Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kendime Not

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
719
Tepki puanı
2,291
Puanları
200
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Yazar : @
Tarih: Şubat 20, 2018, 01:25:37
Konu:
mountainclimbing.png&disposition=attachment


Bak Benveyt, NeverFap'le tanıştığın günden bu yana yıllardır yüzlerce defa düştün yüzlerce defa kalktın ama hâla o büyük dirilişi gerçekleştiremedin. İlerleme kaydedemedin ve hep darbeyi belli yerlerinden aldın. Daha ne kadar zoruna gidecek? Daha ne kadar hayat akıp giderken onu izleyeceksin? En son 11 Şubat 2018'de düştün yere. 8 günde geride bıraktın ve şu an zorlanmalar var. Sakın gaflete düşme, aynı hatayı yapma. Bu gece eğer o hatayı yaparsan o pislik faaliyet sabaha kadar sürecek ve öğleden sonra *** gibi bir ruh hali ile kalkacaksın ama temiz bir şekilde vakitli yatarsan sabah erkenden kalkıp verimli bir gün geçireceksin. Her zaman nasıl düştün? Darbeyi nerelerden aldın? Gel beraber tekrar hatırlayalım ama bir daha tecrübe etmeyelim!

1- O çok severek izlediğin video aklına geldi değil mi? Birazcık bakıp kapatacaksın öyle mi? Tabi tabi, bu yalana daha kaç defa kanacaksın. Bir saniye bakmak için açacaksın ve sabaha kadar o videodan o videoya atlayacaksın. Elde ne kalacak? Kocaman bir KAYIP! Gerek yok bunlara. Dayan. O zaferi tadacaksın ve mezunlar köşküne gideceksin.

2- O çok sevdiğin oyuncunun yeni videosu var mı? O çok sevdiğin kategoride yeni videolar var mı? Merak mı ediyorsun? SANANE! Aslında merak etmiyorsun, kocaman bir oyuna getiriliyorsun. Oyunu farket yoksa geç kalacaksın.

3- Gece rüyalandın ve rüya aklından çıkmıyor. Daha fazlasını istiyorsun ve interneti açıyorsun. O video benim şu video senin demeden saatlerini geçiriyorsun. Sonuç? KOCA BİR PİŞMANLIK!

4- Moralin mi bozuk? *** gibi bir ruh halin mi var? İyi! Moralini düzeltmek için o aşağılık faaliyette bulun ve daha *** bir ruh haline bürün! Bunu mu istiyorsun? Yap! Yap ardından saatlerce tövbeler ve kendine küfürler et! Bir daha olmayacak de! Kendini kandır.

5- İstemsiz bir şekilde bir tetikleyici ile karşılaştın ve bunu gözünde o kadar büyük bir yanlışmış gibi büyüttün! Süreç bozuldu dedin! Ardından süreç nasılsa bozuldu bari bu bozulmanın hakkını ver(!) Elde ne var? Kocaman bir SIFIR!

6- Rekorunu kırmana engel olan o en önemli maddeye geldik... Bunu 20'li günlerden birinde yaşayacaksın. O şeytan üçgenine karışmadığın halde karışmış gibi bir ruh halin olacak ve sen tuzağa yine düşeceksin. Kusura bakma da bu tuzağa düşmek değildir. Tuzak farkında değilsen tuzak olur. Aptal olma ve o hatayı yapma yoksa o enerjik Benveyt gidecek yerine koca bir YİTİK GELECEK!

7- İlerleyen süreçlerde NeverFap'den önceki halini, NeverFap'ın önemi unutacaksın. Unutursan o şeytan üçgenine verdiğin yılları hatırla. Hatırlamıyor musun? Foruma gir ve o pişmanlık dolu paylaşımlarını oku! Yeterki bu ***u yeme!

8- Canının sıkıldığı anlar olacak. Odanda bir başına o şeytan üçgenine sürükleneceksin. Mal olma! Canın mı sıkılıyor? Saat kaç olursa olsun dışarı at kendini! Canın mı sıkılıyor? Kitap oku! Canın mı sıkılıyor? Film izle! Canın mı sıkılıyor? Şınav çek! Yapacak o kadar güzel şey varken niye pişmanlığı seçesin?

9- Sabah uyandın ve canavar şahlanmış. Eğer o yataktan bombadan kaçar gibi kaçmazsan o olmayan bomba patlar. Sen de yaralı yaralı yatmaya devam edersin. Giden günün değil, ömrün olur. Daha fazla kan kaybetme!

10- Hiç bir sebep yokken internette amaçsızca sörf mü edeceksin? Et! Sonra tetikleyicilere maruz kal, en sonunda çocuk gibi ağla.

Bak Benveyt, artık bu işin ***u çıktı. Daha fazla kaybedecek zamanın yok. Bu son bu son diye diye güzelim yılların geçti. Daha fazla kaybetme. Daha fazla kaybeden olma. 12 Şubat 2018 miladın olsun.

Dolu dolu geçen, pişmanlığa yer olmayan güzel günler diliyorum.


smile-hi.png
 
A

AdAstra

Misafir
Bu kullanıcının şimdi kaçıncı günde olduğu ile ilgili bir bilgi varmı?
 

wou

Venüs Yolcusu
Katılım
25 Ocak 2021
Mesajlar
84
Tepki puanı
85
Puanları
24
Bu tip olumsuzluklardan fazla bahsetmek bana kalırsa daha da darlıyor insanı

zararlarını daha nötr bir duygu durumunda görmek varken bu tip utanç hissine büründürecek cümleler daha da ezik hissetitir ve o duygu durumunda bu batağa düşülür.

Bu iş zararlı ön beyine zarar veriyor ve her izlediğinde zevk değil sadece acını dindiriyor ve özlem gideriyorsun bunu bil.

Zaten bu sahteliği gördükçe soğursun bu işten.Öyle utandırma suçlu hissettirerek kişiye daha çok zarar verir bence.Relax olmak lazım

Kendinize bu konudaki gibi telkin vermeyin.
Kendi görüşüm böyle
 

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
1,095
Tepki puanı
2,961
Puanları
180
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst