Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Maksimum Libido İçin Tavsiyelerinizi Bekliyorum

blueranzer

Yeni Üye
Arkadaşlar spor yapıyorum 8 aydır gayet düzenli şekilde ama spora başladığım ilk zamanlardaki libidom asla yok. Size bir soru maksimum libido nasıl elde edilir ?

Dostum, libido iyi bir şey ama maksimumu istemek senin sürecini bozmana sebep olabilir.

Aslında şu an libidon senin kontrolünün altında ve bir aslanı terbiye etmişsin gibi duruyor. İstersen aslanı serbest bırakabilirsin, istersen de kendi kontrolünde tutabilirsin. Ama aslanı çok serbest bırakırsan seni yiyebilir. Yani sürecini bozabilir. Dikkat etmekte yarar var.

Captain Flint

Ay Yolcusu
Hocam daha geçen günlerde aynı sıkıntıyı yaşadım çok şükür çabuk atlattım. spor yapıyorsan bu iş önemli. Sabah ereksiyon halinde uyanmıyorsan muhtemelen testosteron düşük olabilir. Spor süren 90 dakika üzerinde ise ve tam beslenmiyorsan böyle bir şey yaşaman normal. bence spor süreni düşür ve beslenmeni düzene koy. Uzun süreli testosteron düşüklüğü sıkıntılı bir durum ortaya çıkarabilir. Alınan kaloriyi (karbonhidrat) arttırmak ve tam mevsimine girmiş bulunmakta olduğumuz için, karpuz iyi ereksiyona yardımcı olacaktır. Yalnız içindeki arjinini almak için çok fazla yemek gerekebilir. Eğer vücuda bu kadar şeker sokamam sporcuyum dersen bir müddet suplement olarak sitrülin kullanabilirsin. Farkını çok kısa sürede anlayacaksındır zaten :D arjininden daha ucuz zaten sitrülin de vücutta arjinine çevriliyor, nihayetinde ikisi de nitrik oksit :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6