Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mastürbasyon Yapınca Sperm Çıkmaması Sorun Teşkil Eder Mi?

literallyme

Yeni Üye
Merhaba 5 günlük sürecimde maalesef 5dk p*rnografik içerik baktım ve başım ağrımaya başladı aşırı pişman oldum ondan sonra internete baktığımda süreci tekrardan başlatmanın daha sağlıklı olduğunu söylediler, ve bende 30 dakika sonra ikna olup o anlık istekle mastürbasyon yaptım.

Şimdi mastürbasyon yaparken fotoğrafları gezdiriyordum fotoğraf bulmuştum tam mastürbasyon yaparken fotoğrafı yanlışıkla kapattım ve tekrar açtım biraz indi o sırada spermin yolun %25 indeyken (Öyle tahmin ediyorum) bıraktım, tekrardan harekete geçirip yaptım fakat hiç sperm çıkmadı (Daha önceden bir kaç kez olmuştu öyle yaptığım zaman az çıkıyordu diye hatırlıyorum ama çok takmamıştım) tam boşalma hissini yaşadım kaslarım kasılıp gevşedi fakat hiç sperm çıkmadı, 1 dk falan bekledim tık yoktu. Sonradan kendimi idrar yapmaya zorladım belki yolda tıkanmıştır diye hiç bir sperm kalıntısı görmedim tekrardan testislere geri gittiğini düşünüyorum. Benim tahminim üzerine maksimum farketmediysem spermin %5 ini kaybetmiş olabilirim. Fakat beynimin dopamin reseptörleri gene hasar gördü orası doğru fakat sperm kaybetmedim ve o an 5 günlük süreçteki enerjimi kaybetmedim. Arkadaşlar böyle bir durum sorun teşkil eder mi? Biraz endişeleniyorum.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Resmen kızların mast. yapışını yaşamışsın. Orgazm olunmuş enerji duruyor. Müthiş.. :D

Normalde relapse üstüne relapse asla hoş bulmam ama bence bir kereye mahsus olmak üzere bir kere daha relapse ol. Biyolojik bir sıkıntı olsun istemeyiz. Kanallara takılmış olabilir vb. %0.001 görülen bir durum olabilir bu.. Sperm kanalından bir kere daha sperm geçsin oradaki her şey çıksın bence için rahat etsin.

Benim tavsiyemdir tabii. Doğruluk payı kesin diyemem.
Hiçbir sorun yok da olabilir.

literallyme

Yeni Üye
Resmen kızların mast. yapışını yaşamışsın. Orgazm olunmuş enerji duruyor. Müthiş.. :D

Normalde relapse üstüne relapse asla hoş bulmam ama bence bir kereye mahsus olmak üzere bir kere daha relapse ol. Biyolojik bir sıkıntı olsun istemeyiz. Kanallara takılmış olabilir vb. %0.001 görülen bir durum olabilir bu.. Sperm kanalından bir kere daha sperm geçsin oradaki her şey çıksın bence için rahat etsin.

Benim tavsiyemdir tabii. Doğruluk payı kesin diyemem.
Hiçbir sorun yok da olabilir.
Endiselenip tekrar yapmaya calistim cıkıp rahatlarim belki diye ama bu beynimin bana oyun oynamasi olarak algilayip vazgeçtim. Hem zaten aradan 10 dakika gecmisti. Ust uste yapmak zararli. En iyisi ruyalanmayi beklemek bence ne düşünüyorsunuz? (Erken kesfettigim icin hayatimda hic ruyalanmadim)

Ali15210028

Venüs Yolcusu
Masturbasyon yap ve kanalları temizle çünkü kanalda donmuş olma ihtimali var. Kanal açılana kadar her gün masturbasyon yap. Bunu birkaç gün üst üste yap. Boşalsan da yap ki garanti olsun. Ve bir daha yarıda bırakıp devam ettirme gibi bir saçmalığı yapma. Bu şekilde kısırlık yaşayan çok insan var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6