Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kitap Önerisi & Uygun Kitap Bulmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar selamlar umarım hepiniz iyisinizdir. Malum neverfap sürecinde kendimizi geliştirmek gerektiği için birkaç aydır kitap okuma alışkanlığı kazanmaya çalışıyorum ve 4-5 kitap bitirdim. Felsefe, mitoloji, psikoloji ve insanlık tarihi konularında kitaplar önerebilirseniz çok mutlu olurum. Bunun dışında bütün bütçemi kitaplara ayırmak da istemiyorum ve uygun ve korsan olmayan kitap satan yerler, kitapçılar, internet siteleri önerirseniz de cabası olur. Çok teşekkür ederim herkese şimdiden.

Lazkopat

Emektar Üye
Arkadaşlar selamlar umarım hepiniz iyisinizdir. Malum neverfap sürecinde kendimizi geliştirmek gerektiği için birkaç aydır kitap okuma alışkanlığı kazanmaya çalışıyorum ve 4-5 kitap bitirdim. Felsefe, mitoloji, psikoloji ve insanlık tarihi konularında kitaplar önerebilirseniz çok mutlu olurum. Bunun dışında bütün bütçemi kitaplara ayırmak da istemiyorum ve uygun ve korsan olmayan kitap satan yerler, kitapçılar, internet siteleri önerirseniz de cabası olur. Çok teşekkür ederim herkese şimdiden.
efso bir kitaptır.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Kemal K.

Mars Yolcusu
Tanrının Şifresi -Mehmet Hengirmen İçinde aksiyon ,bilim ve macera olan harika roman , kesinlikle tavsiye ederim

PHONEİX

Merkür Yolcusu
Mevlana - Mesnevi tercümesi (Şefik, Can), İncil(Tefsir) , Kuranı Kerim(Tesir) , Tevrat(Tefsir), Zebur(Tefsir)

Qanper

Yeni Fapstronot
Kelebek - Henri Charrière

İşlemediği bir cinayet üzerine kürek mahkumu olan kelebeğin uzun yıllar boyunca defalarca kaçma girişimi.

Banko - Henri Charrière

Kelebek artık özgürdür ama fakirdir. Defalarca para bulma deneyimleri ve tekrar tekrar fakir olması. İntikamını almıyor affediyor.

Radyo programlarında hayatını seslendirip defterine not alarak oluşturulmuş 2 setli biyografi kitapları.

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
Arkadaslar yeni konu acmak istemedim, arkadas acmis sagolsun, soyle kisa 70-80 sayfayi gecmeyen kitap onerir misiniz? Konu farketmez hepsi olabilir.

Loner

Yalnız Adam
Felsefe üzerine öneride bulunacağım.

Nietzsche-Böyle Buyurdu Zerdüşt, Ecce Homo, İyinin ve Kötünün Arasında

Sartre-Varlık ve Hiçlik, Bulantı

Camus-Yabancı, Veba, Sisifos Söyleni

Martin Heidegger-Varlık ve Zaman

Marcus Aurelius-Kendime Düşünceler

Seneca-Mutlu Yaşam Üzerine

Epiktetos-Söylevler

İngilizce okurum dersen Libgen'e bakabilirsin, her türlü eseri bulabilirsin.

Loner

Yalnız Adam
Kelebek - Henri Charrière

İşlemediği bir cinayet üzerine kürek mahkumu olan kelebeğin uzun yıllar boyunca defalarca kaçma girişimi.

Banko - Henri Charrière

Kelebek artık özgürdür ama fakirdir. Defalarca para bulma deneyimleri ve tekrar tekrar fakir olması. İntikamını almıyor affediyor.

Radyo programlarında hayatını seslendirip defterine not alarak oluşturulmuş 2 setli biyografi kitapları.
Hocam merak ettim, Ezel dizisinden mi biliyorsunuz kitabı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6