Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

kiev yaşıyor!

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
Arkadaş ben mi yanlış biliyorum acaba doktorlar 18 yaşından sonra boyunuz uzamaz diyorlar?
Hiçbir zaman kesin konuşamazlar herkesin durumu farklı ancak genel olarak 25 yaşına kadar uzama olabilir benim kuzenim 27 yaşında bacakları ağrıyordu doktor gelişim olduğu için dedi belkide milim de olsa boy atmıştır. hiçbir zaman ümitsiz olmayın hiçbir konuda, inandığın şekilde davran kim ne derse desin.

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Bu hafta içinde boy ile ilgili bir konu açacağım sorularınız varsa özelden atın yazıda yazarım cevaplarını ve makaleleri

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Bugün 10.Gün çok ama çok fazla tetikleyici gördün online oyunlardan artık başım ağrıyor, çok fazla '' kriz'' geldi çünkü online oyunda bikinili profil fotoları var çok fazla müstehcen reklam bilerek karşıma çıkıyor,şeytan bana boz yarın monkla başlarsın dedi tabi yer miyim bunu ?? yemedim.

10 Gün Boyunca Yaşadığım Faydalar
-Enerji Arttı
-Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandım
-Online oyunlardan soğumaya başladım ama nedensizce oynuyorum

-Kaliteli şekilde uyumaya başladım sabah 5 te uyuyup 10 da kalksam bana yetiyor
-Canlı derslerime çok az katılıyordum o sıralar canlı ders bahanesiyle p*rno izliyordum artık PMO yok!
-Sesim gerçekten karizma Bi hal aldı ve bunu arkadaşlarım ailem farketti abim sesin kalınlaşmış dedi neverfapı söylemedim tabi boğazım ağrıyo diye yutturdum :)
2021 Hepimizin Yılı ?

Neyse canlar tetikleyici ler her yerde harama bakmak unutkanlık yapar, hiç bakmayın daha iyi, ha bir de 2021 de relapse olan arkadaşlar var hissediyorum ki onlar şimdi komple depresyona girdiler diye düşünüyorlar aha yine relapse oldum kesin bırakamıycam demeyin sakın demeyin kendi kendinize tehşis koymayın, yılbaşının ne farkı varki 31 Aralık 1 ocak farkı sadece Takvimlerde değişiyor canınızı sıkmanıza gerek yok adamsınız seviyorum sizi <3

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
12 ye giriş yaptım 11 de yazacak Bir şey yok flatline'a girdim galiba çünkü mutluluk ile mutsuzum arasında bir çizgideyim iştahım kapalı 10 günde yarın kilo vermişim zayıf çelimsiz ben gün geçtikçe eriyorum

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
1 saat sonra filan 13 e giricem iştahsızlık fazla var heheh iyiyim, mutluyum biraz bugün pc de süremi azalttım komple oynamayacaktım sözde ama işte oldu bişeyler yarın hiç oynamayacağım kendime söz veriyorum, aslında buraya bir şeyler yazmakta insanı mutlu ediyor : ) kim bilir belki 2 sene sonra tıp I kazanırım ama çalışmadan tabiki bir şey elde edemem haziranda 11.sınıfa doğru gidiyorum matematikte kendimi 0 dan geliştiriyorum şuana kadar ilerledim fakat okulda en baba konulardan işlediğimiz için sadece yoklama için giriyorum bazı derslere, yaz tatilinde mf 0 dan biticek ve tyt biticek bekle beni hayallerim şimdi gidip uyuyacağım sizleri kucaklıyorum ? adamsınız <3 (adamlığın cinsiyeti olmaz)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6