Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Ile Kişisel Gelişim Ve Değişim Hakkında;

MuhteşemGatsby

Yeni Üye
Katılım
13 Ocak 2021
Mesajlar
3
Tepki puanı
3
Puanları
3
Merhaba arkadaşlar uzun süredir NeverFap üyesiyim ama hiçbir zaman bir sayaç başlatıp kendimi takip etmedin çünkü eğer başlatırsam çok çabuk pes edebileceğimi ve sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağımın farkındaydım ama artık bu son dedim artık bir sayaç başlatacak ve Neverfap serüvenimin uzun bir süreç haline gelmesi için elimden gelenin en iyisini yapacağıma kendime söz verdim ve sonrasında bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedim.

Geçenlerde okuduğum bir kitapta duygu ve düşüncelerin senin eylemlerine neden olmakta diye bir söz okumuştum bunun üzerinde uzun uzun düşündüm ve aslında bu yaptığımız iyi veya kötü şeyin aslında bizim düşüncelerimiz doğrultusunda meydana geldiğini anladım ve bu nedenle artık düşüncelerimin pozitif olması için elimden geleni yapacağıma ve bunların en başında ise kendime artık masturbasyon vb. kötü şeyleri düşünmemek için elimden geleni yapma kararı verdim. Başlıkta da görüldüğü üzere artık kendi gelişimimin ve değişimimin zamanı geldiğini anladım. Bunlarla birlikte artık düzenli bir uyku, beslenme , spor ve düzenli kitap okumak olduğuna karar verdim. Bununla birlikte burada aktif bir şekilde sürecim hakkında yazılar yazmaya kendimi nasıl geliştirebileceğimle ilgili yazılar yazarak sizin de yararlanmanıza yardımcı olmak isterim. Bu sürecimde benimle birlikte sizlerin de yazılarınızı, yorumlarınızı okuyarak onlardan faydalanacağımdan eminde olabilirsiniz...
 

OğuzhanE

Yeni Üye
Katılım
19 Ağu 2021
Mesajlar
10
Tepki puanı
8
Puanları
3
Her şeyden önce pozitif olmak ve aklına bile getirmemek önemli, böyle devam edersen yapabileceğine ve yapabileceğimize inanıyorum. ??
 

venzo

Yeni Fapstronot
Katılım
7 Tem 2021
Mesajlar
26
Tepki puanı
37
Puanları
14
bunların en başında ise kendime artık masturbasyon vb. kötü şeyleri düşünmemek için elimden geleni yapma kararı verdim.
Dostum maalesef bunu başaramazsın. İstediğin kadar düşünmemeye çalış o düşünce yine gelecek. Buna beyaz ayı sendromu da denmekte bildiğim kadarıyla ilk Tolstoy kardeşine beyaz ayıyı düşünmemesini söyler ancak kardeşi bunu bir türlü başaramaz adamın o ana kadar oturup beyaz ayı düşündüğünü sanmıyorum. Bu yüzden aklına izlediğin o favori filmlerin masturbasyon falan hep gelecek neyden kurtulmaya çalışırsan çalış.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst