Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Libido Artması

UBERMAN

Ay Yolcusu
Merhaba dostlarım, sürecimde 5. günümdeyim ve telefonu, (işlerimi annemin veya babamın telefonundan hallediyorum) sosyal medyayı ve pmoyu bıraktım. Bunları bıraktığımdan dolayı gün içinde fazla dopamin salgılamadığım için dopamin reseptörlerim biraz daha hızlı açılmaya başladı ve hiç olmayan özgüvenimin artığını hissediyorum. Ama artan libido benim kızlara sürekli cinsel obje olarak bakmama sebep oluyor. Kızların sürekli mâlum yerlerine bakıp duruyorum. Kendimi ne kadar engel olmaya çalısam da boş… bugün yaşadığım bir olayı anlatayım. Dershanede güzel sayılmayacak bir kıza bakarken arkadaşım “KIZA NİYE KENETLENMİŞSİN LAN” dedi sessizce. O zaman da bu artan libidonun beni ne kadar rahatsız ettiğini anladım. geçen sene 40 günlük sürecim olmuştu ve o süreci bozduktan sonra daha yeni ayar tutturdum. 5 gün önce ziraat mühendisi olurum yeter derken şimdi tıp fakültesine giderim ben diyorum. Yani semen retention bana cesaret verdi. Hedefim sınava kadar semen retention yani 280 günlük bir süreç yapmak. Bu da 4 kere 70 gün eder bu 70 günde spermin geri dönüşümü eder.Zaman zaman gelecek durum güncellemesi yapacağım çünkü forumda çoğu kişi nofap yapıyor ve semen retention( bütün cinsel aktiviteye son verip spermin geri dönüşümü) yapan sayısı fazla değil neyse dostlarım buraya kadar okuduysanız sağ olun. İyi forumlar

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Öncelikle forumun çoğunun cinsel ilişkiye girdiğini zannetmiyorum, bilgin olsun. Libido olayı zaten süreçte çok normal. Ara ara sürekli konusunu gönderiyorsunuz. Anormal durum değil aksi olsaydı anormal olurdu. Çirkin kızların bile elbet güzel yerleri olduğunu düşünüp arada dalmayı ben de yaşadım. Görmezden gel bu halini, geçecek. Aşırı libidolu olmaya devam edersen bunu değerlendirmeye bak.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Libidosu yüksek cinsel erkek= güçlü erkektir. Bununla hayat boyu yaşıyacaksınız. Taşşaklarınızin gücünün farkına varıp o enerjiyi yönlendirin. Hedef olarak 280 gün nofap yapmayı koyma kendine hayatınızın merkezine gereğinden fazla nofapı koyuyorsunuz süreci bozuncada kafayı yiyorsunuz. Yaşadıkların ilk 1 haftalık testosteron artmasından dolayı gayet normal enerjin artmış ne güzel ama bunu nofapın süper güç etkisine bağlama 280 gün nofap yapınca süperman olup duvarlar arasından geçiş yapmıyacaksın :Ddd sperm geri dönüşümü zırvalıktan ibaret hedeflerini derslerine,hobilerine,kızlarla konuşmaya yönlendirmeni tavsiye ederim.

John constantine

Mars Yolcusu
Libidosu yüksek cinsel erkek= güçlü erkektir. Bununla hayat boyu yaşıyacaksınız. Taşşaklarınızin gücünün farkına varıp o enerjiyi yönlendirin. Hedef olarak 280 gün nofap yapmayı koyma kendine hayatınızın merkezine gereğinden fazla nofapı koyuyorsunuz süreci bozuncada kafayı yiyorsunuz. Yaşadıkların ilk 1 haftalık testosteron artmasından dolayı gayet normal enerjin artmış ne güzel ama bunu nofapın süper güç etkisine bağlama 280 gün nofap yapınca süperman olup duvarlar arasından geçiş yapmıyacaksın :Ddd sperm geri dönüşümü zırvalıktan ibaret hedeflerini derslerine,hobilerine,kızlarla konuşmaya yönlendirmeni tavsiye ederim.
Fikirlerin benim için önemli nede olsa erkekadamlısın ama Sperm dönüşümü herkes için bir zırvalıktan ibaret değil .mesela benim için .benim için artık (son 1 yıldır ) cinsel birleşme ve zevkinden kat be kat daha önemli .Bide sonraki yaşamında işinin büyük çoğunluğunun beyin ile alakalı olanlara şiddddddettle tavsiye ederim (Fizik, matematik, mühendislik, BiyotIP, vs.) .Bu Dehalık yolunda bana göre olmazsa olmaz.iyi günler hepinize.

