Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kendimi Sıksam Sanki Meni Gelecek Gibi Hissediyorum

Saruhan

Yeni Üye
Öncelikle merhaba herkese. Bu forumda yeniyim. Aklıma takılan bir soru nedeniyle kayıt oldum. Bu 4. günüm. Umarım 1 haftayı atlatacağım.
3 veya 4. günden sonra kasık kısımlarımda (daha ço kasıkların ortası gibi) bir doluluk hissediyorum. Kendimi sıksam ve belli bir süre devam etsem sanki hemen boşalacağım. Neredeyse 2 yıldır mastürbasyon bağımlılığım var.
2. sorum ise; haftada bir veya 2 haftada bir falan yapmayı düşünüyorum. Bu uygun mudur?
Daha ergenlikte olduğum için, bırakmam aşırı zor. Ancak bu süreyi uzatmak istiyorum. Ya her gün ya da 2 günde bir yapıyorum. Son zamanlarda erken boşalmaya başladım. Ama 3 gün ara verince düzeliyordu, bir de yavaş yapınca. O yüzden süreyi uzatmak ve olabildiğinde bağımlı olmamaya çalışacağım.
Not: Bayağı uzun yazmışım, umarım sizi bunaltmam.

Son düzenleme:

D4redevil

Yeni Fapstronot
Öncelikle merhaba herkese. Bu forumda yeniyim. Aklıma takılan bir soru nedeniyle kayıt oldum. Bu 4. günüm. Umarım 1 haftayı atlatacağım.
3 veya 4. günden sonra kasık kısımlarımda (daha ço kasıkların ortası gibi) bir doluluk hissediyorum. Kendimi sıksam ve belli bir süre devam etsem sanki hemen boşalacağım. Neredeyse 2 yıldır mastürbasyon bağımlılığım var.
2. sorum ise; haftada bir veya 2 haftada bir falan yapmayı düşünüyorum. Bu uygun mudur?
Daha ergenlikte olduğum için, bırakmam aşırı zor. Ancak bu süreyi uzatmak istiyorum. Ya her gün ya da 2 günde bir yapıyorum. Son zamanlarda erken boşalmaya başladım. Ama 3 gün ara verince düzeliyordu, bir de yavaş yapınca. O yüzden süreyi uzatmak ve olabildiğinde bağımlı olmamaya çalışacağım.
Meni konusunda verecek bir cevabım yok ama 2 haftada bir yapma hakkında vücudun asla 2 haftada birle yetinmeyecektir . Her pmo yaptığında aynı gün içinde ya da bir gün sonra chaser efekten dolayı bir daha yapmak isteyeceksin. Bahanen de şu olacak 2 hafta dayanmışım bu sefer 2 kez yapsam nolacak ki.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Moralini bozmak istemiyorum, ancak bunun ortası yok. Yani haftada 1 kez yapayım ile ayda 1 kez yapayım aynı şeyler. Net bir karar alıp pmo'dan kurtulmalısın. 2 haftada 1 kez pmo yapsan, bir süre sonra bu alışkanlık seni farklı bir noktaya taşıyacak. Beynin artık bununla yetinmeyip daha fazlasını isteyecek. İzlediğin film kategorileri farklılaşacak. mo yaparken farklı argümanlar aramaya başlayacaksın.

O yüzden sevgili kardeşim, net bir karar al ve bu illetten yol yakınken kurtulmak için mücadele etmeye başla. Forumdaki ana başlıkları oku, neverfap akademi youtube sayfasındaki içerikleri izle.

Kriz anlarında 2-3 dk. lık soğuk duşlar al, birden bire çok soğuk su ile başlama, dayanabildiğin ölçüde ısıyı değiştir. Spor yap, yapamıyorsan uzun yürüyüşlere çık. Arkadaşlarınla veya ailen ile daha fazla vakit geçir. Yalnız kalmamaya çalış. Oyun oynuyorsan eğer süreyi çok uzun tutma. Şekerli gıdalar ve fast food tarzı yiyeceklerden uzak durmaya çalış. Yeni bir şeyler öğren. Örnekler uzar gider.

Lazkopat

Emektar Üye
Offf off off. Bu sorular halendaha var arkadaş bende bunu değiştirmek istiyorum. Dostum lütfen hap bilgi almayın. Haftada bir mastürbasyon yap bunda bir sakınca görmüyorum. Ama o haftada 1 diye başlar 2 -3 -4 diye gidebilir. Gitmiyorsa haftada 1 iki haftada 1 üç haftada 1 diye gider. İkinci durum olursa doğru olanı yapıyorsundur. Ama sıklığın artıyorsa doğru olmayabilir. Lütfen bu neverfap'i daha fazla araştır. Hatta foruma bidaha girme bir hayat amacı bul. Erkek olmanın mastürbasyon yapmamaktan daha fazlası olduğunu anlayacaksın. Cinsel enerjinin insanda özellikle de erkeklerde ne kadar büyük bir güç haline geldiğini göreceksin. Freud'un çok sevdiğim bir sözü var : Her enerji cinseldir. Önündeki bir kaç gün bu sözün üstüne düşün derim.

purplesox05

Mars Yolcusu
Öncelikle uzun falan yazmamışsın, bu yeni neslin de böyle bir sorunu var; oğlum yazın, yazdırın yazı yazmak güzel şey.

Konuya gelecek olursak, cinsel içerikli görüntüler izliyor veya hayal kuruyor musun?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6