Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kız Meselesi

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Ya redpill ya da bu işi kesmelisin genel anlamda.
Redpille sadece yukarıda arkadaşın bahsettiği 99 lik kesime oynarsın oynaşıp seni aldatır
Ya da eli yüzü düzgün kız tabirine uygun birini bulana kadar beklersin ki ben bile nasıl olcak bilmiyorum :)
Bu devirde doğrusal eylem yapan feminen bulmak daha da zor ,

zerotohero

Yeni Fapstronot
Anlıyorum fakat düşünmekle bir şey değişmiyor. Özetle; karşılık göremediğiniz kişiyi düşünmenin anlamı yok.
Hocam ilişki yok ortada da fakat anladım ben durumu buyuk ihtimal hasta evden cikmiyor is yerinde de yok cunku. Sanırsam pzt iş başı o zaman gorurum karşılık var kız seni seviyorum dedi zaten bana.

Nirvana

Mars Yolcusu
Yanlış anlama seni üzmek istemem ama sanki kızda bir ikiyüzlülük var gibi hissediyorum. Aşk bu kadar basit gelişmesi zor yani bilmiyorum seni aldatıyor olabilir. Zor bir durum bence

zerotohero

Yeni Fapstronot
Yanlış anlama seni üzmek istemem ama sanki kızda bir ikiyüzlülük var gibi hissediyorum. Aşk bu kadar basit gelişmesi zor yani bilmiyorum seni aldatıyor olabilir. Zor bir durum bence
Hocam manitam değil bir şeyim degil daha iki kez buluşuldu. İki yüzlülük de sanmıyom ilk adımı atan kisi de ben degildim zaten.

Nirvana

Mars Yolcusu
Hocam manitam değil bir şeyim degil daha iki kez buluşuldu. İki yüzlülük de sanmıyom ilk adımı atan kisi de ben degildim zaten.
O zaman durum daha da kötü daha 2. Buluşmada seninle sevişen kızdan nasıl bir samimiyet bekliyorsun anlamadım yani ilk adımı atmakla ikiyüzlülük arasında bir bağlantı yok ki kızı tanımıyorsun bile yani ciddi misin anlamadım mesajlarında çünkü şuan biraz saf bir tavrın var

zerotohero

Yeni Fapstronot
O zaman durum daha da kötü daha 2. Buluşmada seninle sevişen kızdan nasıl bir samimiyet bekliyorsun anlamadım yani ilk adımı atmakla ikiyüzlülük arasında bir bağlantı yok ki kızı tanımıyorsun bile yani ciddi misin anlamadım mesajlarında çünkü şuan biraz saf bir tavrın var
Hocam yani ne yapcam yazmayim mi ne yapim. Bu sevisme olayi biraz benim atikliğimden dolayi oldu aslında kızı da suclamıyom ama belki pisman olup ondan da umursamıyor olabilir.

Benim aklıma yatan şey hastaydı iş yerinde falan da yoktu belki ondan gormuyodur

Nirvana

Mars Yolcusu
Hocam yani ne yapcam yazmayim mi ne yapim. Bu sevisme olayi biraz benim atikliğimden dolayi oldu aslında kızı da suclamıyom ama belki pisman olup ondan da umursamıyor olabilir.

Benim aklıma yatan şey hastaydı iş yerinde falan da yoktu belki ondan gormuyodur
Anlıyorum ama dostum biraz uyanık olman da fayda var. Kız tehlikeli birş çıkabilir fazla ciddiye alma derim sana direk seni seviyorum demiş mesela sevgi zamanla gelişir... Sevgi farklı libido farklı şeyler... Bende bilmediğim için ortamınızı bişey diyemem ama dikkatli ol fazla kaptırma ne bileyim yani bana sakat geldi bu durum neyse hakkında hayırlısı olsun iyi akşamlar

