Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kilit Nokta

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
719
Tepki puanı
2,286
Puanları
200
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Selamlar, foruma biraz ara verdikten sonra girdim. Forum yine aynı ayarında dönüyor. Herkesin aklında tek bir soru tek bir hedef. "Nofap!"
Nofap olayı evet, size enerji veya bir sürü etki sağlıyor olabilir fakat siz kendinizi geliştirmezseniz yerinizde top gibi sekip duracaksınız. Kim gelip tekme atarsa oraya gireceksiniz. Kendi yolunuzu çizin. Kendini geliştirip her gün PMO yapan adam ile sadece nofap yapan adam karşılaştırılamaz. Tamam, PMO rahatsız edici ve kötü etkiler yaratabilecek bir şey ama bunu yasak meyve yapmaya çalışmayın. Sizlere şunu yapın veya bunu yapın demeyeceğim. Kendi yolunuzu kendiniz bulun.
Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil !
- Konfüçyüs
 
N

neurosoft

Misafir
Nofap olayı evet, size enerji veya bir sürü etki sağlıyor olabilir fakat siz kendinizi geliştirmezseniz yerinizde top gibi sekip duracaksınız.
Bunu herkesin iyice idrak etmesi lazım. Zira nofapi sürekli aklımıza getirmenin bence hiçbir esprisi yok. O çocuk baştaydı dostlarım... Nofap neverfap diye gaza gelen çocuk baştaydı. Artık herkes bir şeyleri zaten tecrübe etmiş. Bize düşen alanımızda çalışmak ve kendimizi geliştirmektir... Ben de son zamanlarda buna ağırlık vermeye gayret ediyorum.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst