Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap 10. Gün Ve Yaşadıklarım

Herkese selam arkadaşlar, başlıkta da yazdığım üzere bugün 10. günümdü. Her ne kadar yorulduysam da kendimi enerjik ve mutlu hissediyorum. Aşağıya yazacağım konu aslında daha öncelerden de herkesin başına gelen olaylardandır. Kısaca bu durum harika bir şey! :)

Bu harika olan kadınların bizi gerçekten fark etmeleri. Buna her ne diyorsanız artık. Gelelim bugün yaşadığım durumlara:

Bugün bir AVM’ye gittim. Merdivenlerden aşağı inerken satış yapan bir kız ile ben aşağı inenen kadar resmen gözlerimizi birbirimizden ayırmadık. İndiğimde ise hafifçe omuzuma dokunarak yanımdan bir şey demeden geçti.

Ben aslında iş aramak için gitmiştim, firma firma geziyordum her girdiğim yerde resmen dikizlendiğimi fark ettim. Gittiğim bir firmada da bir kızla bakıştık sonra yanıma geldi iş hakkında konuştuk ve ben sonra ordan ayrıldım.

Yani diyeceğim o ki eskiden bu tarz şeyleri hayatımda yaşamadım. Bunları yaşamak insana ne bileyim mutlu hissettiriyor. Neverfap gerçekten harika bir şey sadece bu konularda değil her şeyde. Sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

surec

Merkür Yolcusu
Yoldaş zaten kadının görevi dükkana gelenler ile ilgilenmek Bir insanın sana bakması çok normal AVM merdivenlerinde başına gelen olayın benzerlerini bende bir kaç kere yaşadım ortalama yakışıklılık da bir erkeğim iyi bir fiziğim de yok nofap in çok iyi etkileri var ama bu yaşadığın olaya ile nofapın alakası olduğunu sanmıyorum bu tür şeylere fazla anlam yüklemek iyi değil tecrübe ile sabit ?

Alper Bahçebaşı

Venüs Yolcusu
Herkese selam arkadaşlar, başlıkta da yazdığım üzere bugün 10. günümdü. Her ne kadar yorulduysam da kendimi enerjik ve mutlu hissediyorum. Aşağıya yazacağım konu aslında daha öncelerden de herkesin başına gelen olaylardandır. Kısaca bu durum harika bir şey! :)

Bu harika olan kadınların bizi gerçekten fark etmeleri. Buna her ne diyorsanız artık. Gelelim bugün yaşadığım durumlara:

Bugün bir AVM’ye gittim. Merdivenlerden aşağı inerken satış yapan bir kız ile ben aşağı inenen kadar resmen gözlerimizi birbirimizden ayırmadık. İndiğimde ise hafifçe omuzuma dokunarak yanımdan bir şey demeden geçti.

Ben aslında iş aramak için gitmiştim, firma firma geziyordum her girdiğim yerde resmen dikizlendiğimi fark ettim. Gittiğim bir firmada da bir kızla bakıştık sonra yanıma geldi iş hakkında konuştuk ve ben sonra ordan ayrıldım.

Yani diyeceğim o ki eskiden bu tarz şeyleri hayatımda yaşamadım. Bunları yaşamak insana ne bileyim mutlu hissettiriyor. Neverfap gerçekten harika bir şey sadece bu konularda değil her şeyde. Sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum.
70 günde olan ben, kızlar görünce kafayı çeviriyor (benden başka tarafa)

Son düzenleme:

