Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mahalle Serserilerine Karşı Nasıl Davranmalı?

Enes II. Palabıyık

Time to become
Direk Konuya gireyim evimin aşağısındaki bir mahalleden hep geçerim ve sıkıntı olan şey şu: bu mahalle geceleri askere uğurlama, düğün konvoyu ve gürültülü şeyler yapılan geceleyin texastan daha tehlikeli bir hal alan bir mahalle. İlk keko elimdeki spalding basketbol topunu gördüğü için para var mı demişti bende sert ve kesin dille "yok" dedim ve yürümeye devam ettim. İkincisi ise 5 dakika önce oldu. Yürürken aklıma takılan bir videoyu açmak için telefonu elime aldım. Kekolardan ikisi yanımdan geçerken bana taraf olan "kanka bir nımara arayabilir miyim" dedi. Bende aldırmadan gidince andaval "hey" diye yüksek sesle bağırdı. Yürürken arkamı dönüp çirkin domuz yavrusunun yüzüne bakıp "veremem" dedim. Bu iki olaydan iki sonuç çıkardım. 1-Telefonla yürüme 2-Kekoların olduğu işlek caddede oyalanmadan geç git.
Sizin tavsiyeniz var mı?

BloodRien

Yoda
gölge boksu öğren
telefon kılıfını kalın bir şey kullan
KENDİNİ SAVUNMAN İÇİN
ve ağırlık kaldır kaslı ol yüzüne bile bakamasınlar

vahsideli

Ay Yolcusu
kardeş kendini İsveç Norveçte felan sanma burası Türkiye.. başını eğ geç görmezden gel macera arama. bunu küçümsemek için söylemiyorum iyiliğin için söylüyorum. biri çıkar 14luyle delik deşik eder olan sana olur. bunun gibi serseri işe yaramazlari bu forumda tartışmak bile çok boş. kendi hayatına bak, kendini geliştir, güzel güzel yaşa. başka problem kalmadı bir de mahalle serserilerine nasıl davranacaz onu mu tartışalım...

B

Brock

Misafir
Tarzını beğenmediğin kişilerden uzak dur. Benzer hedefleri olan kişilerle arkadaşlık yapmaya çalış biliyorum bunu edinmek çok zor , bunu etrafındaki insanların senin gibi olmasını sağlayarak yapabilirsin yani eğer etrafında senin gibi giyinen senin gibi konuşan senin izlediğin videoları izleyen kişiler olmasını istiyorsan onları buna ikna et böylece kendi önyargınıda kırabilirsin. En önemlisi kimseyi tarzı giyim kuşam vb için küçümseme; eğer bunu yaparsan karşıdaki kişidende bunu beklemezsin ve korktuğun şeylerden daha emin olursun.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Bu tarz tiplere sesini çıkarmassan daha çok üstüne gelirler. Anladıkları tek dil sert çıkışmak ve dayak sağlam bir reaksiyon verdiğinde sesini çıkaramazlar genelde genede üstüne geliyorsa kendine güveniyorsan ilk yumruğu sen atmaya çalış kavga etmeyide öğren. Kavga etmeyi bilmeyen adamı fena döver kekolar :d her önünüze gelenin kavgada bıçak,silah çekiceği korkusu kafayı yedirtir insanı zamanla korkak hale gelirsiniz. Her zaman diyorum boks öğrenin.

skywalker

Venüs Yolcusu
Direk Konuya gireyim evimin aşağısındaki bir mahalleden hep geçerim ve sıkıntı olan şey şu: bu mahalle geceleri askere uğurlama, düğün konvoyu ve gürültülü şeyler yapılan geceleyin texastan daha tehlikeli bir hal alan bir mahalle. İlk keko elimdeki spalding basketbol topunu gördüğü için para var mı demişti bende sert ve kesin dille "yok" dedim ve yürümeye devam ettim. İkincisi ise 5 dakika önce oldu. Yürürken aklıma takılan bir videoyu açmak için telefonu elime aldım. Kekolardan ikisi yanımdan geçerken bana taraf olan "kanka bir nımara arayabilir miyim" dedi. Bende aldırmadan gidince andaval "hey" diye yüksek sesle bağırdı. Yürürken arkamı dönüp çirkin domuz yavrusunun yüzüne bakıp "veremem" dedim. Bu iki olaydan iki sonuç çıkardım. 1-Telefonla yürüme 2-Kekoların olduğu işlek caddede oyalanmadan geç git.
Sizin tavsiyeniz var mı?
Sana tek tavsiyem o mahalleden bir daha geçme, bu köpek herifler tabiki lafdan anlamaz ama bulasma bunların hayattan bı beklentisi yok ve adaletin olmadığı bir ülkede boşu boşuna kavgaya girme 2 ay önce böyle benzer mi olay yüzünden bır grupla sözlü tartışmaya girdik ve kavga başlamadan bıçaklanmam ile kavga bitti bunlar şakaya alınacak şey değil ( beni bıçaklayan çocuk 2 gün sonra serbest bırakıldı) o yüzden çok muhattap olma 2 aydır bu şerefsiz yüzünden evden çıkamıyorum o yüzden birşey yapacaksan 2 defa düşün.

Nirvana

Mars Yolcusu
İtle dalaşacağına çalıyı dolan diye bir söz var duymuşsundur belki. Bende Doğu da bir ilde yaşıyorum senin kekolar yine iyi sayılır. Burda durduk yere omuz atan küfür eden tipler var onlar daha saldırgan bide o çocukları kendine değil arkasına güveniyor. Gidip bütün serseriler toplanıp geliyorlar. O yüzden mesela ben parklara gitmem gitsem de genelde arkadaş grubuyla giderim. Gece dolaşmam fazla ne olur ne olmaz kardeş sende ateşle oynama boks falan iyidir ama bıçak çeken biriyle kavga edilmez. Hayati organına falan denk gelir. Body çalışan bile gençlere negatif yaklaşmamaya dikkat ediyorum diyordu. saldırgan olabiliyorlar haklı çünkü biri gelse tamam güçlüsün ama örnek bıçağı saplasa yada sen o an ki stresle öldürücü bir darbe atsan sıkıntı olur yani... Sicilin temiz kalsın iş açısından falan akıllı ol 2 kuruşluk insanla kavga etsen ne olacak ? Bir ara pi..in biri bana laf attı akşam yürürken küfür falan etti benden daha güçsüz olmasına rağmen cevap vermedim çünkü değmez. Benim hayallerim ailem hayatım var. Bas git yoluna boşver.

nidwxs

Yeni Fapstronot
Sizin tavsiyeniz var mı?
Kanki eğer böyle silahlı bıçaklı torbacı tipler değillerse her mahallede olan zararsız ve beyinsiz tiplerdendirler. Öyleyse fazla takmamalisin ve korkacak bir şey de yok. Genelde tik tok çekerler ve ağır abi numaraları yaparlar ama özünde malın tekidirler ve bir yerde bir kavga olur da paçaları sıkışırsa tabanları yağlayıp kaçmaya başlarlar şlgsmf eğer cidden sıkıntılı tiplerse de birazcık dikkatli ol ama onlardan korunmak için özel bir şey yapma sadece yüz vermeden geç. Sakın sakın SAKIN YÜZ VERME!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6