Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kız Arkadaş Konusu

Blackk058

Yeni Fapstronot
Merhabalar arkadaşlar sürecimde 19. gündeyim ama kendimi büyük bir boşlukta ve bunalmış hissediyorum. Etrafımda bulunan arkadaşlarımın sevgilileri var ama benim karşıma kimse çıkmadı şuanki zamanda , üniversite okuyorum.Birileriyle aynı anı paylaşmak veya anılar yaşamak istiyorum ama şansım benden yana gitmiyo. Sizce karşı cinsle uzun süreli konuşmak için daha erken mi sizce fikirlerinizi almak isterim

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Sana bağlı. Seni yoruyorsa daha erkendir. Onun dışında süreçte kızlarla iletişimden kaçmak gerekmiyor :) Kendini şartlama ve kızlarla sevgili olmak için konuşma. Kızlarla yürüyormuş gibi konuş ama ana hedefin olmasın, pratik yapmak lazım. Kendi kendine olacaktır bence, sana bağlı.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Kadın erkek ilişki dinamiğini öğren Üniversitede aynı sınıftaki kızlara yürüme
Klüplere katıl sosyalleşmen ve kız arkadaş yapman konusunda nimet
Diğer kampüsteki kızlarla git konuş set aç

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Merhabalar arkadaşlar sürecimde 19. gündeyim ama kendimi büyük bir boşlukta ve bunalmış hissediyorum. Etrafımda bulunan arkadaşlarımın sevgilileri var ama benim karşıma kimse çıkmadı şuanki zamanda , üniversite okuyorum.Birileriyle aynı anı paylaşmak veya anılar yaşamak istiyorum ama şansım benden yana gitmiyo. Sizce karşı cinsle uzun süreli konuşmak için daha erken mi sizce fikirlerinizi almak isterim
Erkek adam sitesine bak
Kendini geliştir fiziğini iyi hale getir.

Savascı

Deneyimli Üye
Dostum kendi özdeğerini bir başkasına bağlaman hiç sağlıklı bir şey değil.Bir başkasının seni sevmesine değil kendini sevmeye ihtiyacın var. Başkalarının hayatlarının hep iyi olduğunu düşünüyorsun ama değiller.Hatta ilişkiler hiç ama hiç sevecen bir ortam değil.İlişkiler tam olarak bir savaş ortamı ve başkalarının da sıkıntıları var.Onlarda problemlerle boğuşuyor , sıkıntı çekiyor ve acı çekiyorlar.Hakeza ilişkilerdede aynı şey geçerli.İnandığın şey sadece illüzyon ve bir illüzyon sen farkına varana kadar gerçekmiş gibi görünür.

Blackk058

Yeni Fapstronot
Dostum kendi özdeğerini bir başkasına bağlaman hiç sağlıklı bir şey değil.Bir başkasının seni sevmesine değil kendini sevmeye ihtiyacın var. Başkalarının hayatlarının hep iyi olduğunu düşünüyorsun ama değiller.Hatta ilişkiler hiç ama hiç sevecen bir ortam değil.İlişkiler tam olarak bir savaş ortamı ve başkalarının da sıkıntıları var.Onlarda problemlerle boğuşuyor , sıkıntı çekiyor ve acı çekiyorlar.Hakeza ilişkilerdede aynı şey geçerli.İnandığın şey sadece illüzyon ve bir illüzyon sen farkına varana kadar gerçekmiş gibi görünür
teşekkürler o zaman hayatına yalnız mı devam et diyosun tavsiyen nedir ?

Savascı

Deneyimli Üye
teşekkürler o zaman hayatına yalnız mı devam et diyosun tavsiyen nedir ?
Dostum şuan için yanlız devam etmelisin ve kendini bu süreçte inşa etmelisin.Plan ve programla 1 yılda inanılmaz birşeye dönüşebilirsin.Çünkü kadınlar gerçek erkekleri arıyor.Erkeklerse kendi değerlerini inşa etmiyor oturup pinekliyor.Çoğu zamanda kaybediyorlar,bende öyleydim :) ama zaman içinde geliştikçe herşey değismeye başlıyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6