Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mastürbasyon Engelleyen Eldiven? (Mizah)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Kendin böyle düşünüyorsan o halde deneyebilirsin. :)

Hades

Satürn Yolcusu
Aslında bizi 1 yıl falan uyutsalar bağımlı kalmayacak da...
Uyuduğunda bilinçaltından silinmeyeceğini düşünüyorum. Çünkü yerine yenisini eklemek yerine ertelemiş saylıyorsun. Uyandığında daha fazla istekle dolmuş olabilirsin de. Tabi bu benim şahsi fikrim.

N

neurosoft

Misafir
Aradan 1 ay geçtikten sonra arkadaş bdsm kategorilerine kayma yaşamıştır. Şimdiden Allah rahmet eylesin...

N

neurosoft

Misafir
Aslında bizi 1 yıl falan uyutsalar bağımlı kalmayacak da...
Onu ben de çok düşündüm. Ama yalnızca basit mantıkla kurulan bir hayal. Pmo bağımlılığından bizi kurtaracak olan galiba ne kadar süre pmo yapmadığımız değil ne kadar süre ona karşı mücadele ederek dopamin isteklerini vesaire geri çevirerek beynimizi pmosuz yaşama alıştırmaktan geçiyor gibi...

businessman

Ay Yolcusu
Ben ellerimi kelepçelemeyi düşünüyorum pmo ve telefon bağımlılığından da kurtulmuş olurum ?

N

neurosoft

Misafir
Bende trafik kazası geçirsem de bir kaç ay hastanede yatsam derdim. Ama felç kalma vs değil. Ufak bir bacak kırılsa yeter :)
vay be bu benimde aklıma gelmişti aslında. Aynı şeyi düşünmüşüz. Ben bunun yoğun bakımlı versiyonlarını falan düşünmüştüm. Tabii o zamanlar kolayca relapse olduğum ve hayata saydırdığım bir dönemdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6