Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Meydan Okumalarım

Tofita

Ay Yolcusu
Nofap yapıyorum 4. Gün olması lazım asıl meydan okumam uyku saatimi düzenlemek Polifazik uyku düzenine geçmek, çok zor bir hafta bekliyor beni program 4 saatte bir 20-30dk şekerlemelerden oluşuyor gün kavramı karışacak bu olan şey ve fazla etkileneceğimi sanmıyorum geceleri daha çok severim, ana hedef 20 dakikada rem uykusu almak. Şuan ilk şekerlememi yapmak için yatıyorum alarmı 40 dk kurdum çünkü uykuya dalmak 15 20 dk alıyor, buraya kısa kısa not düşerim. Uyku düzeninin ismi UBERMAN

Tofita

Ay Yolcusu
Arkadaşlar yazdığım gibi uyudum 20- 30 dk uyuyup kalktım 4 saat sonraya kadar programı erteledim bilinçli şekilde çünkü 1 haftadır gıriptim dün iyice atlattım bugün çok iyiyim, uykusuzluk bağışıklığı düşürdüğü için erteledim ama bu programı denemek için sabırsızlanıyorum. Bu gece yeniden başlıyorum uygulayacağım program;
Uyuyacağım saatler, 01:30 - 05:30 - 09:30 - 13:30 - 17:30 - 21:30

Tofita

Ay Yolcusu
9:30 daki şekerleme için yattım kalkamadım alarmı duymadım bile zil sesini değiştirdim sesi açıp uzağa koyacağım, hâlen yapmakta kararlıyım.

B

Brock

Misafir
9:30 daki şekerleme için yattım kalkamadım alarmı duymadım bile zil sesini değiştirdim sesi açıp uzağa koyacağım, hâlen yapmakta kararlıyım.
hocam ciddi sekilde bekliyorum yapmanı. birde daha önceki uyku düzenini paylaşırmısın ? zor bir karar sabır diliyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6