Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mezun Oldum!

• Konuyu başlatan Savaşçıtefo
  • Başlangıç tarihi

Kblacksmith

Mezun
Şuan 60 günlük bir süreçteyim ilk günden beri başımda ağırlık sersemlik hali mevcut doktora gidiyorum hiçbirşey çıkmıyor bunlar neden oluyordur acaba vitamin hapı da kullandım ama etki etmedi var mı böyle bir sorunla karşılaşıp şu başındaki ağırlığı sersemliği beyin sisini yok eden kardeşim varsa bana özelden buradan yardımcı olursa çok sevinirim çok dua ederim..
başımda benimde ağrı ve uyuşma vardı. 200 küsür günlük nofap sürecine ilave olarak vitamin eksikliklerimi tamamlayınca geçti. Vitamin hapından kastın ne dostum detaylı yazsan iyi olur. Ben devlet hastanesinde kan testi yaptırdım. D vitaminim ve Folat(b9 vitamini) eksik çıkmıştı. Özellikle baş ağrıma folat eksikliğini gidermek iyi geldiğini söyleyebilirim...

Ronaldocr7

Venüs Yolcusu
başımda benimde ağrı ve uyuşma vardı. 200 küsür günlük nofap sürecine ilave olarak vitamin eksikliklerimi tamamlayınca geçti. Vitamin hapından kastın ne dostum detaylı yazsan iyi olur. Ben devlet hastanesinde kan testi yaptırdım. D vitaminim ve Folat(b9 vitamini) eksik çıkmıştı. Özellikle baş ağrıma folat eksikliğini gidermek iyi geldiğini söyleyebilirim...
Şöyle benim başımda ağırlık var ağrı yok sersemlik hali mevcut ve geçmiyor sağ sol yaptığım zaman sanki başım dönecekmiş gibi oluyor kbb ye gittim nöroloğa gittim birşey yok geçen gün süreci bozdum ve moralim bozuldu şuan tekrardan başladım 5nci gündeyim b vitamini ve d vitamini kullandım ama geçmedi bu illet

S

Savaşçıtefo

Misafir
Şöyle benim başımda ağırlık var ağrı yok sersemlik hali mevcut ve geçmiyor sağ sol yaptığım zaman sanki başım dönecekmiş gibi oluyor kbb ye gittim nöroloğa gittim birşey yok geçen gün süreci bozdum ve moralim bozuldu şuan tekrardan başladım 5nci gündeyim b vitamini ve d vitamini kullandım ama geçmedi bu illet
Kardeşim az sebatkâr ol. Bende de çok oluyordu ben 121. günde olmama rağmen yeni yeni atlatiyorum. Az sabır...

turkeyis

Ay Yolcusu
Anksiyete bozuklugu..

emre0048

Merkür Yolcusu
Anksiyete bozuklugu..
Kesinlikle anksiyete bozukluğu benim hepsi var..
Başımda sersemlik,yorgunluk, bitkinlik halsizlik terleme,baş dönmesi gibi his.
Ve işin kötü yanı kronikleşti.
Eğer bu belirtileri sizde varsa kronikleşmiştir..
Vede nofap ile iyileşmeye çalışıyorum psikiyatri bana teşhis koydu ilaci red ettim.

Son düzenleme:

estmod

Yeni Fapstronot
Hocam yalnız sende rehavete kapılma ben sırf bunun yüzüne geçen haftalarda 116 günlük süreci bozdum ne yaptım peki sorumluluklarımdan kaçtım nasılsa bişey olmaz yendim kafasına geçtim ama gerçekler yüzüne öyle bir çarpıyorki seni öyle bir çıkmazın içine alıyorki zaten o saatten sonra kurtulmak imkansız. dikkat etmelisin kurtuldum demişsin aman dikkat yolun açık olsun
Selamünaleyküm değerli insanlar!
Evetttttt, başlıktan da anlaşılacağı üzere mezunum. Bu günlere getiren Allah'a hamdolsun. Benim hikâyemde tıpkı diğer mezun olanların hikâyesi gibi... Kısacası ben insan değilken insan oldum. PMO sizin hayatınızı mahvediyor, kurtulmak ise sizi insan. Kurtulmam şöyle oldu: Bağımlı olan insanların videosunu izledim,forum yazılarını okudum ve sürekli tiskinti duymaya başladım ve akabinde ise kurtuldum elhamdülillah. Dinim gereği namaz kılıp haftada 2 sefer oruç tutmaya riayet ettim... Ben heyecendan fazla bir şey yazamıyorum:) Şu an da derslerime endekslenmiş durumdayım,zekâm arttı, ezber kabiliyetim arttı... Artıda arttı... Beyler, bayanlar anlık his ile hareket etmeyin. Dediğim gibi kurtuluş hikâyem benzer hikâyelerdir. Merak ettiklerinizi bekliyorum. Sağlıcakla.
Dipnot: Sürecimde 108. gündeyim yoğunluktan şimdi yazabildim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6