Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ne yapacağız sorusu gereksiz

her şey açık net. ne yapacağız diye sormaya gerek yok. bunlar sadece vakit kaybı. ve vaktimiz çok değerli. hepimiz ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. bırakıp gidicez aga bırakıcaz. ellerini mi bağladılar çözeceksin. ayağın bağlı çözeceksin. seni engelleyen bir şey mi var? etrafından dolanacaksın. ne yapacağım diye takılı kalmayacaksın. bilgisayar başında oturmak seni kötü mü etkiliyor oturmayacaksın o koltuğa. telefonda çok mu vakit harcıyorsun? harcamayacaksın. ulan evde sıkılıyor musun dışarı çıkacaksın. dışarıda yapacak hiçbir şey yok mu? ulan o zaman hiçbir şey yapma. boş boş gez dışarıda. aga uyanalım kalkalım artık. uyuşturdular bizi oturttular. ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. sorumluluklarımızı biliyoruz. meseleleri gözümüzde büyütüyoruz. bildiğimizi uygulayacağız işte bu kadar basit. şimdi ben yapmam gerekenleri yapmaya gidiyorum herkese de tavsiye ediyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6