Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kuantum alanına bağlanmak

PHONEİX

Merkür Yolcusu
Merhaba arkadaşlarım
Bizi diğer canlılardan ayıran kısmımız ön beynimiz bir de hayvanlarla ortak olan limbik sistemimiz var
Yeme arzusu, cinsel birliktelik, stres ve korku, öfke ve saldırganlık, Bağımlılıklar ve ödül sistemi limbik sisteme ait kodlar
Okumak, düşünmek, sorgulamak, bize yapılan kötülüğe iyilikle karşılık vermek, güzel bir gülümseme, öfkeyi ve saldırganlığı kontrol edebilmek, affetmek,sohbet ve muhabbet etmek, karşılıksız iyilik yapmak, ibadetler ve meditasyon vb.. duygular ön beyne ait kodlar
Ön beynimizi ne kadar aktif edebilip limbik sistemi ne kadar kontrol edebilirsek hayatımız o oranda güzelleşir
Bir de yıkıcı sistemler vardır biliyorsunuz, o anda size hoş gelebilir, egonuzu besleyebilir fakat sonuçları kötüdür
Kin, nefret, öfke, cimrilik, savurganlık, yalan vs...
Son olarak dikkate almamamız gerek durumlar vardır : Para, güzellik, saç, yakışıklılık, boy, makam, mevki, erkek veya kız arkadaşı
Çünkü bunlar bu dünya hayatında gelip geçer kalıcı olan insani davranışlardır bu tür konuları dikkate alınıp üzerinde düşünülmesini saçma buluyorum
Meslek seçerken kesinlikle gelecek kaygısını düşünmeyin bundan çok muzdarip oldum o yüzden yazıyorum
:)
Dikkat ettiyseniz bizim inancımızla anahtar kilit gibi, bilgi kirliliği kafamı bozdu derseniz her şeyi bırakıp bizim inancımıza bakabilirsiniz
Bunları oturtmaya başladığımızda ve yapmaya çalıştığımızda ister kuantum alanı deyin ister yaratıcı deyin ister boşluk deyin siz istiyeceksiniz sonsuz cömert sahibi olan verecek tabiki onun izniyle
Şu kişilere göz atın derim kitapları da güzeldir Dr. Joe dıspenza, Eckhart Tolle
Bakınız :Sercan Çetin(you tube)
Bu arada insan beyni negatif çok sever o yüzden haber kanallarının, sosyal medyayı bırakın
hatta telefonu, televizyonu, bilgisayarı atın derim acil ihtiyaç anında bakarsınız
Yatmadan önce de minnettarlık listesi yaparsanız tadından yenmez
(Sağlıklıyım, yiyecek yemeğim var, kalemim var, gülebiliyorum, havalar güzel vs. şeklinde)
Arkadaşlar son olarak you tubedan eğitici(!) videolar izlemeyi saçma buluyorum. Bu ayarlar yerine oturduğu zaman hiçbir sıkıntı kalmaz.
Amacımız sistemi kırmak, bağımlılıkları kırmak, saçma dayatmalardan kurtulmak ve sorgulamak, çok okumak her şeyi okumak, farklı bilgiler okumak...

Örneğin dil öğrenmek mi istiyorsun kuantum alanından iste seni yurtdışına çıkartsın, sana versin, bunu isteme yolunu önceki yazılarımda bahsettim yalnız acele etme ve nasıl olması gerektiğini söyleme.
Korkularının üstüne git oyun olarak gör, saçma bir sistemin içindeyiz zaten az da sen dalga geç korku=oyun=çok zevkli
İnsanlarla konuşamıyor musun? Bunu üstüne gitmek çok eğlenceli olacak ve insanlarla konuşmak çok güzel diye beynine devamlı telkin ver ve hisset
Kuantum alanına veya yaratıcıya tam anlamıyla güvenirsen ne zaman olacağını, nerde olacağını, nasıl olacağını unut ve bekle

vazgeçmeyeceğim1

Jüpiter Yolcusu
İnsanı stres yapan ve hayattan soğutan iki şey vardır : Kendini başkasıyla kıyaslamak . Sürekli geleceği düşünmek. İlkini neden hep yapıyoruz bilmiyorum ama aslında çok saçma çünkü kıyaslama yapabilmen için herkesin eşit şartlarda yarışması gerekiyor ama durum hiç de böyle değil . İkincisi içinse her saniye dünyada bir çok insan ölüyor ve bunların hepsi yaşlı değil . Sanki sonsuza kadar dünyada kalacağızda sürekli düşünüyoruz(!) . İnsan anlam arayışına girmesi gerekirken ömrünü heba edip çıkıyor.

PHONEİX

Merkür Yolcusu
İnsanı stres yapan ve hayattan soğutan iki şey vardır : Kendini başkasıyla kıyaslamak . Sürekli geleceği düşünmek. İlkini neden hep yapıyoruz bilmiyorum ama aslında çok saçma çünkü kıyaslama yapabilmen için herkesin eşit şartlarda yarışması gerekiyor ama durum hiç de böyle değil . İkincisi içinse her saniye dünyada bir çok insan ölüyor ve bunların hepsi yaşlı değil . Sanki sonsuza kadar dünyada kalacağızda sürekli düşünüyoruz(!) . İnsan anlam arayışına girmesi gerekirken ömrünü heba edip çıkıyor.
Nasıl düşündüğü kişinin kendi elinde dediğim gibi beyin düşüncelere hassastır
Attığın videoyu da izledim minnettarlık çalışması bu yüzden çok önemli
Ek olarak böyle içeriklerin paylaşılmaması taraftarıyım çünkü kuantum alanına bağlanmak dedim bu alanı güçlü bir şekilde hissetmek istiyorsak pozitif ve güzel içerikleri izlemeliyiz :)

vazgeçmeyeceğim1

Jüpiter Yolcusu
Nasıl düşündüğü kişinin kendi elinde dediğim gibi beyin düşüncelere hassastır
Attığın videoyu da izledim minnettarlık çalışması bu yüzden çok önemli
Ek olarak böyle içeriklerin paylaşılmaması taraftarıyım çünkü kuantum alanına bağlanmak dedim bu alanı güçlü bir şekilde hissetmek istiyorsak pozitif ve güzel içerikleri izlemeliyiz
neden ki ? Bence video çok ibretlik ve pozitif . Ben motive oluyorum şahsen ama herkesin kendi bakış açısı ;)

lospolloshermanos

Venüs Yolcusu
Hocam yazıların cidden emek kokuyor sayende faydalanıyoruz Allah gönlüne göre versin

whatWasfap

Uranüs Yolcusu
Hocam kullandığın yöntem doğru ama kuantum alanı vs palavra. Burada bir şeyi beyninden istiyorsun ve senin için arkaplanda çalışıp o hedefe yönelik olduğunu düşündüğü yerlere seni yönlendiriyor. Dediklerin doğru eyvallah ama kuantum mevzuları inanç sömürüsüne giriyor.

PHONEİX

Merkür Yolcusu
Hocam kullandığın yöntem doğru ama kuantum alanı vs palavra. Burada bir şeyi beyninden istiyorsun ve senin için arkaplanda çalışıp o hedefe yönelik olduğunu düşündüğü yerlere seni yönlendiriyor. Dediklerin doğru eyvallah ama kuantum mevzuları inanç sömürüsüne giriyor.
Teşekkürler ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6