Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Monk Mode 40.Günden Tavsiyeler

gramafondelisi

Yeni Fapstronot
Merhabalar neverfap ailesi.
Son yıllarda en çok zorlandığım ama aşırı keyif aldığım bir sürecin 40. gününe geldim ve bu yoldaki hatalarım daha tazeyken size birkaç tavsiye vermek istedim.

1- Flatline sürecinde duygularını umursama.
Flatline beynin kafayı yediği bir süreç bana göre ve aşırı karamsar düşüncelerim vardı. Bu süreci sakince bir plana bağlı atlatmak gerekiyor.

2- Monk mode yapıyorsan her şeyi aynı anda değil yavaş yavaş bırak.

3- Sporu kesinlikle yap, endorfin pek çok boşluğu dolduracaktır.

4- Süreci kafaya takma keyfine bak.

5- Tek odağın kendini geliştirmek olsun.

6- Her gün daha fazla geliştiğini kendine söyle, bu sürece olan bağlılığını artıracaktır.

7- Kriz vs günlerinde dışarı çıkmak ve soğuk duşun yanında bir de neverfap videolarını, pmo zararlarını falan izle ve nedem bunu yaptığını kendine hatırlat.

8- Parayla cinsel ilişkiye girme. İnsanın aklı kayabiliyor kesinlikle tavsiye etmem.

9- Sürecinden pek bahsetme, bu sadece seninle ilgili bir şey.

10- Sanal teknolojiden uzak durursan beynin daha hızlı iyileşir.

11- İyi uyumaya çalış.

12- Her gün yürüyüş yap. 10k adım atmadığım gün yok.

13- Plan yap ve buna uygun yaşa. Aklın hedeflerinde olsun. Aylar sonra bile ne yapacağım belli.

14- Kızlarla arkadaş olarak konuşmaya çalış ve insan olduklarını kendine hatırlat. Bu Kızlarla ilişkini de geliştirir. Yani bir beklentin olmadan konuş. Emin ol çok işine yarayacak.

15- Evi otel olarak kullan. 8 10 saat dışarıdayım günde.

16- Sorunlarından kaçma çözmeye alış. Evet alış.

17- Sosyal medyayı sil. Akıl çelici fotoğraflarla dolu. ig reklamları ve keşfette birsuru cinselligini satan kadın var. Bakıyorsun 20k 30k takipcileri var. Yazık gerçekten. Uzak dur.

18- Krizlere direndikçe kontrolün artacak ve çok basitleşecek. Şu an aklımı çelmesi çok zor ancak taviz verirsem ben de relapse olurum. Taviz yok!

19- Kişisel bakımına ve giyimine özen göster. Öz güvenin artacak.

Şimdilik bu kadar. Acele telefondan yazdım yazım hatalarım olabilir. Forumu özlediğim için geldim. Şimdilik görüşürüz. Mezuniyet yazısı kapsamlı olacak. Aklıma gelenleri yorum olarak gönderirim aşağıya.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6