Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Krizlerin Ders Çalışmamı Engellemesi

Jalen brown

Zayıf olmak bir tercihdir, Güçlü olmak da.
Yeni bir sürece başladım, ilk gündeyim. Dersin başına oturduktan yarım saat sonra kafam dağılıyor ve sıkılmaya başlıyorum. Sıkıldıkça PMO yapma ihtimalim artıyor, ne yapacağımı bilmiyorum. Kaç gün sürer onu da bilmiyorum, aynı anda ders de çalışmam lazım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

King Elessar

Mars Yolcusu
İlk 1 hafta zorlar, ilk hafta eşiğini aştığında ders çalışmaktan zevk almaya da başlarsın.
Odaklanma süreni azaltacak şeylerden kaçınmanı öneririm. Sosyal medya bunun başında geliyor.

Goku

Yeni Üye
Yeni bir sürece başladım, ilk gündeyim. Dersin başına oturduktan yarım saat sonra kafam dağılıyor ve sıkılmaya başlıyorum. Sıkıldıkça PMO yapma ihtimalim artıyor, ne yapacağımı bilmiyorum. Kaç gün sürer onu da bilmiyorum, aynı anda ders de çalışmam lazım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Pmo zevk vermiyor ki aga, sıkılınca müzik aç bir ayağa kalk, sıkıldığında pmo sıkkınlığını almayacak ki. Dc sunucularında da çalışabilirsin, farklılık olur. Beynin seni kandırmasına izin verme. Sıkkınlığının çözümü pmoda değil hadi yaptın diyelim daha da sıkılacaksın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6