Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap 10. Gün Ve Yaşadıklarım

M

mete

Misafir
Herkese selam arkadaşlar, başlıkta da yazdığım üzere bugün 10. günümdü. Her ne kadar yorulduysam da kendimi enerjik ve mutlu hissediyorum. Aşağıya yazacağım konu aslında daha öncelerden de herkesin başına gelen olaylardandır. Kısaca bu durum harika bir şey! :)

Bu harika olan kadınların bizi gerçekten fark etmeleri. Buna her ne diyorsanız artık. Gelelim bugün yaşadığım durumlara:

Bugün bir AVM’ye gittim. Merdivenlerden aşağı inerken satış yapan bir kız ile ben aşağı inenen kadar resmen gözlerimizi birbirimizden ayırmadık. İndiğimde ise hafifçe omuzuma dokunarak yanımdan bir şey demeden geçti.

Ben aslında iş aramak için gitmiştim, firma firma geziyordum her girdiğim yerde resmen dikizlendiğimi fark ettim. Gittiğim bir firmada da bir kızla bakıştık sonra yanıma geldi iş hakkında konuştuk ve ben sonra ordan ayrıldım.

Yani diyeceğim o ki eskiden bu tarz şeyleri hayatımda yaşamadım. Bunları yaşamak insana ne bileyim mutlu hissettiriyor. Neverfap gerçekten harika bir şey sadece bu konularda değil her şeyde. Sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum.
Bir de üzerine sağlam spor yapıp vücudunla özgüvenli olursan bak ne güzel . Aynı şeyler yaşandı :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6