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
70 günde olan ben, kızlar görünce kafayı çeviriyor (benden başka tarafa)
Durum bende de bu şekilde. Ama bu konuda beklentim yok. Ne yapayim kızlar bakmiyorsa kardeşim? Onlar için yaşayacak değilim ya! Neverfap'i lütfen bu raddeye indirgemeyin. İlk geldiğim zaman ; "90 günde süper gücüm olacak, hop kızlar yanımda ,ooo ne güzel " diye düşünürdüm. Bu motivasyon maalesef ise yaramıyor. Eninde sonunda yalnız kalacaksınız ,kızları tanıdıkça yüksek ihtimal ile (herhangi bir ilişki bilgim yok ama her insanı tanıdıkça olduğu gibi buda böyle olur bence. En azından etrafımda gözlemlediğim kadarıyla kızlarla iyi iletişimi olan insanlar , bundan dolayı aşırı iyi bir hayat yaşamıyor-yasayanlar tabiikide vardır-) nefret edeceksin. Yalnızlık bu konuda sultanlık. Ama bana sorarsan; her türlü ,başka bir insanı isterim . Sorun o insanı bulmakta . Ve sanırım bunun için yaşamaya devam etme motivasyonu buluyorum . Var olanı değil var olabilecek olanı seviyorum. Gelecek umut dolu ha !

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
E bakım ve biraz tipde önemli ama...
Burada şöyle bir yorumum var; Tip ve bakım % 30 önemli ise % 70 önemli olan karakter ve kültür veya bilgidir. Ama gelgelim burada bir sıkıntı var . %30 lık kısmın olmadan %70 lik kısmını kimse umursamamz. İlk olarak gördükleri yer senin % 30 'undur ve onla yorumlanırsın. Duruşun ile bir yerde var olursun , karakterin ile de orda kalırsın. O yüzden kesinlikle tip ve bakım önemli şeylerdir. Karakterini uzaktan bakan kim bilecek? %30 luk kısım %70 in anahtarıdır.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Burada şöyle bir yorumum var; Tip ve bakım % 30 önemli ise % 70 önemli olan karakter ve kültür veya bilgidir. Ama gelgelim burada bir sıkıntı var . %30 lık kısmın olmadan %70 lik kısmını kimse umursamamz. İlk olarak gördükleri yer senin % 30 'undur ve onla yorumlanırsın. Duruşun ile bir yerde var olursun , karakterin ile de orda kalırsın. O yüzden kesinlikle tip ve bakım önemli şeylerdir. Karakterini uzaktan bakan kim bilecek? %30 luk kısım %70 in anahtarıdır.
Kesinlikle katılıyorum, ben de iç karakter daha önemli abi diyenlere direk bunu söylüyorum :)

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Doğru oje ve ruju unuttum.
Sana da az da olsa hak veriyorum. Çünkü bazı şanslı erkekler ne sivilce ne saç yağlanması ne ter kokusu ne ağız kokusu ne de hızlı kıllanma sorunlarını yaşamıyor. Daha çok genetik yapılar yani. Sen de ya o şanslılardan birisin ya da henüz fark etmemişsin.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Kozmetik sektörü tamamen kimyasal faydadan çok zararı var.
Bakım kelimesini biraz yanlış anlamışsın. En azından dışarı çıkarken bile üstünü güzel giyinmeye çalışıyorsun. Okula gittiğin kıyafet ile yattığın kıyafet bir değil. Ayakkabının temiz olmasına dikkat ediyorsun. Elbiselerini ütülüyorsun. Kombin uyumuna dikkat ediyorsun. Bazı renkler birbiri ile uymayabilir veya sen sevmezsin. Senin anladığın yüz bakımıdır ve bakımın bir alt dalıdır. Onun hakkında yorumum yok sana kalmış .

Alper Bahçebaşı

Venüs Yolcusu
Sana da az da olsa hak veriyorum. Çünkü bazı şanslı erkekler ne sivilce ne saç yağlanması ne ter kokusu ne ağız kokusu ne de hızlı kıllanma sorunlarını yaşamıyor. Daha çok genetik yapılar yani. Sen de ya o şanslılardan birisin ya da henüz fark etmemişsin.
Açlık uygulamak işe yarıyor bu konularda baya.

donjuan

Yeni Üye
Literatürde sana katılıyorum baboli, ama kızlar erkekler kadar dış görünüşe önem vermiyor. Tabi maymuna benzeyen birisi ise itici olabilir. Ama nasıl erkekler bir kıza ilk baktığında vücudu ön planda tutuyorsa bu kadınlarda eğlenen ustalık, güçlü çerçeve ve sarsılmaz duygusal güç çok daha dikkat çekici olarak ortaya çıkar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6