Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Naçizane Günlük

Kronzordo

Venüs Yolcusu
Şatafatlı sözlerle yapamayacağım şeyleri ilk günün gazıyla yazmamın pek bir kıymeti yok, sürecimi bu gün sıfırladım, hedeflerimi bu pazara kadar nofap yapabilirsem yazacağım bilakis yüzlerce günlük gibi bu günlük de sitenin diplerini boylayacak
Son olarak, son nofap denemem olacak, eğer bu da biterse nofap'i temelli hayatımdan çıkaracağım, olmuyorsa diretmenin manası yok değil mi ?

Kronzordo

Venüs Yolcusu
1 haftanın ardınan buradayım
Bozma noktasına çok yaklaştım, boşverip hayatıma devam etmeyi düşündüm ancak bu kararın ardından gelişecek olayları kafamda canlandırdığımda istemediğim senaryolar ortaya çıktı. Bu yüzden bu yola devam edeceğim
Süreci sıfırlıyorum çünkü tetikliyicilere baktım, tam bozdum diyemem ama temiz bir başlangıç iyi olacaktır, zaten sınava da 90 gün kaldı iyi olur.
Sınava hazırlanıyorum ve hergün çalışıyorum. Fiziksel ve mental açıdan çöktüm diyebilirim 3 ay sonraki sınavın bitmesini iple çekiyorum, ha hayvan gibi çalışıyorum o ayrı,bu hafta 44 saat ders çalıştım. Sonraki hedefim 50 saat yavaş yavaş arttıracağım.
Şu zamanlar okuduğum hiçbir şeyi anlamıyorum. Forumdaki yazıları bile atlaya atlaya okumaya başladım. Paragraf netlerim de düşecektir büyük ihtimalle 1 haftadır sırf aytden konu bitirdim.
Elimden geldiğince her gün burayı doldurmaya çalışacağım biraz da yks günlüğü olacak gibi

Kronzordo

Venüs Yolcusu
Bu gün az çalıştım, 3 saat civarı bir şey oldu pişman değilim benim de dinlenmeye ihtiyacım var, MSÜ'ye az kaldı onun için 7-8 saat olan ders skalamı yavaş yavaş 10-11'e yükseltmem lazım
Yarınki hedefim 10 saat paso tyt çalışacağım. Onun dışında krize girmedim bu gün neverfap içeriklerini tekrardan tüketeceğim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6