Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Karşı Cinse Yaklaşımda Tecrübesizlik

Luxx

Merkür Yolcusu
Selam arkadaşlar.

Bu sene üniversiteye başladım ve bir kızdan hoşlandım. O kızın da benden hoşlandığını hissettim ve dün çıkma teklif ettim.
(Nasıl anladın derseniz çaktırmadan bakışmalar vs.) Ama ben reddedileceğime ihmal vermiyordum ve reddedildim:). Kıza wp üzerinden açıldım, bana dediği:

1-Daha okulda yeniyiz. (Biz 2 haftada 4 gün yüz yüze gidiyoruz)
2-Umarım karşına iyi birileri çıkar.
Sonra olgun bir şekilde konuşmayı bitirdik.
Sonra geçmişten bir kıza (normal arkadaş ama kanka durumundayız) işte ilerde bu kızla vakit geçirdikçe şansım olur mu diye sordum O da evet dedi.

Şimdi arkadaşlar size 2 sorum var:
1-Ben o kızla vakit geçirme cesaretini nasıl kendimde bulabilirim?
2-Ve bu kız (ilkinde beni reddetti)ikincisinde bana şans verir mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Kblacksmith

Mezun
Dostum 2 yıl önce lise sonda aynı şeyleri yaşadım. Lise boyunca asosyallik ve özgüvensizlikten sadece bakıştığım kıza son sene açıldım. Sonuç red. Kızları anlayamıyorum sevdiği belli ama uğraşman lazım elde edebilmek için heralde. Biraz peşine düş bırakma diyebilirim. Belki o zaman bir şansın olur. Ayrıca çıkma teklifi filan etme o teklifi sözlerinle değil hareketlerinle göster.

nova

Merkür Yolcusu
Dostum asla ama asla bir kadına direkt hislerini söylememen gerekir. Bu itici bir güçtür (bazen istisnalar olur ama genelde böyle). Ozellikle ünide cıkma teklifi vs bunlari geç. Flört etmelisin(nefret ederim ama gercekler bunlar). Arkadasça yaklasirken alttan hislerini belli etmen gerek, boylece hem friendzone'a girmeden yakınlasabilir hem de kadına bir güven verebilirsin. Bircok farklı yöntem ve sürece baglı manevra var tabi. Bu isler biraz tecrube işi gibi görünse de öyle değil, tecrube sadece cesaretini arttıran bir sey. Bilgiyi nerden alacagını merak mı ediyorsun, basit, okuyacaksın, arastırman icin bi dunya kaynak var internette, tabi cogu zırva ama insan icgudulerinin nasıl oldugunu öğrenirsen gerisi kolay. Son bir öneri o kızı bosver, asla ama asla bir kadının direkt ilgisini cekmeye calısma, bakimli ol, olabildiginin en üstü ol, bu kadınların genel ilgisini saglayacak, sonra birinden hoslanırsan sansın yüksek olur, zaten kadınlar birbirinin dusuncelerine baya bi önem verirler, o yüzden genel bir cekicilik onemli. (Kaynak önerisi: robert greene - bastan cıkarma sanatı)

nova

Merkür Yolcusu
Biraz peşine düş bırakma diyebilirim. Belki o zaman bir şansın olur.
A hayır, üzgünüm ama bu yanlış bir hareket olur, kız istemediyse pesine düsmek sadece takıntılı bir hissiyat olusturacak. Arkadasca yanasması ve kıza bir daha aramızda bir sey olmayacak imajı vermesi bile daha cekici olur kızın gözünde. Üzgünüm gercekler bunlar.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Keşke sevdiğini söylemeseydin. Hoşlandığına emin olsaydın . Çünkü sevgi yakınlık hissi olarak tanımlanır . İlk gördüğün insanda ne yakınlığı hissettin merak ediyorum. O yüzden biraz vakit geçmesini bekleyip hem kendi hislerini hem de kızın davranışlarını analiz ederdin . Sevdiğiniz ortak şeyler bulurdun . Bu şekilde arkadaşımsı bir havayla güzel bir randıman alırdın. Bu arada sevgili olmana gerek yok. Arkadaş olarak ta hoş vakit geçirebilirdin(ama artık sevdiğini söyletdin bu geçti maalesef.)

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Selam arkadaşlar.

