Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Müzi̇k Öneri̇leri̇

B

Brock

Misafir
Ne güzel herkes full stack ingilizceli full stack modern muzik kültürlü avrupalı iskandinav. hiç anadoluda yaşayan yok. Türkü paylaşalım biraz arkadaşlar

Impeller

Yeni Fapstronot
Ne güzel herkes full stack ingilizceli full stack modern muzik kültürlü avrupalı iskandinav. hiç anadoluda yaşayan yok. Türkü paylaşalım biraz arkadaşlar
Türkü'den ziyade anadolu rock daha iyi bi sentez bana kalırsa ;cem karacalar,erkin koraylar,barış mançolar,moğollar,kurtalan ekspres,kramp,hardal,bulutsuzluk özlemi,Özdemir erdoğan,Erkut taçkın,grup a1,3 hürel,mavi ışıklar,yavuz çetin,Fikret kızı ok gibi kah isimler kah gruplar var bunları'da hiç etmeyelim,unutturmayalım.
Saygılar.

Son düzenleme:

m_awyhs

Yeni Fapstronot
BURADA ARA ARA ABARTMADAN SEVDİĞİNİZ MÜZİKLERİ ÖNEREBİLİRSİNİZ.
Benim müzik tarzım çok karışık günün biri no.1 tarzı diğer gün mavi ondan sonraki gün ise rap dinliyorum.
(O yüzden sevdiğim müzik yok ama sevdiğim şarkıcılar -no.1, mavi, stabil vs- var.)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6