Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neden Başladınız Ve Neler Değişti ?

emre0048

Merkür Yolcusu
Merhaba dostlarım sizin bu sürece başlama süreciniz nasıl oldu sizi ne tetikledi ?
Beni ilişkide ereksiyon olamama korkusu vede mastürbasyon esnasındaki tam ereksiyon olamama olsamda ereksiyonu uzun süre tutamama endişesi başlattı. Vede bunun yanında hayatıma olan enerji sorunları depresif hallerimi hıc bişeyden zevk alamamamı gidermek için bu nofapa başladım.
Şuan 4. Günüm deyim peki siz ?

Lazkopat

Emektar Üye
Merhaba dostlarım sizin bu sürece başlama süreciniz nasıl oldu sizi ne tetikledi ?
Beni ilişkide ereksiyon olamama korkusu vede mastürbasyon esnasındaki tam ereksiyon olamama olsamda ereksiyonu uzun süre tutamama endişesi başlattı. Vede bunun yanında hayatıma olan enerji sorunları depresif hallerimi hıc bişeyden zevk alamamamı gidermek için bu nofapa başladım.
Neden başladığımı hatırlamıyorum açıkçası. Sonrasında bir anlamı oldu benim için. Hayatımdaki çoğu problemin sebebi ya da sonucu olduğundan dolayı bırakmak istiyorum. Özellikle de çekicilik için neverfap yapmaya çalışıyorum. 3 yılda neler değişti diyorsan eğer neverfap üzerine bilgim ve deneyimim arttı ve neverfap'e bakış açım değişti ha bir de büyüdüm tabi.

Veteran

Yeni Üye
Ise yarıyor mu gerçekten çok ayrılıklar var bu konuda.

mustafa78

Mars Yolcusu
kardeşim ben başlayamadım aslında yıllardır uğraşıyorum ama en kısa sürede tekrar başlayacağım. Reis belki de ki ben öyle düşünüyorum bu illete alıştığın için böyle oluyor ben obezim şuanda çok aşırı kilom yok 105 kiloyum 25 kilo civarında fazlam var sinirlenince yemek yedim inanılmaz rahatladım moralimi düzeltti ama kilo da aldım.Bu illet anlık kafanı düzeltiyor ama bırakmazsam bağımlı oluyorsun sinir titreme vs başlıyor insanda.Ben başlayacağım inşallah yakında bu böyle gitmez gitmemeli ya olmaz artık.Sen kpss falan mı çalışıyorsun yoksa işte falan mı çalışıyorsun reis? ben kpss çalışıyorum

Bratislaw

Ay Yolcusu
Ben bu illete bulaştığımdan beri, bırakmaya kurtulmaya çalışıyor ve her seferinde de başa dönüyordum. En çok vicdanen ve dinen rahatsız olduğum için bırakmaya uğraşıyordum.

Neverfap bana ne kattı dersen eğer, kafamda anlamlandıramadığım bütün sorulara adeta hazır cevap oldu.

mustafa78

Mars Yolcusu
Ben bu illete bulaştığımdan beri, bırakmaya kurtulmaya çalışıyor ve her seferinde de başa dönüyordum. En çok vicdanen ve dinen rahatsız olduğum için bırakmaya uğraşıyordum.

Neverfap bana ne kattı dersen eğer, kafamda anlamlandıramadığım bütün sorulara adeta hazır cevap oldu.
yaşın kaç kardeşim? en uzun süre 60 gün yaptım ben bir anda bozuldu maalesef her şey düzeliyor gibi olmuştu müthiş rahatlama gelmişti ama yapamadım işte

Barrypepa

Venüs Yolcusu
Eğer bunu bıraktığın icin kendini bir sihirbazmissin gibi hissetmeyi bekliyorsan,oyle olmayacak .Sadece sihirbazi izleyen seyirci gibi hissedeceksin herseyi gorucek fakat hic birsey anlamiyacaksin.SIaFdrAEWhdJEizg-636794500073058539.jpg
Bu resim bana tam olarak icimde ki olaylari anlatiyor ben ise bu fotografa bakan kisiyim.(Bence bunu anlayan cok degerli birileri cikacaktir.)

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Tramva ile başladı sıkıntısız bitti gitti. Hayatımdan başarıyı aldı ama geri toparlıyorum.

Lazkopat

Emektar Üye
Eğer bunu bıraktığın icin kendini bir sihirbazmissin gibi hissetmeyi bekliyorsan,oyle olmayacak .Sadece sihirbazi izleyen seyirci gibi hissedeceksin herseyi gorucek fakat hic birsey anlamiyacaksin.Ekli dosyayı görüntüle 743
Bu resim bana tam olarak icimde ki olaylari anlatiyor ben ise bu fotografa bakan kisiyim.(Bence bunu anlayan cok degerli birileri cikacaktir.)
İçimde bir savaş var ve ben o savaşı izliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6