Bu sene üniversiteye başladım ve bir kızdan hoşlandım. O kızın da benden hoşlandığını hissettim ve dün çıkma teklif ettim.
(Nasıl anladın derseniz çaktırmadan bakışmalar vs.) Ama ben reddedileceğime ihmal vermiyordum ve reddedildim:). Kıza wp üzerinden açıldım, bana dediği:

Sonra geçmişten bir kıza (normal arkadaş ama kanka durumundayız) işte ilerde bu kızla vakit geçirdikçe şansım olur mu diye sordum O da evet dedi.

Üniversiteye daha geçmedim ama erkek adamda şunu duymuştum
Aynı sınıf,dersane,iş yeri vs. Kız bulmak riskliymiş isteyene nedenini vs. Acabiliriz
Aynı sınıfta mısınız ayrı mı belirtmemişsin ama eklemek istedim

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Herhangi bi ayrılık durumunda sürekli yüz göz olmak durumundasın ve bu insanı zor bi duruma sokuyor.Tabi dersi dinlemene ve ders çalışmana engel olabilecek olması da bir etken

Bence ilk hatan wpden açılman
Diğer hatan flört etmemen ve direkt sonuca gitmen. Bunu yaptığın için kızı korkutmuş olabilirsin.
Bu durumdan sonra onunla zaman geçirmek sana biraz sıkıntılı gelebilir ama zamanla bu durum ortadan kalkar.
Ve evet daha sonralarda çıkma ihtimaliniz var.

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Aynı sınıftan olunca ne olur mesela açarsan sevinirim
Duyduğumu söyleyeyim
Mesela bir ilişkiniz oldu kızla tamam sen ayrı ben ayrı diyerek sakince usluca ayrılıysan ne iyi
Ama başka bir ihtimalde var
Mesela aranızda ayrılma gibi bir olay oldu full onun yüzünü görüyorsun sınıfta
Manipülasyon ile seni arkadaşlarına karşı o böyle biri o şöyle biri vs. Diğer kızlara, arkadaşlarına karşı seni kötüleyebilir
Hocalara karşı bile aranı bozma ihtimali var

Bende bu bilgilerin çoğunu bu videodan öğrendim
Zamanın olan vakitte full izle
Videoda benim dediklerimen daha çok şey var

Patron.

Mars Yolcusu
Çok fazla üzerinde durma beta erkek kadın kovalar alfa erkek kovalanır işine bakmaya çalış kendini geliştir gerçekten seviyorsan gerçekten ama.. kanka ol ve zamana bırak her dershane düzenli sohbet muhabbet et karşındakini anlamaya çalış seviyorsan belli bir süre sonra yakınlaşma olucaktır pat diye çıkma teklifi hemen edilmez yakınlaşma olmassa kız seni tutmamıştır zaten..

Son düzenleme:

Lazkopat

Emektar Üye
Selam arkadaşlar.

Daha fazla tecrübeye ihtiyacın var. Başka kızlarla şansını dene derim ya da kızlarla konuşmaya daha çok zaman ayır. Aslında oyuna tekrar dahil olan biri olarak direk sevgilim olsun havasına girmen yanlış olmuş. Normalleşmeye geçerken hızlı davranmak iyi olmazdı yani. Oyunu daha fazla oyna derim. Şahsen ben öyle yapardım. Yerinde olsaydım yani. Net bir cevap olmadı. Şu açıklayıcı olur: 1- O kız değil. Kızlar diye bir durum oluşmalı kafanda. 2- Evet şansın olabilir. Çünkü konuyu sertçe reddetmeden kapatmış. Ancak sen boşver başka kızlara odaklan. Tabak çevir vs. Kızları boşver rahip moduna girip kaliteni arttırmaya çalış. Bu da başka bir seçenek sana kalmış istediğini yap. Seçim senin.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Biraz kaba bir tabir olacak ama şöyle ifade edebilirim durumu: Cinselliğe kaymadan y*vşamak gerekiyor. Hani derler ya: "Hep y*vşak erkekleri seçiyorlar.", işte bu yüzden bu kelimeyi uygun gördüm. Sevdiğini söyleyip iyi çocuk olunca işe yaramıyor değil mi? Sen de hücuma geç bence.

1) Zaman geçirdikçe şansın olur mu? İlkinde reddeden sonradan fikir değiştirir mi?
Cevap: Hayır. Bir süre hiç konuşma, en azından kankası veya arkadaşı olma. Bir süre bekledikten sonra "friendzone" yemeden tekrar deneyebilirsin. Olur mu olmaz mı o da biraz kıza bağlı. Pardon, %90 kıza bağlı.

2) Kızla vakit geçirme cesaretini nasıl bulabilirsin?
Cevap: Asıl kız senle nasıl vakit geçirme cesareti bulabilir ki? Bu işin doğası gereği karşı taraf biraz daha heyecanlanır. Şimdi sana bir örnek vereceğim:

Elinde 1 tane gözlük var, çok özenli kullanıp sürekli siliyorsun. Hep kabında saklıyorsun ve bazen dakikalarca bakım yapıyorsun. Sonra bir bakmışsın gözlük eskimiş. Bir de 10 tane gözlük var diyelim, bu durumda da hunharca olmasa da çok daha rahat kullanırsın. Günde bir kez silsen yeter.

Kızlar gözlüktür. (Değildir dediğini biliyorum ama yazının sonuna kadar kızlar GÖZLÜKTÜR! Evet, bu konuda anlaştıysak devam.) Elinde başka gözlük alternatifleri olursa şu an taktığın gözlüğe karşı çekingen davranmazsın, cesurca silebilirsin. Cesurca çantana koyabilirsin. Hayatta alternatiflerin olsun, tek bir gözlük takma. Birçok gözlüğü kullan. Biri seni mutlu eder diğeri paslanır diğeri kırılır vs.

Kızlar insandır. (Değildir dediğini biliyorum ama yazının sonuna kadar kızlar İNSANDIR! Evet, bu konuda anlaştıysak devam.) Elinde başka sevgili alternatifleri olursa şu an taktığın kıza karşı çekingen davranmazsın, cesurca yürüyebilirsin. Cesurca arkanda bırakıp unutabilirsin. Hayatta alternatiflerin olsun, tek bir kıza yürüme. Birçok kızla flörtleş veya konuş. Biri seni mutlu eder diğeri soğur diğeri reddeder vs.

Doktor Reçetesi: 1 kutu kırmızı hap (sabah-öğle-akşam neverfap süreci yaparken al) Birkaç güne şifasını gösterir.
Eşdeğer ilaç: Erkekadam sitesi, kırmızı hapla ilgili öğretiler falan.

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Biraz kaba bir tabir olacak ama şöyle ifade edebilirim durumu: Cinselliğe kaymadan y*vşamak gerekiyor. Hani derler ya: "Hep y*vşak erkekleri seçiyorlar.", işte bu yüzden bu kelimeyi uygun gördüm. Sevdiğini söyleyip iyi çocuk olunca işe yaramıyor değil mi? Sen de hücuma geç bence.

1) Zaman geçirdikçe şansın olur mu? İlkinde reddeden sonradan fikir değiştirir mi?
Cevap: Hayır. Bir süre hiç konuşma, en azından kankası veya arkadaşı olma. Bir süre bekledikten sonra "friendzone" yemeden tekrar deneyebilirsin. Olur mu olmaz mı o da biraz kıza bağlı. Pardon, %90 kıza bağlı.

2) Kızla vakit geçirme cesaretini nasıl bulabilirsin?
Cevap: Asıl kız senle nasıl vakit geçirme cesareti bulabilir ki? Bu işin doğası gereği karşı taraf biraz daha heyecanlanır. Şimdi sana bir örnek vereceğim:

Elinde 1 tane gözlük var, çok özenli kullanıp sürekli siliyorsun. Hep kabında saklıyorsun ve bazen dakikalarca bakım yapıyorsun. Sonra bir bakmışsın gözlük eskimiş. Bir de 10 tane gözlük var diyelim, bu durumda da hunharca olmasa da çok daha rahat kullanırsın. Günde bir kez silsen yeter.

Kızlar gözlüktür. (Değildir dediğini biliyorum ama yazının sonuna kadar kızlar GÖZLÜKTÜR! Evet, bu konuda anlaştıysak devam.) Elinde başka gözlük alternatifleri olursa şu an taktığın gözlüğe karşı çekingen davranmazsın, cesurca silebilirsin. Cesurca çantana koyabilirsin. Hayatta alternatiflerin olsun, tek bir gözlük takma. Birçok gözlüğü kullan. Biri seni mutlu eder diğeri paslanır diğeri kırılır vs.

