Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nasıl Bırakabilirim?

Saint Lestat

Yeni Fapstronot
Merhabalar herkese, ben 16 yaşında sadece PMO bağımlılığı olan ve bununla 7-8 yaşlarda tanışmış bir gencim. Bu tam anlamıyla zıvana dan çıkana kadar yapan birisiydim. 11-12 yaşlarımdan beri psikolojik sıkıntılar çektim, çocukluğum da oldukça kötüydü. Psikolojimi düzeltmeye çabalarken böyle bir bağımlılığım olduğunu keşfettim, şimdide bırakmaya çalışıyorum ancak neredeyse 3 günden fazla dayanamıyorum, bu şeyden her zaman nefret ettim, iğrendim, böylesine rezalet bir şeyi nasıl yapıyorum anlamıyorum. Her defasında başarısız oluyorum ani ve güçlü cinsel arzu, dopamin isteklerine yenik düşüp duruyorum. Bu cinsel enerjiyi atmadan hiç duramıyorum, atamayınca da çıldırıyor gibi oluyor, kontrol edemiyorum. Neverfap yaptığımda faydalarını hızlı bir şekilde görüyor, herkesle konuşmak ve fikirlerimi belirtmek istiyor, hayatın getirdiği zorluklardan dahi keyif duyuyordum ama bir türlü bırakamıyorum. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınızı bekliyorum.

Walter Bishop

Jüpiter Yolcusu

Bunun sebebi büyük ihtimal ani gelen krizler ve kendini kontrol edememe. Bu konu hakkında az önce bir yazı yazdım okumanı öneririm.

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Merhabalar herkese, ben 16 yaşında sadece PMO bağımlılığı olan ve bununla 7-8 yaşlarda tanışmış bir gencim. Bu tam anlamıyla zıvana dan çıkana kadar yapan birisiydim. 11-12 yaşlarımdan beri psikolojik sıkıntılar çektim, çocukluğum da oldukça kötüydü. Psikolojimi düzeltmeye çabalarken böyle bir bağımlılığım olduğunu keşfettim, şimdide bırakmaya çalışıyorum ancak neredeyse 3 günden fazla dayanamıyorum, bu şeyden her zaman nefret ettim, iğrendim, böylesine rezalet bir şeyi nasıl yapıyorum anlamıyorum. Her defasında başarısız oluyorum ani ve güçlü cinsel arzu, dopamin isteklerine yenik düşüp duruyorum. Bu cinsel enerjiyi atmadan hiç duramıyorum, atamayınca da çıldırıyor gibi oluyor, kontrol edemiyorum. Neverfap yaptığımda faydalarını hızlı bir şekilde görüyor, herkesle konuşmak ve fikirlerimi belirtmek istiyor, hayatın getirdiği zorluklardan dahi keyif duyuyordum ama bir türlü bırakamıyorum. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınızı bekliyorum.
Galiba yaşıtız kardeşim bağımlılığını keşfetmen bunun üzerine gitmen çok güzel
Benim tavsiyem neverfap akademi YouTube kanalı ve forumdaki tüm yazıları konuşulanları incelemen
İnsan bu konuda birşey bilmeden hareket edemiyor etse dahi uzun sürmüyor hemen relapse oluyor

The King

Deneyimli Üye
Yıllar önce neverfap hakkında zerre fikrim yokken her bırakmaya çalıştığımda 2-3 gün ancak gidebiliyordum. Bu oluşumu öğrendikten sonra içselleştirmeye, bundan kurtulmaya gayret ederek yola koyuldum. Yani bu durumu en temelde içselleştirmek gerekiyor. Forumda birkaç tane çok önemli yazı var onlara göz at. Ayrıca tüm forumu okuman gerekebilir. Bu işin zararlarını öğren. İleride başına gelecekleri fark et. Yürünecek çok yol var. Ama bu yaşında bunu keşfetmiş olman müthiş bir şans. Keşke o yaşlarda ben de farkında olsaydım. Hayatım bambaşka evrilebilirdi. Bunun kıymetini bil.

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
Nefret et o videolardaki kadinlardan, varliklarindan degil cinselliklerinden. Kadinliklarini bu kadar acmalarindan, kendilerine ve vücutlarina saygilari olmadan yaptiklarindan nefret et. Erkekleri cekmek için butun hesabini vucuduyla dolduran kadini dusun, her zaman onun bunun zevk malzemesi olarak kalacak kendi degistirmedigi surece. Birak acizligiyle kalsin o aptal dunyasinda. O kadin için ne dusunceni harca ne de spermini. Kendilerini bile bile cinsel obje olarak sunan kadinlara aci. Para için yaptiklarina aci, kendi vucutlarina saygisiz davrandiklari için gül onlara.

Moderatörün son düzenlenenleri:
B

Brock

Misafir
Bu olayın psikolojik yıkım getirmesinin kanıtı : burda nofap yapıpta psikolojik olarak iyiye giden insanlar bence. Yine sen burda psikolojinin kötüye giitğini söylemişsin hemde daha 11 12 yaşında 2-3 yıl pmo yaparak. O kadar normalleştiriliyorki bize bu anormal durum (Yani kendim adına konuşayım) uzun bi süre "ya ne alaka abi bunun psikolojiyle" diyordum. Allah a şükür sudan kafamı çıkarmak için bi kaç hamle yaptım bu bağlantıyı farkedince.Önemli olan denemek ve savaşmak elinden geleni yapmak. Bu başlığı açarakta bunu yapıyorsun. Pes etme kardeşim.Allah kolaylık versin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6