Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Meditasyon Pozu Hakkında

• Konuyu başlatan oglancan
  • Başlangıç tarihi
O

oglancan

Misafir
İyi akşamlar dostlar burada yeniyim kurallara da tam hakim değilim yanlışımız olursa affola, gelelim soruya:

Ben uzun bir süredir meditasyon ile ilgileniyorum ama bu meditasyon pozunu nedense yapamıyorum. Geleneksel poz, alternatif poz vs. hepsini denedim ama hiçbirinde istediğim gibi oturamadım. Eminim benim gibi meditasyona başlayıp pozu yapamayınca bırakan çok kişi vardır. Bilirkişi bu konunun altına el atarsa bizleri çok mutlu eder.

B

Brock

Misafir
İyi akşamlar dostlar burada yeniyim kurallara da tam hakim değilim yanlışımız olursa affola, gelelim soruya:

Ben uzun bir süredir meditasyon ile ilgileniyorum ama bu meditasyon pozunu nedense yapamıyorum. Geleneksel poz, alternatif poz vs. hepsini denedim ama hiçbirinde istediğim gibi oturamadım. Eminim benim gibi meditasyona başlayıp pozu yapamayınca bırakan çok kişi vardır. Bilirkişi bu konunun altına el atarsa bizleri çok mutlu eder.
Bende poz değilde birtürlü kendi başıma yapamam gibi geliyor sanki çok detaylıca eğitim alıp mükemmel yaparım diye erteliyorum. Aslında almakta lazım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6