Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Forum Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Umut Bural

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
6 Ağu 2020
Mesajlar
106
Tepki puanı
500
Puanları
148
Web Sitesi
www.neverfapakademi.com
Neverfap forumumuzun kaliteli ortamının bozulmaması, forum deneyimimizin zarar görmemesi adına Neverfap yönetimi olarak uyulması gereken kuralları belirledik.

1. Sansürlü dahi olsa küfür ve argo kullanımı, küçük düşürücü ve rencide edici tavırda bulunmak yasaktır.

2.
Dini ve siyasi tartışmalarda bulunmak, tartışmalara dahil olmak ve herhangi bir görüşü empoze etmek yasaktır.

3. Her türlü tanıtım ve spam yasaktır.

4.
Trolleme amaçlı pornografik materyal paylaşımı Türk Ceza Kanunun 226/1-a-b maddesine göre suç teşkil ettiği için herhangi kötüye kullanımda Neverfap Akademi, üyeleri adına adli işlemleri başlatacaktır.

5. Üyelerin özel bilgilerini sorgulamak, rızası dışında iletişimi sürdürmek yasaktır.

6.
İmla kurallarına dikkat edilmeli, içeriğin tamamı ya da tamamına yakın bir kısmı özel biçimlendirme ile yazılmamalıdır. (Random ve sokak ağzı kullanılmamalıdır.)

7. Daha önce gerek forumda gerek blogda gerekse Youtube kanalında birçok sefer cevaplanmış soruların başlığı açılmamalıdır.

8.
Konular ilgili bölümlere kurallara uygun bir şekilde açılmalıdır.

9. Tek bir mesajda anlatılabilecek bir şeyi birkaç parçaya bölerek flood yapılmamalıdır.

10.
Her üye bir süreç günlüğü açabilir, eğer günlüğünüzü sildirmek ve yeni bir günlük açmak isterseniz moderatörlere başvurabilirsiniz.

11. İzinsiz meydan okuması açmak yasaktır. Meydan okuması açmak için moderatörlere ulaşarak haber verilmesi ve izin alınması gerekmektedir.

12.
Bir kullanıcının birden fazla hesap açması yasaktır.

13. Onaydaki konunuzun üzerinden 24 saat geçmeden "neden onaylanmadı vs. tarzında" yöneticileri, moderatörleri rahatsız etmek yasaktır.

14. "Neverfap soru cevap" konu başlığı sadece neverfap hakkında olan sorular içindir. Lütfen başka konuları ilgilendiren sorularınızı bu başlık altında sormayın.

15.
"Dertleşme" kategorisinde aşırı negatif söylemlerde, cümlelerde bulunmak ve özellikle "intihar etmek istiyorum/düşünüyorum" tarzında cümleler yazmak yasaktır.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Umut Bural

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
6 Ağu 2020
Mesajlar
106
Tepki puanı
500
Puanları
148
Web Sitesi
www.neverfapakademi.com
Bunlarla birlikte konu başlıklarında ve konu içeriklerinde detay verilmesi, (Örneğin "Tavsiyelerinizi Bekliyorum" yerine "Zaman Yönetimi Konusunda Tavsiyelerinizi Bekliyorum") imla kurallarına dikkat edilmesi (Örneğin noktalama işaretlerinin öncesinde değil sonrasında boşluk bırakılmalı) ve içeriklerin paragraflara bölünüp, liste ve başlık özelliğinden mümkün olduğunca faydalanılması forum kalitemizi arttıracaktır. Süreciniz daim olsun.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst