Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Afiş Yarışması Önerisi

• Konuyu başlatan Brock
  • Başlangıç tarihi
B

Brock

Misafir
Yeşilay'ın afişleriyle alakadar olunca içimden "keşke bizim forumunda bir afişi olsa da kullansam." diye geçirdim. Ve içimdekini gece vakti dışıma aktarıyım dedim. Belki destek görürde güzel bir afişimiz olur.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Güzel bir etkinlik olabilir :) Aslında yayılırda tanınırız da.

B

Brock

Misafir
Tabiki burdaki herkes bastırıp 5 yere afiş assa 500 kişi görür belki yüzde ellisi de forumu tanır :) hiç olmazsa etrafımıza tanıtmış oluruz birine bi iyilik yapma ihtimalimiz olmuş olur

B

Brock

Misafir
Bismillahirrahmanirrahim
Tasarım açısından 3 kategori gördüm afiş tasarlamasında :
1.uyarıcı nitelikte olup ahlaki boyuta ve sonuçlara dikkat çeken tasarımlar
2. Güzel günleri umudu yaşama sevincini hatırlatan tasarımlar
3.kaligrafi ağırlıklı tasarımlar.yani yazıyı ifade etme yazilanı daha anlaşilır hale getirme mesajı destekleyıci afişler

1.ye örnek olarak aklımdan geçenler ;
-kavanoz içindeki adam uyarlanabilir
-bunun yerine ilaç kapsülü içindeki adam olabilir
-bataklıktan çıkamayan adam (bataklık çamur mu , kablo ve transistör bataklığı mı ? Yorgan yatak mi ?)
-kafasında gözünde vs cip olan zombileşiilmis insan resmi olabilir illustrator ağırlıklı
-tüplü tv , akıllı telefon ekranına hapsolmuş kisi manuplasyon
-ruhsal cokuntuyu ifade eden korkan elleri arasina alinmis yuz , etrafta korkunc golgeler hayaletler

2.kategoriye örnek ;
-neverfap kamp illustrasyonu uyarlanabilir
- atletik enerjik mucadeleci insan portreleri ; veya bunu ifade eden cagristiran gorseller

3. Kaligrafi ağırlıklı
1.kategori fab in zararları ;
-istatiktiksel
-deneyimsel
-bilimsel
2.nofap etkileri
-deneyimsel ; orn dusunurlerin sporcularin unlulerin nofap hakkindaki sozlerini vs cagristiran seyler,neverfap basari hikeyeleri
-istatiktiksel gercek veriler
-bilimsel dopamin sistemi ile ilgili

B

Brock

Misafir
Tasarimdan önce Biraz yüzeysel düşünerek kendi algıma indirgedim olayı dediğim gibi burdakiler kesin yargı belirtmezler. Yararlanmak isteyen başka tasarımcı kardeşlerim varsa yararlansım diye de paylaştım. Bencillik olmaması açısından

B

Brock

Misafir
Görsel anlatım afişlere örnek bir fikir tasarladım yine daha iyi araç gereç imkanı ve yeteneği olan arkadaşlarım için bırakıyorum

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Hocam iki görselde estetik anlamda harika. Bu işlerden anlıyorsunuz. Ama afişlerin verdiği tek mesaj yazılan cümleyi tasarlamak olmuş, diğer forum üyeleri mantıklı görsel ve kelime etkileşimli fikirler sunarsa bunları gerçekleştirmeniz güzel olur. Marka logolarının bazılarında hiç yazı olmamasına rağmen bir çok şey anlatması tarzında. Bende aklıma gelirse buraya yazarım.

B

Brock

Misafir
Hocam iki görselde estetik anlamda harika. Bu işlerden anlıyorsunuz. Ama afişlerin verdiği tek mesaj yazılan cümleyi tasarlamak olmuş, diğer forum üyeleri mantıklı görsel ve kelime etkileşimli fikirler sunarsa bunları gerçekleştirmeniz güzel olur. Marka logolarının bazılarında hiç yazı olmamasına rağmen bir çok şey anlatması tarzında. Bende aklıma gelirse buraya yazarım.
Cok tesekkur ederim forumun en degerli uyelerinden biri olarak yaptiginiz bu kiymetli yorum icin :) etkilesmeye calisiyorum gordugunuz gibi bende ama hareket yok :))

B

Brock

Misafir
Yeni Proje (6) (1).jpg
Yeşilay "bağımlılık hayattan güçlüdür" konulu karikatür yarışmasına katılım resmim. 10 inç Tablet üzerine manyetik kalem concepts...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6