Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Masturbasyon Artık Benim İçin Madde Bağımlılığından Farksız

• Konuyu başlatan YeniBirHayataBaşlangıç
  • Başlangıç tarihi
Y

YeniBirHayataBaşlangıç

Misafir
Öyle bir chaser efekte girdim ki tarif edilmesi imkansız. Artık eroin alanlar gibi günde 9 10 defa yapmazsam asabi hissediyorum bu başka bir boyut haline geldi artık. Aynı bir madde bağımlısı gibiyim.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Çok zorlanırsan bir süre rekabetçi oyunlarla falan dikkat dağıtabilirsin. Eğer bu iş aşırı zorlaşırsa uzmandan destek alabilirsin. Günde defalarca istemek normal ama eroin alanlar gibi istemen biraz daha farklı gibi. Tabi en önce değişik taktiklerle ilerlemeye çalışman daha uygun olur, genelde yanlış yaklaşıp ilaç verebiliyorlar. Benim tavsiyem sadece psikoterapiye gitmen, bu sana yardımcı olabilir. Kendini en iyi sen tanıyorsun.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Günlerini planlayıp boş vaktini doldurmalı ve alışkanlıkları değiştirmek için adımlar atmalısın. 7/24 evdeysen üstelik boş duruyorsan elin elbet o pencereye gider.

10senedenberi

Yeni Fapstronot
aynı durumları bende yaşıyorum belki daha fazla yapıyorumdur defalarca...

mavi

Hakikat yolcusu
Burada sana daha önce söylenilenleri tekrar ederiz daha elden bir şey gelmez, zaten sen de olaya hakim birisin. Senin farklı bir şeyler yapman lazım. Mesela bir bağımlılık uzmanından yardım almayı denedin mi ?

BloodRien

Yoda
Öyle bir chaser efekte girdim ki tarif edilmesi imkansız. Artık eroin alanlar gibi günde 9 10 defa yapmazsam asabi hissediyorum bu başka bir boyut haline geldi artık. Aynı bir madde bağımlısı gibiyim.
Bak karaciğerini yoruyorsun çok fazla çok çok zararlı. Allah korusun kafayı mı yedin şaka yapmıyorum git 3 4 yumurta ye bol limonlu salatayla sperm üretilsin.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ciks

Mezun
Bir an önce önlem almalısın. Sabah çık dışarı ve geç vakte kadar eve gelme. Git bı mezarlığa akşama kadar otur, kitap oku, düşün vs. Mutlaka oruca başla. En azından pazartesi Perşembe oruç tut, spor da yap, uzun vadede olumlu etkisini görürsün inşallah.

Ayrıca psikolojik durumun aşırı bozuksa, insanlarla iletişim kuramiyorsan, beyin sisin çok fazlaysa ayriyeten bı uzmandan da yardım alabilirsin.

851962

Ay Yolcusu
Öncelikle bunun yanlış bir şey olduğunu bir sorun olduğunu kabul etmen çok güzel bir şey bazı insanlar ömür boyu yapıyor ve yanlış bir şey olduğunun farkında bile değil ikinci olarak yaptığın davranışların altında farklı bir sebep yatıyor olabilir direk mastürbasyon yapmayı bırakmak yerine mastürbasyon yapmanın altındaki temel nedene odaklanıp çözmek daha mantıklı olacaktır.Umarim en yakın zaman da bu alışkanlığın degisir

N

neurosoft

Misafir
sayının 9 olması ve eroin benzetmesi kısmı baya tuhaf geldi. Aceba sen kafanda kendini bunu yapmazsan krizden öleceğin korkusuna mı şartlandırdın? Çünkü benim tecrübelerim en fazla günde 3 kere falandı. Ki 3. den sonra ağrıdan ve yorgunluktan hiçbir şey yapamıyorsun bile...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6