Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap başlangıcı mutluluk ve çöküş

Zarp

Yeni Üye
selamlar beyler nofap yapmaya başlıyalı 3 hafta gibi bir şey oldu mutluyum artık bağımlılığım yok amabağımlılık zmanlarımda fazla yıprattım galiba alette haraket hissetmiyorum hani şehvetli bir şeye bakıp etkilensemde etkilenmeye çalışsamda olmuyor kalkmıyor illa bi temas bunu gördüm nasıl bunu düzeltebilirim bilenler varsa yazabilirlerse iyi olur

Ocak21

Yeni Fapstronot
Benim de 24. Gün
Aynı hissizlik bende de var, insan korkmuyor değil:)
Hayal falan kurmaya çalıştım hatta, ama olmadı etkilenmedim,
Sanırım bu normal bir şey, endişe etmiyorum ben

Turkuaz

Ay Yolcusu
Benim de sürecim 3 hafta oldu, senin yaşadığın durumun aynısı, ama test etmedim (cinsellik içeren birşeylere bakmadım)

Süreci bozarım diye de test etme niyetim yok zaten şu zamana kadar çok çalıştı dinlensin biraz. Ciddi birşey değildir merak etme ama uzun süreler boyunca hiç kalkmazsa gidipte mast yapma lütfen, doktora gitmek varken.

wou

Venüs Yolcusu
2 hafta sonunda mast yapmistim bi sorun var mi diye ve sonuc olarak tatsiz tuzsuz biseydi ve ayrica hayal kursam da çok zor hareketlendi ve zevk de alamadim şahsen.

O yüzden bozma yani değmez.

Walter Bishop

Jüpiter Yolcusu
Bir şey hissetmemenin sebebi ve herhangi bir yükselmenin olmamasının sebebi, kendini p**** ve mast tan uzak tutman. Sen hatırlamaya ve düşünmeye başladıkça o istek geri gelecektir, ama gelmemesi ve senin bunları düşünmemen tabi ki daha iyi. Hatta şöyle bir yorum yapabiliriz, belki sen kendini ve beynini tamir etmeye başladığın için artık saçma sapan ve sahte fotoğraf ve videolardan etkilenmemeye başlamışsındır, ki bu bence oldukça iyi bir şey.

Zarp

Yeni Üye
Benim de sürecim 3 hafta oldu, senin yaşadığın durumun aynısı, ama test etmedim (cinsellik içeren birşeylere bakmadım)

Süreci bozarım diye de test etme niyetim yok zaten şu zamana kadar çok çalıştı dinlensin biraz. Ciddi birşey değildir merak etme ama uzun süreler boyunca hiç kalkmazsa gidipte mast yapma lütfen, doktora gitmek varken.
knk çok geç bakıyım derken gaflete kapılıp bozdum zevksizdi hay ben böyle işin ya dediğin gibi yapıcam

Son düzenleme:

Zarp

Yeni Üye
Bir şey hissetmemenin sebebi ve herhangi bir yükselmenin olmamasının sebebi, kendini p**** ve mast tan uzak tutman. Sen hatırlamaya ve düşünmeye başladıkça o istek geri gelecektir, ama gelmemesi ve senin bunları düşünmemen tabi ki daha iyi. Hatta şöyle bir yorum yapabiliriz, belki sen kendini ve beynini tamir etmeye başladığın için artık saçma sapan ve sahte fotoğraf ve videolardan etkilenmemeye başlamışsındır, ki bu bence oldukça iyi bir şey.
ayn knk katılıyorum bozum süreci baştan başlicam acemiliğime geldi ama sıkntı kız görsem bile içimde gram hoşnutluk olmuyor umarım dedikleriniz gibi 1 aya fln düzelirim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6