BloodRien

Yoda
Merhaba dostlarım, sürecimde 5. günümdeyim ve telefonu, (işlerimi annemin veya babamın telefonundan hallediyorum) sosyal medyayı ve pmoyu bıraktım. Bunları bıraktığımdan dolayı gün içinde fazla dopamin salgılamadığım için dopamin reseptörlerim biraz daha hızlı açılmaya başladı ve hiç olmayan özgüvenimin artığını hissediyorum. Ama artan libido benim kızlara sürekli cinsel obje olarak bakmama sebep oluyor. Kızların sürekli mâlum yerlerine bakıp duruyorum. Kendimi ne kadar engel olmaya çalısam da boş… bugün yaşadığım bir olayı anlatayım. Dershanede güzel sayılmayacak bir kıza bakarken arkadaşım “KIZA NİYE KENETLENMİŞSİN LAN” dedi sessizce. O zaman da bu artan libidonun beni ne kadar rahatsız ettiğini anladım. geçen sene 40 günlük sürecim olmuştu ve o süreci bozduktan sonra daha yeni ayar tutturdum. 5 gün önce ziraat mühendisi olurum yeter derken şimdi tıp fakültesine giderim ben diyorum. Yani semen retention bana cesaret verdi. Hedefim sınava kadar semen retention yani 280 günlük bir süreç yapmak. Bu da 4 kere 70 gün eder bu 70 günde spermin geri dönüşümü eder.Zaman zaman gelecek durum güncellemesi yapacağım çünkü forumda çoğu kişi nofap yapıyor ve semen retention( bütün cinsel aktiviteye son verip spermin geri dönüşümü) yapan sayısı fazla değil neyse dostlarım buraya kadar okuduysanız sağ olun. İyi forumlar
Kızları cinsel obje değilmiş gibi düşün ve her aklına cinsel bir şey geldiğinde kızların gözüne bak
ve spor yap

UBERMAN

Ay Yolcusu
9. GÜN

Merhabalar, ilk başta dediğim gibi ara ara geleceğim.
Süreçte güzel ilerliyorum. Telefonu bıraktığım için tetikleyiciler sadece dershanede oluyor. Libidom 7. Günden sonra düşüp normal olması gereken seviyelere geldi, ilk başta yazdığım gibi pek sorun yaratmıyor. Ama maalesef ki dün akşam ailecek sevdiğim kızın evine gittim. O kızı görünce moralim öyle bozuldu ki… bu kıza ben Facebook’tan istek atmıştım (Facebook’ta 2 arkadaşı vardı) benim isteğim beklemedeyken bir tane erkeğin isteğini kabul etmişti. Ben de isteği geri çektim ve Facebook’u kapatmıştım. Dün o kızı görünce eski anılar gözümde canlandı eve gidip uyuduğumda da o kızı gördüm. Şimdi diyeceksiniz ki git konuş şey yap ama maalesef dostlarım bu kızı senede 1 görebiliyorum çünkü farklı şehirlerde yaşıyoruz. bu kızla imkansız ama arsız gönül iflah olmuyor. Bugün tekrardan göreceğim bana ne yapmam konusunda yardım ederseniz çok sevinirim. Neyse dostlarım lafı fazla uzatmayayım. Şu an eski anılar canlandığı için geçmişi düşünüp üzülüyorum ama halledeceğim. 2. Haftaya girdiğimde görüşmek üzere…

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6