Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kısa Sürede Üst Düzey Fiziksel Performans İçin

Harvey Teller

Yeni Fapstronot
Dostlar selamlar.Maalesef 2 gün önce 20 günlük birikmiş enerjiyi boşa harcadım.Olmuşa çare yok.27 gün sonra vermem gereken çok önemli bir fiziksel sınav var.Sınav sürecinde çok zayıfladım.Şuan kilo almaya çalıştığım için çok fazla yiyorum ve bu beni olumsuz etkiliyor hem fiziksel hem de psikolojik.Enerji kaybı sonrası çabuk toparlanma,testo artırımı ve güç kazanma,yüksek fiziki performans için tavsiyelerinizi bekliyorum.Esenlikler

hasan985

Yeni Üye
Hangi sınav acaba dostum ona göre bazı kendimce antreman taktiklerim var MSÜ var mesela şuan onun için kendiminde bizzat kullandığı işe yarayan detaylı ve önemli bilgiler verebilirim.

Luxx

Merkür Yolcusu
E vitamini almaya bak bence

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Dostlar selamlar.Maalesef 2 gün önce 20 günlük birikmiş enerjiyi boşa harcadım.Olmuşa çare yok.27 gün sonra vermem gereken çok önemli bir fiziksel sınav var.Sınav sürecinde çok zayıfladım.Şuan kilo almaya çalıştığım için çok fazla yiyorum ve bu beni olumsuz etkiliyor hem fiziksel hem de psikolojik.Enerji kaybı sonrası çabuk toparlanma,testo artırımı ve güç kazanma,yüksek fiziki performans için tavsiyelerinizi bekliyorum.Esenlikler
preworkout al 2 ölçek sınavdan önce

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6