Kızlar insandır. (Değildir dediğini biliyorum ama yazının sonuna kadar kızlar İNSANDIR! Evet, bu konuda anlaştıysak devam.) Elinde başka sevgili alternatifleri olursa şu an taktığın kıza karşı çekingen davranmazsın, cesurca yürüyebilirsin. Cesurca arkanda bırakıp unutabilirsin. Hayatta alternatiflerin olsun, tek bir kıza yürüme. Birçok kızla flörtleş veya konuş. Biri seni mutlu eder diğeri soğur diğeri reddeder vs.

Doktor Reçetesi: 1 kutu kırmızı hap (sabah-öğle-akşam neverfap süreci yaparken al) Birkaç güne şifasını gösterir.
Eşdeğer ilaç: Erkekadam sitesi, kırmızı hapla ilgili öğretiler falan.
Birşey soracağım
Mesela kızlarla konuşurken - yürürken vs. Bazı dikkat edilmesi gereken şeyler vardır mesela shit test
Bu shit test yeteneği gelişebilir ama

Erkek adam sitesinde pozitif cinsel gerilim diye bir yazı okumuştum
Eğer hakimseniz yapıyorsanız bu nasıl geliştirilir?
Birkaç örneklendirme vermişler ama çokda anladım gibi değil.bunu gerçek hayata vs. Nasıl adapde ederiz
Normal hayatta tekrarı vs. Nasıl olur?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Birşey soracağım
Mesela kızlarla konuşurken - yürürken vs. Bazı dikkat edilmesi gereken şeyler vardır mesela shit test
Bu shit test yeteneği gelişebilir ama

Erkek adam sitesinde pozitif cinsel gerilim diye bir yazı okumuştum
Eğer hakimseniz yapıyorsanız bu nasıl geliştirilir?
Birkaç örneklendirme vermişler ama çokda anladım gibi değil.bunu gerçek hayata vs. Nasıl adapde ederiz
Normal hayatta tekrarı vs. Nasıl olur?
"Öğretirdim sana aslında ama psikolojik olarak pek yeterli değil gibisin, diğer üyelere göre geridesin. Neyse, devam."

Bak bu mesela bir shit test idi. Her yerde olabilir, sadece karşı cinsle ilişkide değil. Genelde karşı cinsle olan ilişkide çok sık yaşanır. Yürüdüğün kız mesela: "Daha okulda yeniyiz." EVET, bu da küçük bir bubi tuza- pardon shit test idi. Eğlenerek öğren bunları, kızlarla konuşurken onu elde etmek için değil eğlenerek bu işi öğrenmek için konuş. Rahat ol. Önceden davranış şeklini kendine empoze et, çizgiden çıkma. Testleri geçmeni beklemiyor kendisi, testleri yok saymanı bekliyor. Yani cevap vermemen, yanlış cevap vermenden iyidir.

-Daha okulda yeniyiz. Bence olmaz, umarım daha iyi birileri çıkar karşına.
-Peki, medeni insanlarız arkadaş kalalım.

Bunu yaptıysan kızla gerçekten arkadaş kalabilirsin, bir daha elde etmen düşük bir ihtimal olur.

-Peki, daha iyi birileri gelene kadar senle devam edelim?

Her ne kadar yeni tanıştığın bir kıza karşı bunu söylemen biraz tehlikeli olsa da ilk cevaptan daha iyiydi.

-Hmm... Gel döner yemeye gidelim.

İdeal cevap budur :D konuyu değiştirirsen zaman kazanırsın ve kendini değiştirmek için bu sefer bir fırsatın olabilir belki de. Olmuyorsa da başka kız bulman gerek, eskilerle olmaz. Takılı kalma onlara. Yapması güç gibi duruyor biliyorum, hormonal bir şey ne alaka falan diyor da olabilirsin bana. Unutma ki bu hormonal şeyin yönünü sen belirlersin, birçok kıza çevirebileceğini unutma. Bu şekilde cesaretlenip kızlarla konuşmayı alfalaştırman lazım, ancak bu şekilde shit testleri kavrayabilirsin.

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
"Öğretirdim sana aslında ama psikolojik olarak pek yeterli değil gibisin, diğer üyelere göre geridesin. Neyse, devam."

