Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kızlarla Konuşamıyorum

redteg81

Ay Yolcusu
Merhaba arkadaşlar
Sürecimde 60 günü geçtim ve sanki hiç bağımlı değilmişim gibi kriz bile gelmiyor 60 gündür. Ama Libido felan yerlerde. Asıl problem bu pmo beni bitirmiş iliklerime kadar belkide bu yaşadıklarımın pmoyla alakası bile yok. Kadınlarla konuşamıyorum onları sanki uzaylı gibi görüyorum. Spor yapıyorum fiziğim iyi, tipinde iyi durumum da iyi çok şükür ama bende çene yok, iletişim sıfır ve ben bu durumu düzeltmek istiyorum. Sevgiliyi geçtim, kız arkadaşım bile yok. Ben bu durumu değiştirmek istiyorum artık. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

BloodRien

Yoda
Merhaba arkadaşlar
Sürecimde 60 günü geçtim ve sanki hiç bağımlı değilmişim gibi kriz bile gelmiyor 60 gündür. Ama Libido felan yerlerde. Asıl problem bu pmo beni bitirmiş iliklerime kadar belkide bu yaşadıklarımın pmoyla alakası bile yok. Kadınlarla konuşamıyorum onları sanki uzaylı gibi görüyorum. Spor yapıyorum fiziğim iyi, tipinde iyi durumum da iyi çok şükür ama bende çene yok, iletişim sıfır ve ben bu durumu düzeltmek istiyorum. Sevgiliyi geçtim, kız arkadaşım bile yok. Ben bu durumu değiştirmek istiyorum artık. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Kitap oku ne alaka diyiceksin öğrenmeyle özgüven doğru orantılıdır edebiyatla ilgili şeyleri araştır roman oku arada hem kendine bilgi açısından katkıda bulunmuş olucaksın hemde kızlarla konuşmakta çene yani ama asıl tavsiyem dinleyici ve konu açıcı sorular sorman olur bir kıza genel olarak kızlar konuşucu taraftır sorulara ve yönlendirmeye odaklan konuşmada ve redpill gibi şeyleride araştırmanı tavsiye ederim dahada gelişirsin bol şans

mertustun7

Ay Yolcusu
Yeni bir dil kursuna yazıl, farklı sosyalleşebileceğin kurslara yazıl farklı insanlarla tanışmaya çalış.

M

Misafir

Misafir
Merhaba arkadaşlar
Bu ve benzeri her şeyde geçerli olan bir taktik var: JUST DO IT
Gerçekten her şeyin sırrı bu. Büyük ihtimalle kendi kendini strese sokup konuşamaz hale getiriyorsun. Örneğin: Ya yanlış bir şey söylersem, ya yanlış anlaşılırsam vb.
Ben sadece kadınlar değil genel olarak insanlarla sohbet edemezdim. Çünkü çekinirdim. Ancak şu anda istediğim kişiyle konuşurum. Çünkü sürekli ama sürekli iletişim kurmaya çalıştım. Örneğin bakkaldan bir şey aldığımda her seferinde kolay gelsin, hayırlı işler deyip ayrıldım. Bunu yaptıkça insanlarla konuşurken daha rahat oldum.

Bu yüzden sana verebileceğim en önemli taktik budur. Sonunu düşünme git ve konuş.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6