Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Lanet Olsun

baron

Venüs Yolcusu
Merhaba yoldaşlar bugün moralim çok bozuk 11 gündür pmo yapmıyordum ve her krizde bunu kendimden uzaklaştırıyordum,ama son 2 gündür çok tuhaf şeyler oldu günlük sorumluluklarımı yapacak enerjim olmuyordu kendimi aşırı berbat hissediyordum,vicudum dopamin istediğini biliyordum ama dopamini pmo dışında başka hiçbirşeyle veremem diye aptal birşey düşündüm ve bu gece bozdum,kendimi uzun zamandır bu kadar berbat hissetmemiştim,3 aydır deniyorum ve sürekli yeniliyorum,bunun ne kadar iğrenç aşağılık birşey olduğun bile bile sürekli bozuyorum,umudum gidiyor dostlar,hayata olan hevesim gidiyor,bazen geçmişi düşünüyorum kaybettiğim zamanı düşünüyorum yine moralim bozuluyor,şuan üniversitedeyim ama bunu istiyormuyum bunuda bilmiyorum,kendimi bulmak için uğraşıyorum ama olmuyor,bilmiyorum dostlar baya garip oldu,son 2 gün dışında herşey harikaydı,aşırı enerjim vardı,ve moralim sürekli yüksekti bunu herkes farketmişti ama bu son 2 gün beni harbiden mahvetti,şimdi ne yapacağımı bile bilmiyorum motivasyonum bile kalmadı

ybbbybyvu

Ay Yolcusu
Merhaba yoldaşlar bugün moralim çok bozuk 11 gündür pmo yapmıyordum ve her krizde bunu kendimden uzaklaştırıyordum,ama son 2 gündür çok tuhaf şeyler oldu günlük sorumluluklarımı yapacak enerjim olmuyordu kendimi aşırı berbat hissediyordum,vicudum dopamin istediğini biliyordum ama dopamini pmo dışında başka hiçbirşeyle veremem diye aptal birşey düşündüm ve bu gece bozdum,kendimi uzun zamandır bu kadar berbat hissetmemiştim,3 aydır deniyorum ve sürekli yeniliyorum,bunun ne kadar iğrenç aşağılık birşey olduğun bile bile sürekli bozuyorum,umudum gidiyor dostlar,hayata olan hevesim gidiyor,bazen geçmişi düşünüyorum kaybettiğim zamanı düşünüyorum yine moralim bozuluyor,şuan üniversitedeyim ama bunu istiyormuyum bunuda bilmiyorum,kendimi bulmak için uğraşıyorum ama olmuyor,bilmiyorum dostlar baya garip oldu,son 2 gün dışında herşey harikaydı,aşırı enerjim vardı,ve moralim sürekli yüksekti bunu herkes farketmişti ama bu son 2 gün beni harbiden mahvetti,şimdi ne yapacağımı bile bilmiyorum motivasyonum bile kalmadı
Dostum 2 gözünü aç ve yazdıklarımı çok iyi oku bende 60 günlük sürecin ardından tekrar sürece başladım ve aynı senin gibi bende 11-12.günlerdeyim ve yazdıklarında resmen beni anlatmışsın yaşadıklarımız aynı yani fakat sen bozmuşsun ama olsun ben şimdi şuan anlık yani kendimi inanılmaz derecede bitkin hissis enerjisiz ölü balık gibi hissediyorum ama bunun sebebini biliyorum şuan flat line dönemindeyim ve bu beynin iyileştiğine dair yan etki ilk önce bunun farkında ol yumruğun nereden geleceğini bilirsen bu seni etkilemez şimdi muhtemelen tekrar sürece başlayacaksın ve ne yazıkki 2.haftadan da yani 11-12 civarı günlerde aynı şeyi yaşayacaksın bunun farkında ol bir iyileşme belirtisi olduğunu bil ve şimdi motivasyonlu olman için bir sebebin bir tecrüben var kendini boş bırakma ve zorla tekrar başla başaracaksın sürecin daim olsun...??

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6