Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kişisel Gelişimi Sağlamak

Sesli Okuyan

Ay Yolcusu
Merhabalar dostlar, konu nofap olunca nofapin sağlayacağı faydaları çalışarak uğraşarak edinirsiniz nofap katalizördür şeklinde yazıları çok görmüşsünüzdür.

Size vereceğim tavsiyelerden biri şudur: Günlük tutun.

Kendinize yönelik yaptığınız yatırımları not altına alırsanız kendinizi geliştirme isteğiniz artacaktır.

Bugün 50 sayfa kitap okudum, x konusunda bilgi sahibi oldum, 1 saat yürüdüm, full body antreman yaptım vs vs.

Bu şekilde notlar alırsanız sayıları daha da çok arttırmak isteyeceksiniz ve yeni aktiviteler eklemek isteyeceksiniz.

Sizden isteğim kişisel gelişimi sağlayan farklı aktiviteleri bu konu altında paylaşmanız.

Ben şu alanla ilgileniyorum kendime şu şekilde katkı sağlıyorum şeklinde mesajlar atarsanız güzel olur.

Sevgiler, saygılar.

Bravo

Merkür Yolcusu
Güzel bi yere değindin.Ben şöyle yapmaya çalışıyorum son zamanlarda:Notion`da spor takibi,kitap takibi tabloları kuruyorum.Sonrada yavaş-yavaş artırıyorum.Günlük tutmak baya motive ediyor.
Birde bu günü başardım diye bileceğim 3 işi seçip onlarə yapmaya çalışıyorum.Bitirirsemde keyfime göre artık,günü kurtardım nede olsa :)

N

neurosoft

Misafir
B
Ben şu alanla ilgileniyorum kendime şu şekilde katkı sağlıyorum şeklinde mesajlar atarsanız güzel olur.
Beynin ve sinir sisteminin işleyişine karşı özel bir ilgim var. Bu konuda araştırma yapmayı seviyorum. Genelde google ve youtube da ingilizce arama yapıp bu alanda merak ettiğim konular hakkında bilgi sahibi oluyorum. Quora gibi mecralarda dolaşıyorum. İngilizcem iyi değildir ama merak edince bir şekilde okuma ve anlama dürtüsü oluşuyor işte.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6