Bak bu mesela bir shit test idi. Her yerde olabilir, sadece karşı cinsle ilişkide değil. Genelde karşı cinsle olan ilişkide çok sık yaşanır. Yürüdüğün kız mesela: "Daha okulda yeniyiz." EVET, bu da küçük bir bubi tuza- pardon shit test idi. Eğlenerek öğren bunları, kızlarla konuşurken onu elde etmek için değil eğlenerek bu işi öğrenmek için konuş. Rahat ol. Önceden davranış şeklini kendine empoze et, çizgiden çıkma. Testleri geçmeni beklemiyor kendisi, testleri yok saymanı bekliyor. Yani cevap vermemen, yanlış cevap vermenden iyidir.

-Peki, medeni insanlarız arkadaş kalalım.

Bunu yaptıysan kızla gerçekten arkadaş kalabilirsin, bir daha elde etmen düşük bir ihtimal olur.

-Peki, daha iyi birileri gelene kadar senle devam edelim?

Her ne kadar yeni tanıştığın bir kıza karşı bunu söylemen biraz tehlikeli olsa da ilk cevaptan daha iyiydi.

-Hmm... Gel döner yemeye gidelim.

İdeal cevap budur :D konuyu değiştirirsen zaman kazanırsın ve kendini değiştirmek için bu sefer bir fırsatın olabilir belki de. Olmuyorsa da başka kız bulman gerek, eskilerle olmaz. Takılı kalma onlara. Yapması güç gibi duruyor biliyorum, hormonal bir şey ne alaka falan diyor da olabilirsin bana. Unutma ki bu hormonal şeyin yönünü sen belirlersin, birçok kıza çevirebileceğini unutma. Bu şekilde cesaretlenip kızlarla konuşmayı alfalaştırman lazım, ancak bu şekilde shit testleri kavrayabilirsin.
Testosteron başa vurunca ve heyecan olunca insan saçma sapan şeyler yapıyor
Sorduğum şey pozitif cinsel gerilim nasıl geliştirilir erkek adam sitesinde örnekleri var ama daha tam kavrayamadım gibi

Erkek adam sitesinden kopyaladım

Bu nedenle, doğru espri anlayışı edinmeye zaman harcamalısınız. Sadece yüzeysel bir mizah anlayışı geliştirmek ile yetinmeyip bu işin derinine inmelisiniz.

Peki mizah anlayışınızın, her şeyin kontrolünüz altında olduğunu yansıtmasını nasıl sağlarsınız?

Kadına kaba ve acımasız olmayacak şekilde şaka yollu sataşarak. Bu ukala – eğlenceli duruşu sadece kadına değil başka şeylere de uygulayarak her alanda kendine güvenen ve seçici biri olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Eğer espri yapacağım diye kadını kaba ve acımasız bir şekilde alaya alırsanız, bu komik olmaz ve sizi oldukça kendine güvensiz biri olarak gösterir. Yanlış espri anlayışı sizin ERKEK ADAM olduğunuzu değil tam bir kaybeden olduğunuzu gösterir.

Mesela şu örneğe bakalım. Kızın profilinde şu yazıyor:

Eğer sadece cinsel ilişki arıyorsanız aradığınız ben değilim. Önce arkadaş olalım beyler!!! Adem, Havva’n burada …)

Erkek : Selam. Demek cennetten atılma sebebim sensin. Ama sen şimdi tabii tüm suçu yılana atacaksın …
(22 dakika sonra)
Kadın: Hahahahahaaaa … Evet o benim.
Erkek : Bana cennette bir yaşama mal oldun kadın … O zaman bana bir buluşma borçlusun. Kahve mi, bira mı?
Kadın: Bira ?

Bakın burada beta tuzağına düşmeden esprili bir şekilde buluşma (arkadaşça olmayan, date olan) konusuna giriliyor.

Kız: Evli falan değilsin İnşallah?
Erkek: Aman diyim, daha iki muhabbet ettik hemen evlilik lafı açtın! Benim önce seni tanımam lazım ?

Kız: Ben evlenmek için ciddi birini arıyorum.
Erkek: Hımm, o zaman gizli aşık kadrosu boş mu? Ben oraya başvurayım. Umarım CVimde göreceğin tecrübe ve yetenekler yüz yüze bir mülakat yapmamızı sağlar.

