Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Keşfetmemiz Gerekenler

KingArthur

Mezun
Dostlar Neverfap la 4 ay önce tanıştım, ilk keşfettiğimde keşke yıllar önce keşfetseymişim demiştim, eğer sizin de keşke daha önceden keşfetseymişim dediğiniz bilgi, kitap, topluluk, kurs, spor, hobi, bunu kesinlikle herkesin bilmesi, öğrenmesi gerek diye düşündüğünüz şeyler vs varsa bizimle paylaşın bizde yararlanalım.

DinjDjarin

Venüs Yolcusu
Dostlar Neverfap la 4 ay önce tanıştım, ilk keşfettiğimde keşke yıllar önce keşfetseymişim demiştim, eğer sizin de keşke daha önceden keşfetseymişim dediğiniz bilgi, kitap, topluluk, kurs, spor, hobi, bunu kesinlikle herkesin bilmesi, öğrenmesi gerek diye düşündüğünüz şeyler vs varsa bizimle paylaşın bizde yararlanalım.
Dostum Bediüzzaman said Nursi'nin Risale-i Nur külliyatını al ve her gün okumaya çalış benim ufkumu genişletti sayesinde intihardan döndüm saçma sapan takıntılar ve korkulardan kurtuldum okurken manevi zevk alırsın

KingArthur

Mezun
Dostum Bediüzzaman said Nursi'nin Risale-i Nur külliyatını al ve her gün okumaya çalış benim ufkumu genişletti sayesinde intihardan döndüm saçma sapan takıntılar ve korkulardan kurtuldum okurken manevi zevk alırsın
3 sene önce aldım külliyatı evde boş boş duruyor kapağını bile açmadım. Evde kitap kalmadı e kitap okuyorum hiç aklıma gelmedi evde risalei nur olduğu. Okumaya başlıycam dostum demekki senin vesile olman gerekiyormuş.

DinjDjarin

Venüs Yolcusu
3 sene önce aldım külliyatı evde boş boş duruyor kapağını bile açmadım. Evde kitap kalmadı e kitap okuyorum hiç aklıma gelmedi evde risalei nur olduğu. Okumaya başlıycam dostum demekki senin vesile olman gerekiyormuş.
Çok faydalı insanın imanını güçlendiriyor hayattan zevk almasını sağlıyor hayata karşı farklı bir bakış açısı kazandırıyor şunuda söyliyim ilk başta anlayamıyosun ama okumaya devam ettikçe manalar açılıyor artık kapasitene göre anlamaya başlıyorsun

Güneş

Göklerde Parıldayan
Valla ben de ara ara kaloriferle konuşuyorum iyi oluyor.

G

gordon

Misafir
O zaman şöyle toparlayacak olursam:

Hayat mentörü Jordan Peterson
Biyolojimizi doğru anlamamız ve hayat konforunu artırmamız Andrew Huberman
Disiplin ve çalışma Jocko Wilink ve David Goggins
İnsan ilişkileri Robert Greene

shape1
shape2
shape3
shape4