Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kız Erkek Ilişkileri

BombacıMülayim

Ay Yolcusu
Konu şu ki. 7 8 tane hanimefendi ile görüştüm oturdum kalktım. 3 4 tanesi hiç birşey hissetmediğini söyledi. Arkadaş aynaya bakıyorum elim yüzüm düzgün işim var param var. Allah’ım bendeki sorun nerde diyorum. Hiç mi sevilecek bir halim yok diyorum. Parayı pulu makamı şöhreti geçtim. Arkadaşlarımla muhabbet ederken diyorlar yok mu birisi yok arkadaşım yok. Anlatıyorum bişey hissetmemişler. Onlarda ya olm tipin falan da iyi şaka yapma. Anlamıyorum.
Çıldırcam ya. Üzülüyorum ama çare bulamıyorum.

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Sohbetinde mi bir sıkıntı var kızla ne tarz konular konuşuyorsunuz ? Birazcık detay verin bize.

Ronaldocr7

Venüs Yolcusu
Dostum herşey para ve yakışıklılık olsaydı ilik gibi hatunlar semt kovalayan 10/2 lik erkeklerle birlikte olmazdı. Bence sebebi ağzının laf yapmaması laf cambazı olamaman bundan dolayı kızlar nextliyor konuşmanı düzelt herşey yoluna giricektir.

Bebekzyzz

WE'RE ALL GONNA MAKE IT BRAH!
30 yaşını bekle o zaman yüzüne bakarlar 😉

Deku

Ay Yolcusu
7 8 tane hanimefendi ile görüştüm oturdum kalktım. 3 4 tanesi hiç birşey hissetmediğini söyledi. Arkadaş aynaya bakıyorum elim yüzüm düzgün işim var param var.
7-8 kişiyle buluşmuşsunuz. Bunun 3 tanesi bir şeyler hissettiğini söylemiş. Bu 8 kişi hayatınız boyunca buluştuğunuz kişi sayısı mı? Daha fazla buluşma daha fazla şans demek oluyor. Girdiyi arttırmak ve flörtöz olmak gerekiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6