zerotohero

Yeni Fapstronot
Anlıyorum ama dostum biraz uyanık olman da fayda var. Kız tehlikeli birş çıkabilir fazla ciddiye alma derim sana direk seni seviyorum demiş mesela sevgi zamanla gelişir... Sevgi farklı libido farklı şeyler... Bende bilmediğim için ortamınızı bişey diyemem ama dikkatli ol fazla kaptırma ne bileyim yani bana sakat geldi bu durum neyse hakkında hayırlısı olsun iyi akşamlar
Hocam kizin ilgisi oldugunu ilk tanismadan anlamistim belki hizli gelisti o an agzindan cikti cozemedim ben de. Cünkü ilk tanismadan önce acayip kesiyordu beni ben de o gazla gidip tanistim zaten.

Bu arada ben yazim mi yoksa iş yerine fln gidim mi iş yerine gitmesem iş cikisindaki guzergahında normal bir sekilde oturuomus gibi yapmalı mıyım sence ?

Nirvana

Mars Yolcusu
Hocam kizin ilgisi oldugunu ilk tanismadan anlamistim belki hizli gelisti o an agzindan cikti cozemedim ben de. Cünkü ilk tanismadan önce acayip kesiyordu beni ben de o gazla gidip tanistim zaten.

Bu arada ben yazim mi yoksa iş yerine fln gidim mi iş yerine gitmesem iş cikisindaki guzergahında normal bir sekilde oturuomus gibi yapmalı mıyım sence ?
Neden soğuk yaptığını anlamaya çalış derim uzaktan izleme şansın varsa biraz izle ne bileyim tesadüfen karşılamış ayağı yapıp neden konuşmuyorsun falan de benim aklıma bunlar geldi belki yanlıl olabilir ama ben böyle yapardım herhalde

ZOMBAK82

Ay Yolcusu

kadeş 37 yaşında abin olarak yazıyorum, işini görmüşsün, kız da pek sağlam pabuça benzemiyor..bak yoluna artık..karıya kıza güven olmaz bu devirde..biliyorum başaramayacaksın ama yine de yazayım, kaptırma kendini fazla derim..

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Gereğinden fazla umursuyorsunuz şu kız mevzularını ya benim mesajıma niye bakmadı,çevrimiçi olduğu halde bakmıyor,mesaja 10 saat sonra cevap veriyor filan bu tarz analizleri kuracak kadar boş vaktinizin olmaması lazım ve birden fazla kızlarla konuşup opsiyon yaratmanız gerekiyor. İşiniz,sporunuz,hobileriniz yapacak aktiviteleriniz olduktan sonra bu tarz şeyleri umursamıyorsunuz bırakın o yazsın o çabalasın bana niye yazmıyor diye o düşünsün. Bu tarz muhtaçlığa düşüp gereksiz duygusal yatırım yapmayın buluşma lojistiğini ve yatağa giden yolu sizin ayarlamanız gerekiyor ilgisi olan kızla her türlü tek kelimelik cevapta versen hiçte yazmasan genede seninle herşeyi yapmaya hazır önemli olan beta haraketlerinle bunu batırmamak

MR.NO FAP

Deneyimli Üye

Hort
Hocam asayiş berkemal mi bari ,naptın 2 gündür 😄

mlynr

Herşey özgürlük için
kiz seni test ediyor kardesim. bu adam nekadar hevesli bensiz bakalım eli ayağı birbirine dolanıyormu kıskandırma çabası vs. önemseden hayatına devam etmelisin ve baska kadinlarlada flörtles

zerotohero

Yeni Fapstronot
kiz seni test ediyor kardesim. bu adam nekadar hevesli bensiz bakalım eli ayağı birbirine dolanıyormu kıskandırma çabası vs. önemseden hayatına devam etmelisin ve baska kadinlarlada flörtles
Acikcasi ilk bulusmada fazla yakinlasmamizdan dolayi ürkmüs olabilecegini de düsünüyorum ben.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6