Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mutluluktan Ölücem

Bay Obsesif

Mezun
Arkadaşlar an itibariyle aşşırı mutluyum sanki bulutların üstünde geziyorum içim içime sığmıyor niye böyle oldu anlamadım ama daha önce hayatımda bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Hep böyle olsun lütfen ya. Haydaaa ne bu mutluluk yahu mutluluktan kafayı yemem umarım ???
Bide bu fazla mutluluktan saçlar dökülmesin beyler aman diyim ?
Reseptör falan mı açıldı noldu anlamadım halbuki bir şey de yaşamadım öyle ama...
2 saattir uyucam dye uğraşıyom içim kıpır kıpır Allah sizi inandırsın?

Son düzenleme:

The King

Deneyimli Üye
Bazen ani enerji yükselmeleri olabilir. Dua edebilirsin, iyi dileklerini not alabilirsin, kafanda geleceğe dair güzel planlamalar yapabilirsin bu anlarda. Enerji kanalın açılıyor olabilir. Bende de spordan çıktığım bazı zamanlarda ani yükselmeler olurdu bunun birçok sebebi var tabii :)

Ancak bir nokta daha var. O da şurası ki, biz zamandan ve mekandan bağımsız bir ruha sahibiz. Haliyle ruhen bazı şeyler hissediliyor. Yani önümüzdeki dönemlerde yaşayacağın mutlu bir anın enerjisini ruhen hissetmiş olman da sana o an anlamsız gibi görünen bir mutluluğu verebilir. Bu anlık gelen sıkıntı/hüzün gibi durumlarda da geçerlidir.

Kıymetini bilmek gerekir. Daim olması için güzel telkinlerde bulunmalı ve huzur aurasını yüksek tutmak için çabalamak lazım. Hayrolsun diyelim senin ve çevren için :)

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Arkadaşlar an itibariyle aşşırı mutluyum sanki bulutların üstünde geziyorum içim içime sığmıyor niye böyle oldu anlamadım ama daha önce hayatımda bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Hep böyle olsun lütfen ya. Haydaaa ne bu mutluluk yahu mutluluktan kafayı yemem umarım ???
Bide bu fazla mutluluktan saçlar dökülmesin beyler aman diyim ?
Reseptör falan mı açıldı noldu anlamadım halbuki bir şey de yaşamadım öyle ama...
2 saattir uyucam dye uğraşıyom içim kıpır kıpır Allah sizi inandırsın?
O zaman ağlamaya hazır ol. Mutlu olmayi , rahat olmayı istemek zaten bizi bu hale getirdi. Boşver mutluluğu . Neden acı çekmekten korkuyorsun ? Neden sıkıntılardan kaçmak istiyorsun ? Yarın emin ol bol bol sıkıntın olacak. Mutluluk gidecek ve geriye kalacak olan bir kaç damla gözyaşı olacak. O gözyaşı da senin! Neden onu da sevmiyorsun?

IHG

Yedek Moderatör
Yardımcı Moderatör
Harikasın dostum, seni mutlu eden sebepli bul mutlugun bozuldukca nedenle birlikte mutlu olduğun anı hatırla ;)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6