Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kişisel Gelişim/ Üretkenlik Için Youtube Kanal Önerileri

Merhaba herkese. Bu başlıkta birbirimize kendimizin takip ettiği ve tavsiye edebileceği kanalları buraya yazarak faydalı Youtube kanalları veritabanı oluşturabiliriz.

Benim tavsiye ettiğim kanallar:

Enki

Satürn Yolcusu
Hikmet Anıl Öztekin alt tabakayı gaza getirmek için kaynağı olmayan videolar çekiyor şu sıralar(IQ yükseltme zeka yükseltme, su molekülleri düşünceden etkilenir safsatası vs.) ha iyi videosu var mı ? Var tabii ki ancak çoğu videosu dediğim gibi alt tabakayı tatmin etmek için çekiyor.

Kişisel gelişim videoları isiyorsanız AçıkBeyin’i kesin izlemenizi öneririm sinan hoca gibi birisi hayatınıza çok büyük bakış açısı katacaktır

BloodRien

Yoda
Hikmet Anıl Öztekin alt tabakayı gaza getirmek için kaynağı olmayan videolar çekiyor şu sıralar(IQ yükseltme zeka yükseltme, su molekülleri düşünceden etkilenir safsatası vs.) ha iyi videosu var mı ? Var tabii ki ancak çoğu videosu dediğim gibi alt tabakayı tatmin etmek için çekiyor.

Kişisel gelişim videoları isiyorsanız AçıkBeyin’i kesin izlemenizi öneririm sinan hoca gibi birisi hayatınıza çok büyük bakış açısı katacaktır
Dediklerine kesinlikle katılıyorum hikmet anıl öztekin birazcık aptala anlatıyomuş gibi geliyo bana ama gerçekten iyi videolarıda çok var Açıkbeyinde mükemmel

BloodRien

Yoda
Merhaba herkese. Bu başlıkta birbirimize kendimizin takip ettiği ve tavsiye edebileceği kanalları buraya yazarak faydalı Youtube kanalları veritabanı oluşturabiliriz.

Benim tavsiye ettiğim kanallar:

Oğuz benli oğlu var bu adam seni finansal olarak 2 ye 3 e katlayabilir ve hayatında düzen eksikse kesinlikle izle düzene girersin ve ayrıca retorik videoları var beden dili mimik analizi o videolarını izlemeni çok tavsiye ederim yalan yakalamayla ilgili olanlar özellik boş safsatalar anlatmıyo gözünü kaçırıyosa yalan söylüyodur gibi bu kanalı tavsiye ederim.

venzo

Yeni Fapstronot
Yusuf Kayaalp: Kendisi tarih ile alakalı videolar çekmekte. Savaş videolarını harita üzerinde sıkmadan anlatmakta zaten çok ciddi bir anlatımı yok. Geçen sene izlediğim 2. Dünya Savaşı videosunu detaylarına kadar hatırlıyorum.
Onur Can Yenilmez: Birkaç farklı videosu olsa da ağırlıklı olarak seri katiller üzerine videolar çekmekte kendisinin seri katiller dosyası üzerine bir serisi var. Her katilin psikolojik bir tarafı olduğu için izlemeyi tercih ediyorum. İlk başta anlatımı bana kötü gelmişti zaten bu seride ilk videoları iki sene önce çekilmiş şimdi fena olmayan anlatımı var.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Ayhan Tarakçı'nın videoları uzay ve havacılıkla ilgili konuları içeriyor. Ben izledim sanırım hepsini, insanda merak uyandırıyor. Tavsiye ederim.

Adam Shelby

Mars Yolcusu
Her konuyu bilen ve her konuda söylediklerini uzmanıymış gibi söyleyen youtuberlardan soğuyorum artık. Ancak az takipçili fakat iyi içerikleri olan
-Nicholas Garafola (Amerikada Minimalist bir hayatı var. Günlükleri çekiyor)
-Bu Mu Yani ( günlük meselelerin altını kurcalıyorlar)
tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6