erkeğe ihtiyaç duyar.

Başka deyişle, SEKSİ kadınlar ERKEK gibi davranmaktan utanmayan ERKEK ADAM isterler. SEKSİ kadınlar dominant (dominant diyorum, despot demiyorum) ve her yaptığı şeyde kadın onayı aramayan erkeklere bayılırlar.

Peki seksi kadınlar böyle erkeklerden hoşlanıyorlarsa, neden bazen o erkeklerin “İYİ” davranması için baskı yapıyorlar? Zira eğer adam gerçekten ERKEK ise, bu saçmalık olan baskıya itaat etmeyecektir! Burada hile, bu isteği COOL, SAKİNCE ve ASLA duygusal tepki vermeyerek reddetmektir. Bu da birçok erkeğin beceremediği kısımdır.

Bir erkek olarak, mantık çerçevesinde hareket eden bir varlık olarak, size yakın birinin sizi gerçekten erkek misiniz diye TEST ETTİĞİNE inanmak zordur. Ama gerçekte olan budur. Ve bunun için kadınları suçlayamazsınız. Bu, erkeklerinin DUYGUSAL olarak güçlü olduğunu bilmek, onların erkeklerine çekim hissetmelerinin tek yoludur. Kadının yüzünü göremediğinizi ama onunla çıktığınızı düşünün.

Hatun gerçekten güzel mi değil mi bulmak için her şeyi yapardınız! Bunu anlamak için bir sürü yöntem geliştirirdiniz … Kızın suratını görmüş birini bulmaya çalışırdınız, veya kız suratını göstermezse oradan ayrılacağınız tehditi savururdunuz, vs.

Kadınlar da aynı şeyi yapıyorlar ama terk farkı anlamaya çalıştıkları şey sizin DUYGUSAL OLARAK DURDURULAMAZ biri olup olmadığınızdır.Kadınların testlerini başarılı olarak geçmenin en iyi yollarından biri de espridir.

Örneğin, yeni kız arkadaşınıza gayet uygun davrandığınızı, "iyi çocuk" olarak düşünelim. Ve birkaç hafta sonra hatun siz ona bir şeyler almıyorsunuz ya da onu yeterince aramıyorsunuz ya da ona onu sevdiğinizi günde 10 kere söylemiyorsunuz diye şikayet etmeye başlasın. Size söylediğim, eğer bu isteklere boyun eğerseniz kadının size olan ilgisinin azalacağıdır.

Bir kadınla çıktığınızda, arzunun nasıl tetiklendiğini bilmeniz lazım. 7 aylık kız arkadaşınıza onu sevdiğinizi söyleyin tabii ama yeni çıkmaya başladığınız bir kıza “seni seviyorum” diyemezsiniz, hele de GÜNDE 3 KERE.

Ve pek tabii ki, eğer bir kadın size iyi davranmıyor ise, buna tepkiniz muhtaç bir erkeğe dönüşüp ona sürekli “SENİ SEVİYORUM” demeye başlamayın! Aslına bakarsanız eğer hatun size kötü davranıyor ise, o size 3 kere “seni seviyorum” diyor ise siz ona bir kere “seni seviyorum” deyin. Size olan çekimi artacaktır.

Hatun aşırı derecede kendine güvensiz değil ise, eksta “İYİ” çocukluğunuz, sizin onun isteklerine boyun eğmeniz, hatun tarafından sizi tamamen kontrol etmek için kullanılacaktır.

Ve bu olduğunda, hatunun size “güle güle” sinin eli kulağındadır.

Bunun yerine ona “demek seni telefonla arayış şeklimi değiştirmek istiyorsun? Tamam, o zaman sana Nancy demeye de başlayayım mı?” Eğer tepki verirse “Tamam tamam, Angela diyeceğim” deyin.

Bunu devam ettirin ve hatun olayı anlayacaktır (istediğiniz espiriyi kullanmakta özgürsünüz, prensibi anlayın yeter).

Ama eğer sinirlenirseniz, hatun gerçekten önemli bir açık yakaladığını düşünür ve siz de yanlış bir şeyler olduğu fikrini güçlendirirsiniz.

Eh olsun varsın duygusal gücümüz düşük olsun ? en azından karşı tarafın argümanını muhakeme ile çürütemediği zaman alay ve küçümseme ile karşılık vermeye çalışanlardan değiliz ?
Dostum kusura bakma ama
Kadınlar Hakkında ne tecrüben var ?
Ben söyleyeyim pek yok.
Ben Richard Winters arkadaşa katılıyorum.
Ilişki konusunda tecrübesiz kişilerin yorum yapmaması gerek
 
Katılım
17 Mar 2021
Mesajlar
36
Tepki puanı
59
Puanları
21
Tüm bu redpill olayları bana çok saçma geliyor.

Kadınları parmağınızda oynatın. Aptaldır. Onların korteksi yoktur sadece sizin vardır. Dürtüseldir. İlk alfayla aldatır. Değerleri yoktur. Kişiliği yoktur. Bir hayatı yoktur.
Erkek de kim olursa olsun, birey olarak kimliğinin bir önemi yok. Belirli kalıplara göre davranmalıdır.

Çok genelleyici ve kadını da erkeği de nesneleştiren bir bakış açısı.

Tamam amacınız birkaç kadınla kısa süreli ilişkiler ve cinsellik ise işinize yarayabilir. Belki zaten karşıdaki kadının da aslında aradığı budur. Takılmak. Ilkel beynine hitap edip birileriyle yatabilirsiniz.

Bazı kadınlar bir dönem böyle ilişkilerde olabilir. Belki o da sadece takılmak istiyordur. Gönül eğlendiriyordur. Veya bittiğinde bir gençlik hatası olarak hatırlayacağı bir ilişkidir.
Kafa yapısı olgunlaşınca düzgün bir ilişki arayabilir.

Veya bu şekilde bir evlilik yapıp nasıl diyeyim tıpkı borderline kişiliği olan bir insan gibi bir ilişki çıkabilir ortaya. Artık biter mi, tatsız mı devam eder.. Yaşlanır ve umursamazlar mı bilemiyorum..

Ortalama aklı başında bir insan, uzun ilişki düşüncesindeyse ortalama ve kafa yapısı uyuşacak iyi birini arar. Kendisine berbat davranıp sadece yarım saat bir saat mükemmel cinsel ilişki yapacağı birini değil.

Şu doğru. Fazla mülayim veya çekingen bir erkek bir kadın için iticidir. Bir erkek nasıl kendi standartları için çok çirkin biriyle evlenmek istemezse kadın için de ilkel düzeyde bunlar önemlidir. Pısırık olmaması ve para. Karar vermede etkili olur elbet. Ama tek faktör değildir.

Ama saçmalık yani. Buradaki erkek de kadın da bir insan. Bir kimlikleri var. Birlikte bir hayat yaşayacaklar vs... Neden bana pislik gibi davranan birini isteyeyim? Taş devrinde miyiz neden tamamen ilkel dürtülerimizle karar verelim? Siz neden bunu isteyesiniz ki?
Tek derdiniz herhangi birini domine etmek mi? Neden bir insan değil nesne istiyorsunuz?

Tabi amacınız tek gecelik/3-5 aylık şeyler ise bunların çok bir anlamı kalmıyor. Ben o kafada olmadığım için böyle düşünüyorum.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst