Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Meditasyon Önerileri

kunglao

Yeni Üye
Selamlar, biraz hayal kurma bozukluğum var müziği azaltmak ve meditasyona başlamayı planladım.
Meditasyon için oynatma listesi, podcast, uygulama vs. önerilerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Geade

Yeni Üye
Dostum konuyu gördüm hiç bilgim yokta ben şeyi soracağım. Bu hayal kurma bozukluğu derken neyden bahsediyorsun ben de düzgün hayal kuramıyorum çünkü. + meditasyon buna iyi geliyor mu

kunglao

Yeni Üye
Dostum konuyu gördüm hiç bilgim yokta ben şeyi soracağım. Bu hayal kurma bozukluğu derken neyden bahsediyorsun ben de düzgün hayal kuramıyorum çünkü. + meditasyon buna iyi geliyor mu
forumda bu durumla ilgili bir araştırma yaptım ve meditasyon önerilerini gördüm.
Soruya oradan da devam edebilirdim ama meditasyon yaparken zorlandığım için bu özelde yeni bir konu açmak istedim.

shad401

Yeni Fapstronot
bu saydıkların başlamanda ve alışmanda yardımcı olabilicek şeyler ama kendini bu gibi şeylere çok bağlama bi yerden sonra kendin devam et bu dediğim sadece meditasyon için geçerli değil çoğu şey için geçerli

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6