Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mei'nin günlüğü

G

Grey Pilgrim

Misafir
Umarım sonsuz bir süreç olur dostum, başarılar.

None

Emekli Moderatör
Bence başaracaksın

Meiii

Yeni Üye
19.08.2020 49.Gün
Şimdilik güzel gidiyor çok fazla ruh halim değişiyor anlamamaya başladım sabahları şarkı söleyip dans ediyorum akşamları yataktan kalkmak istemiyorum. Bakalım bu süreçte neler olacak.
Yorumlarınız için teşekkürler : )
Herkesin başarma dileği ile

Meiii

Yeni Üye
19.08.2020 62.Gün
2.hedefime varmış bulunmaktayım sıra 3.hedefimde (90). Bundan bir hafta öncesine kadar kendimi *ok gibi hissediyordum. Ama bu sabah kalktığım da gerçekten güzel bir gün geçirecekmişim gibi idi çok motive olarak başladım güne baya da mutlu bir şekilde kendimi *ok gibi hissettiğim süreçte her şeyi bırakmıştım spor, ders çalışmak, müzik dinlemek, yemek yemek, duş almak sadece yatıyor ve kalkıyordum başka hiç bir şey yapmıyordum ama bugün spor, ders, yemek yeme, müzik dinleme olsun çoğu şeyi yaptım ki devam da edeceğim. Sıra 90'da Herkese başarılar dilerim.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
19.08.2020 62.Gün
2.hedefime varmış bulunmaktayım sıra 3.hedefimde (90). Bundan bir hafta öncesine kadar kendimi gibi hissediyordum. Ama bu sabah kalktığım da gerçekten güzel bir gün geçirecekmişim gibi idi çok motive olarak başladım güne baya da mutlu bir şekilde kendimi gibi hissettiğim süreçte her şeyi bırakmıştım spor, ders çalışmak, müzik dinlemek, yemek yemek, duş almak sadece yatıyor ve kalkıyordum başka hiç bir şey yapmıyordum ama bugün spor, ders, yemek yeme, müzik dinleme olsun çoğu şeyi yaptım ki devam da edeceğim. Sıra 90'da Herkese başarılar dilerim.
sen adamsın

Meiii

Yeni Üye
19.08.2020 80.Gün
Mezuniyete ilerlemeye devam. Spora devam ediyorum ders çalışıyorum baya güzel gidiyor her şey son yazdığım yazıdan sonra 18 gün geçmiş güzel bir vakitti eğlenceliydi 18 günümde üzüldüğüm anlar oldu ama olmadı denecek kadar azdı Mezuniyete 10 gün kalmış gerçekten az bir süre kalmış baya bir vakit geçti kos koca 80 gün iyisi ile kötüsüyle zevkliydi elime bağımlı bir insan olmadığımı anladım öz güvenim arttı kendimi daha iyi hissetmeye başladım daha fazla boş yapma başlasam bile kendimin bu olduğunu anladım kendimden nefret etmek yerine değiştirmeye çabalamaya başladım kendi düşüncelerimi daha iyi anlamaya ve onların üstlerine gidip sonuçlar almaya devam ediyorum bu gerçekten iyi hissettiriyo şu anlık her şey olması gibi gidiyor sanırım mutluyum.
Mezuniyet bekle geliyorum :)
Yorumlar için çok teşekkür ederim gerçekten güzel geliyor.

None

Emekli Moderatör
Tebrikler dostum,başarı hikayesi geliyor mu peki :)

The White Rider

Emekli Moderatör
Az kaldı dostum az. Yeni siteyle beraber yeni mezunlar gelmesi çok sevinidirici bir durum. Başarılar.

Meiii

Yeni Üye
çok az kaldı ama bir o kadar da uzun olucak bir süreç olmasını umuyorum :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6