Bunların nasıl her şeyin kontrol altında olduğunu ve sizin çekici bir erkek olduğunuzu gösterdiğini anlıyor musunuz? Onun kıçını öpmüyorsunuz. Ama aynı zamanda ona karşı kaba davranmıyorsunuz.

Asla ama asla kendinizi alçaltan espriler yapmayın zira bunu yaparsanız kendinizi alçaltırsınız. Böyle espriler yaparsanız, kadınlar sizin KAYBEDEN olduğunuzu düşünürler, kaybeden biri olduğunuzun şaka olduğunu düşünmezler.

Bir kızla konuşurken kullanabileceğiniz sağlam bir taktik vereyim: Onun söylediklerini sizin eğlenceli – ukala sözleriniz için mermi olarak kullanın.

Onunla henüz yeni tanıştıysanız ve kız “spor salonuna gideceğim” derse, “benim gözüme güzel görünmek için çalışmaya şimdiden başladın ha?” deyin. “Bu çok güzel, sporu sakın aksatma” diye ekleyin.

Eğer size “Aman Allahım sen çok ukalasın” gibi bir şey söylerse özür dilemeyin. Zira hatun sizin gerçekten dominant bir erkek olup olmadığınızı, en küçük karşı çıkmasında hemen geri vitese takıp takmayacağınızı test ediyor.

Bunun yerine ona “İltifatın için teşekkür ederim” deyin. Burada ne döndüğünü anlıyorsunuz değil mi? Bunları yapın ve kadınların bu tür şeyleri nasıl sevdiğine kendiniz şahit olun.

HEPSİNİ KOPYALAMADIM İSTEYEN ERKEK ADAM SİTESİNE GİDEBİLİR

Bu anlattığı Real hayatta kadınlarla pratik haricinde nasıl gelişir

Lazkopat

Emektar Üye
Sorduğum şey pozitif cinsel gerilim nasıl geliştirilir erkek adam sitesinde örnekleri var ama daha tam kavrayamadım gibi

Bu nedenle, doğru espri anlayışı edinmeye zaman harcamalısınız. Sadece yüzeysel bir mizah anlayışı geliştirmek ile yetinmeyip bu işin derinine inmelisiniz.

Peki mizah anlayışınızın, her şeyin kontrolünüz altında olduğunu yansıtmasını nasıl sağlarsınız?

Kadına kaba ve acımasız olmayacak şekilde şaka yollu sataşarak. Bu ukala – eğlenceli duruşu sadece kadına değil başka şeylere de uygulayarak her alanda kendine güvenen ve seçici biri olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Eğer espri yapacağım diye kadını kaba ve acımasız bir şekilde alaya alırsanız, bu komik olmaz ve sizi oldukça kendine güvensiz biri olarak gösterir. Yanlış espri anlayışı sizin ERKEK ADAM olduğunuzu değil tam bir kaybeden olduğunuzu gösterir.

Eğer sadece cinsel ilişki arıyorsanız aradığınız ben değilim. Önce arkadaş olalım beyler!!! Adem, Havva’n burada …)

Erkek : Selam. Demek cennetten atılma sebebim sensin. Ama sen şimdi tabii tüm suçu yılana atacaksın …
(22 dakika sonra)
Erkek : Bana cennette bir yaşama mal oldun kadın … O zaman bana bir buluşma borçlusun. Kahve mi, bira mı?

Bakın burada beta tuzağına düşmeden esprili bir şekilde buluşma (arkadaşça olmayan, date olan) konusuna giriliyor.

Erkek: Aman diyim, daha iki muhabbet ettik hemen evlilik lafı açtın! Benim önce seni tanımam lazım ?

Erkek: Hımm, o zaman gizli aşık kadrosu boş mu? Ben oraya başvurayım. Umarım CVimde göreceğin tecrübe ve yetenekler yüz yüze bir mülakat yapmamızı sağlar.

Bunların nasıl her şeyin kontrol altında olduğunu ve sizin çekici bir erkek olduğunuzu gösterdiğini anlıyor musunuz? Onun kıçını öpmüyorsunuz. Ama aynı zamanda ona karşı kaba davranmıyorsunuz.

