Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap 1. haftamdayım

Walter Bishop

Jüpiter Yolcusu
Merhaba, benim normalde hiçbir zaman p**** ve mastürbasyon bağımlılığım olmadı en fazla yaptığım dönemlerde bile günde 1 kere yapıyordum ortalama olarak ise 3-4 günde bir yapıyordum bu bağımlılık mı bilmiyorum ama neverfap a başlamak istedim çünkü mastürbasyonun artık bana zevk vermediğini sadece kendimi kandırdığımı farkettim ayrıca bu sayfa ve başka youtube kanallarında okuyup izlediğim kadarıyla neverfap ın çok fazla etkisi olduğunu gördüm, daha erkeksi ses tonu daha sakin ve kendinden emin kişilik ve vücuda mineral ve vitamin kazandırdığını öğrendim. Sizce neverfap ın bana faydası olur mu ? çünkü şu an 1. haftamda olmama rağmen pek etkisini göremedim daha sonra mı göreceğim ?

Son düzenleme:

NarkosOnFire

Ay Yolcusu
Merhaba, benim normalde hiçbir zaman p**** ve mastürbasyon bağımlılığım olmadı en fazla yaptığım dönemlerde bile günde 1 kere yapıyordum ortalama olarak ise 3-4 günde bir yapıyordum bu bağımlılık mı bilmiyorum ama neverfap a başlamak istedim çünkü mastürbasyonun artık bana zevk vermediğini sadece kendimi kandırdığımı farkettim ayrıca bu sayfa ve başka youtube kanallarında okuyup izlediğim kadarıyla neverfap ın çok fazla etkisi olduğunu gördüm, daha erkeksi ses tonu daha sakin ve kendinden emin kişilik ve vücuda mineral ve vitamin kazandırdığını öğrendim. Sizce neverfap ın bana faydası olur mu ? çünkü şu an 1. haftamda olmama rağmen pek etkisini göremedim daha sonra mı göreceğim ?
Ses ve mutlu hissetme olayı 60. günden sonra oluyor. Genel anlamda özgüven, konuşmada akıcılık, zihin berraklığı gibi şeyler 7. gün civarlarında oluyor. Enerjiklik sürece başlar başlamaz hissediyorsun. 15-25. günlerde 1 haftalık ağır bir düşüş, çöküş yaşayacaksın sakın dert edip bozma, 15-25. gündeki gibi sert olmayan ama uzun süren bir düşüşü 40. günlerde yaşayacaksın oraya da dikkat et 100. günü aştığında çok bir şey kalmayacak.

Noneverrrr+impasıbıl

Deneyimli Üye
Farz et ki neverfap hiç fayda sağlamadı sen yinede bozma

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6