Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kızlayken Erekte Olamadım

ba_tu

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar merhaba , 22 yaşında 120 kiloyum
Direk saadet’e geleyim, kız arkadaşımla yataktaydık ve onla birlikteyken asla erekte olamadım.. Biraz kilodan, birazda mast. bağımlılığından olduğunu düşünüyorum, sizce başka bi sebebi olabilir mi ?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Kilo etken olmuş olabilir. Spora başlayıp aynı zamanda bağımlılığı yenersen bence 3-4 aya tamamen düzelir gibi geliyor.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Kilodan kaynaklı olabilir,stres,heyecandan kaynaklı olabilir. Pmoyu bırakıp bir an önce spora başlayıp kilo vermelisin. Heyecandan ,stresten kaynaklıysa cinsel ilişki esnasındada ön sevişmeyi olabildiğince uzun tutmanı tavsiye ederim.

Erogluzim

Mars Yolcusu
Kilodan kaynaklı olabilir,stres,heyecandan kaynaklı olabilir. Pmoyu bırakıp bir an önce spora başlayıp kilo vermelisin. Heyecandan ,stresten kaynaklıysa cinsel ilişki esnasındada ön sevişmeyi olabildiğince uzun tutmanı tavsiye ederim.
Kilo önemli 2 haftada 10 kilo verdim süreçte 22.gün daha iyi olmaya başladım.

Güneş

Göklerde Parıldayan
Alınma ama 120 kilo olmayı kendine yakıştırıp bir de cinsel ilişki yapmayı beklemen yanlış. BMI ına göre ideal kilona düş şekeri bırak spora başla ağırlık ve kardiyo çalış. Bol çinko ve yumurta ye, fındık fıstık proteine aban. Gelip teşekkür edersin.

ba_tu

Yeni Fapstronot
Alınma ama 120 kilo olmayı kendine yakıştırıp bir de cinsel ilişki yapmayı beklemen yanlış. BMI ına göre ideal kilona düş şekeri bırak spora başla ağırlık ve kardiyo çalış. Bol çinko ve yumurta ye, fındık fıstık proteine aban. Gelip teşekkür edersin.
Est. alınmam, önceden böyle değildim, 2 Yıldır PMO Bataklığına düştüm ve çok sağlıksız şekilde yaşıyorum, kızla yaşadığım bu an hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. Yaşanması lazımmış demek :(

hasanmertayd

Merkür Yolcusu
Est. alınmam, önceden böyle değildim, 2 Yıldır PMO Bataklığına düştüm ve çok sağlıksız şekilde yaşıyorum, kızla yaşadığım bu an hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. Yaşanması lazımmış demek :(
Dostum bir paylaşımım oldu, yönetici onayı sonrası gelecek şekerle ilgili senden ricam o açmış olduğum konuyu aktif edilince ana sayfaya düşünce oku tam sana göre.

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
Kilo,stres,bağımlılık hepsi olabilir.O an erekte olamazsam ne oluru düşününce erekte olunamayabiliyor.Mastürbasyon da etkili

The King

Deneyimli Üye
Spora başla, nofap yap, kilo ver, temiz beslen düzelir. Genelde görüntülerle ereksiyon sağlandığı için gerçek bir kadın karşında olduğunda afallayabilirsin. Tabii sebebi tamamen bağımlılık. Kilo gibi etkenler de söz konusu olabilir. Sonuçta durumun içerisindeyken özgüvenin de etkilenmiştir. Tavsiyelere uyarsan rahatlıkla çözersin...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6