Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Monk Mode 7.Gün Rapor [Ve Bi̇r Konu Hakkında Öneri̇ni̇ze İhti̇yacım Var (26.02)]

Aphelion

Yeni Fapstronot
Merhaba dostlar hemen konuya giriş yapacağım.
Monk mod 7. gündeyim bi önceki yazımda 4. güne kadar olanları anlatmıştım.
Pazar günü olduğundan kontrollü olarak saldım biraz.
İlk 3 gün iyiydi. Fakat dün ve öncesi günler derslere pek odaklanamadım ve daha doğrusu odaklanma sorunu yaşıyorum.
Dalıp gidiyorum , anda nasıl kalacağımı bilmiyorum. Fark ettiğim zaman kendime geliyorum ama sık sık olmaya başladı ve çok rahatsızım bu durumdan.
Fark ettiğim güzel bir şey var: İrade gücüm daha da güçlenmiş gibi. Aksatmadan spor yapıyorum ve ne kadar dalarsam dalayım ya da canım istemese de derslere bakıyorum.
Bugün kontrollü olarak sosyal medyaya girdim fakat çok sıkıldım ne yapacağımı bilemedim ve Yeşil Yolu izledim (çok güzeldi)
Sürecim şimdilik bu şekilde ilerliyor , henüz önümde sürdürmek istediğim 14 günüm var. İnşallah iyi olur ve bu 2 haftada daha güzel ilerleyişler görebilirim.
Anda kalmayla ilgili bir bilginiz ve öneriniz varsa lütfen yazın. Esenlikler.

BıraktıkGardaş

Yeni Üye
Akıldan geçen şeylere ehemmiyet vermemek ve mesajlaşma bildirimlerini kapatarak anda kalabilirsiniz.
Hem de dopamin reseptörleri beyin sağlığını koruyabilmek adına kendini kapattığından böyle negatif bulgularla karşılaşmak gayet normaldir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6