Asla ama asla kendinizi alçaltan espriler yapmayın zira bunu yaparsanız kendinizi alçaltırsınız. Böyle espriler yaparsanız, kadınlar sizin KAYBEDEN olduğunuzu düşünürler, kaybeden biri olduğunuzun şaka olduğunu düşünmezler.

Bir kızla konuşurken kullanabileceğiniz sağlam bir taktik vereyim: Onun söylediklerini sizin eğlenceli – ukala sözleriniz için mermi olarak kullanın.

Onunla henüz yeni tanıştıysanız ve kız “spor salonuna gideceğim” derse, “benim gözüme güzel görünmek için çalışmaya şimdiden başladın ha?” deyin. “Bu çok güzel, sporu sakın aksatma” diye ekleyin.

Eğer size “Aman Allahım sen çok ukalasın” gibi bir şey söylerse özür dilemeyin. Zira hatun sizin gerçekten dominant bir erkek olup olmadığınızı, en küçük karşı çıkmasında hemen geri vitese takıp takmayacağınızı test ediyor.

Bunun yerine ona “İltifatın için teşekkür ederim” deyin. Burada ne döndüğünü anlıyorsunuz değil mi? Bunları yapın ve kadınların bu tür şeyleri nasıl sevdiğine kendiniz şahit olun.

Sadece erkek adam okumak yetmez. Hayatına bazı şeyleri uygulaman gerekir. Mesela benim ikili ilişkiler üzerine okuduklarım yaklaşık 600 sayfalık bir pdf kitabı yapabilir. Ancak tecrübem az olduğu için pek de bir şey ifade etmiyor. Çünkü okuduklarımın az bir kısmını pratiğe döktüm. İyi ki de okumşum diyorum. Pratik dışında gelişmesi için de kendine yatırım yapman gerek. Onu da bizim söylememize gerek yok sen de bunu kendinle iç muhakeme yaparak fark edebilirsin. Yine de örnek vererek açıklama yapmaya çalışayım. Mesela neg atmak. Kız saçını maviye boyatmıştır. Sen de şunu diyebilirsin : "Ooo mavişim lambana süttüreyim de alaaddin cini çıksın." Mesela bu o anda aklına gelmeli. Aklına gelmesi için de kültürlü bir insan olman gerekir. Yazı yazarken içimden güzel bir cevher çıkıyor. Ama son zamanlarda kendimi gözlemlediğim kadarıyla: Boş bir insan müsvettesiyim. Dediğimi yap, yaptığımı yapma sözü çok doğruymuş. Son yazdıklarımı da okuduysan beni gerçekten dinlemişsindir. Teşekkür ederim.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör

(22 dakika sonra)

Lazkopat güzel açıklama yapmış. Eklemek istediğim bir şey var: Sosyal medyadan kadınlarla pratik yapmak. Evet, sosyal medya. Tabi insta falan değil, daha başka mecralar. Fotoğraf yok, (ş)eksting hiç yok. Sadece mesajlaşma var, arkadaşlık var. Flörtleşmeden sadece taktikleri deneyebilirsin. Bu sayede hem gerçek bir kadınla pratik yaparsın hem de ortada bir sorun var olmaz. Bu taktik güvenli bir yol, gerçek hayata biraz daha yakın.

Ahmed-

Jüpiter Yolcusu
Bence hislerini açmadan önce bir kızı etkilemeye callışsaydın. Mesela derslerle ilgili mi veya sporlar mı ilgili. Sende onla bu ilgi alanları ile yaklaşırsın. Benim de hoşlandıgım bir kız var. Ama o başka okulda. Şimdi ben direk istegtamdan mesaj atıp sev olalım da diyebilirim veya onun okulunda onu etkileyip , hislerimi davranışlarımlada etkileyebilirim. Yani keşke biraz daha zaman verseydin . Daha okul açılalı 1 ay olmuş. Ben sevdiğim kıza 4 yıldır bile birşey söyliyemedim. Son sınıfta beraber oturmamıza rağmen. Birde şimdi diyebilirsin ben üniversiteyim ama sen hala ortaokul veya lisesin. Neden bilmiyorum ama kızlar hep aynı. Üniversite olsa aynı , ortaokulda da olsa aynı. Benim de verebileceğim tavsiyeler bunlar. Birde bardağın dolu tarafından bak. Yine onu hala görüp birde üzerine hislerini sözleşsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6