Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Karşı Cinsten Beklenmeyen İlgi

Erogluzim

Mars Yolcusu
Herkese Selam
Aklıma takılan konuyu size danışmak istiyorum.

Son 2 aydır psikolog seansı alıyorum bazı şeyler iyi gitmeye başladı ancak karşı cinsten anlayamadığım bir ilgi görmeye başladım.
Hani filmler de görürüz erkeği görünce ilgili bakar falan açıkçası bu süreçte fizik olarak da batmış durumdayım da her şey batık iken ilgi sebebi ne olabilir?
Hatta bir tanesi sohbet kurmak istemişti...

BloodRien

Yoda
Düşünemiyceğimiz kadar ihtimal var dostum.
Kızların ilgisini çeken şeyler ne onları bir sıralayalım istersen.
1. özgüven
2. Sürekli kıza ilgi vermemek , kızın beyninde şu algı oluşuyor kız çok güzelse bile ; nasıl ya benden etkilenmedimi bu şimdi diyor içsel olarak kasıtlı değil tabi ki bu onların ilgisini çekiyor.
3.maskülenite
4. Güzel bir fizik kas vs.
5. Kızı hayat amacı yapmamak bu çok önemli, bir hedefinin olması 2. yazdığımı destekler durumda.
ve böyle uzaar gider…
Sendeki durum bence özgüven veya nofap sürecin psikoloğa gitmen sana özgüven vermiş olabilir.
Bazı şeyleri açabilmen sana yansır söyleyemediğin şeyleri söyleyebilmen kendinle barışık olup kendini sevmeye başlamış olmandan kaynaklıda olabilir !

Erogluzim

Mars Yolcusu
Düşünemiyceğimiz kadar ihtimal var dostum.
Kızların ilgisini çeken şeyler ne onları bir sıralayalım istersen.
1. özgüven
2. Sürekli kıza ilgi vermemek , kızın beyninde şu algı oluşuyor kız çok güzelse bile ; nasıl ya benden etkilenmedimi bu şimdi diyor içsel olarak kasıtlı değil tabi ki bu onların ilgisini çekiyor.
3.maskülenite
4. Güzel bir fizik kas vs.
5. Kızı hayat amacı yapmamak bu çok önemli, bir hedefinin olması 2. yazdığımı destekler durumda.
ve böyle uzaar gider…
Sendeki durum bence özgüven veya nofap sürecin psikoloğa gitmen sana özgüven vermiş olabilir.
Bazı şeyleri açabilmen sana yansır söyleyemediğin şeyleri söyleyebilmen kendinle barışık olup kendini sevmeye başlamış olmandan kaynaklıda olabilir !
Teşekkürler

Erogluzim

Mars Yolcusu
Ovvvv en sevdiğim neverfap ya da t***** etkisi. Ben valla yerinde olsaydım. Nasılsa doktorum değil mi samimiyiz. Neden bana böyle ilgili davranıyorsun? diye sorardım.
Aha bilmiyorum da doktora soracağım :D
Alışık olmadığım durum Spor salonun da falan da oluyor arkadaşın dediği gibi öz güven patlaması sanırım kendini beğenip değeri arttırma korunama devam

B

Brock

Misafir
Herkese Selam

Son 2 aydır psikolog seansı alıyorum bazı şeyler iyi gitmeye başladı ancak karşı cinsten anlayamadığım bir ilgi görmeye başladım.
Hani filmler de görürüz erkeği görünce ilgili bakar falan açıkçası bu süreçte fizik olarak da batmış durumdayım da her şey batık iken ilgi sebebi ne olabilir?
kendini insanlara acma ile alakalı olabilir ; buna psikolog ile başlamışsınız ve diğer açılabilceğiniz ve aslında görmediğiniz gözünüze görünmeyen insanlarıda görmenize sebep olmus olabilir hocam

netherim

Merkür Yolcusu
Aynı durumu şu anda yaşamaktayım. Başlarda placebo gibi düşünsem de, değil. Gerçekten değil. 3.günüm daha çok erken etki etmeye başladı gibi görünüyor. İnsanlar bir anda benimle ilgilenmeye başladı. Karşı cinsin bakışlarını fark edebiliyorum. Benimle ilgilenmeye başladılar. Hemcinslerimin saygısı ve sevgisi arttı diyebilirim. Benimle ilgilenmeyen ve ciddiye almayan sınıfımızdaki kız bile geldi, elini elimle tokuşturdu. Sınıftaki bütün insanların dikkatini bir anda çektim. Hocalar bile ilgilenmeye başladı. Yani bende de aynı şey oluyor. Relapse olmaktan korkmuyorum, tek korkum karşı cinslerle yakınlaşıp artık ben oldum diyip disiplinden kopmak ama bunu yapmayacağım. Pm yasak, orgazm ve cinsel ilişki serbest sanırım kendim için en uygun mod bu. Gerçekten faydası var, bırakmayın yani en ufak bir hata zelzele gibi yok ediyor. Her şey kontrolünüzde olsun, erkeksiniz tercih ve kararlarınızı pm değil siz verin. Bu arada yeniyim. Yazımımda hatam olduysa kusura bakmayın teşekkürler

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Neyle ilgili terapi alıyorsun, sorun neydi?

Holid

Venüs Yolcusu
Harbiden böyle etki var ya
Bana biri aşkım dedi aramızda bağ da yok
Bakışmalar konuşmak istemeleri daha neler var

root

Jüpiter Yolcusu
Herkese Selam

doktorundan mı ilgi görüyorsun yoksa başka birilerinden mi ben anlamadım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6